Rafalala rules !
2014-08-07 18:14:56
Rzadko telewizyjny program informacyjny poprawia mi humor ale ostatnio tak się stało. Wszystko dzięki Rafalali w Polsat News.

Nie. Nie popieram przemocy fizycznej. Przemoc rodzi przemoc, ta spirala się nie kończy, jednak rozumiem Rafalalę. I jestem trochę z niej dumny.

Dzisiaj rano rozmawiałem z Jej Perfekcyjnością i stwierdziłem, że jestem zmęczony tym krajem. Po prostu zmęczony tym wszystkim, całą tą homofobią ale także krwiożerczym fanatyzmem religijnym. Zmęczony tym bardziej, że objechałem całą Europę i widziałem jak żyje się w innych krajach, tym ciężej jest tu wracać. JP powiedziała, że często też jest zmęczona. Ostatnio gdy szła ze znajomym zmanierowanym gejem ulicą i zastanawiała się czy ktoś ich pobije.

Dlaczego w środku Europy ktoś musi się zastanawiać nad takimi rzeczami ???

Takie pytanie mogłem zadać 10 lat temu. Dzisiaj muszę zadać samemu sobie inne pytanie: dlaczego żyję w tym kraju ? Teraz, gdy nie ma granic a ja znam języki ? Dlaczego ?!

Ruch lgbt utknął w miejscu 10 lat temu. Tak, bo to właśnie dekadę temu polski ruch lgbt osiągnął ostatni sukces. Była nim nowelizacja kodeksu pracy która zabrania dyskryminacji ze względu na orientację seksualna w miejscu pracy. Od tej pory nie drgnęło NIC. Mieliśmy tylko wydarzenia które dały nam trochę otuchy. Takimi wydarzeniami był wybór pierwszego geja i pierwszej transseksualistki na stanowiska posła i posłanki.

Kończy się cierpliwość w środowisku lgbt. Poseł Robert Biedroń rozważał nawet niedawno blokowanie sejmu. Ja też czuję, że pora na bardziej radykalne posunięcia. Pora zacząć się zwyczajnie bronić. Przykład dała transseksualistka Rafalala.

Wielu Rafalalę potępi. Wszyscy Ci wykształceni, poprawni politycznie, wielkomiejscy… wiem sam taki jestem albo staram się być. Jednak jest we mnie też małomiasteczkowy gej z Włocławka i wiecie co ? Dumny jestem w Rafalali ! Dumny jestem, że nie daje sobie w kaszę dmuchać, że nie jest bezbronną ofiarą, że odważnie broni swojej godności. W Polsce są nie tylko wielkomiejscy, bogaci i bezpieczni geje i lesbijki. Jest wiele osób ubogich w mniejszych miejscowościach które na co dzień doznają homofobicznych ataków. Dla nich Rafalala zrobiła w Polsat News więcej niż nam się wydaje. Niech tchórze którzy myślą, że osoby nie heteroseksualne są łatwą ofiarą teraz dwa razy się zastanowią bo… ręka Rafalali zawsze może ich dosięgnąć. Niech Artur Zawisza zapamięta dzień w którym został wykurzony ze studia telewizyjnego przez przegiętego transa. Niech każda przegięta, bita Polska Ciota zobaczy, że można i trzeba bronić swojej godności.

Rafalalo,świata nie zmieniłaś ale dla wielu i tak Jesteś Wielka !

poprzedninastępny komentarze