Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Śmierć Leppera – czy to naprawdę samobójstwo?

Komentarze

Dodaj komentarz

Bruzada wisielcza - to nie dowód.

A oni w istocie się do niej ograniczyli i na jej podstawie puścili w świat informację, że się powiesił. Właściwe czynności podjęli dopiero wówczas, gdy ślady ewentualnej zbrodni były już zatarte albo same znikły. Dlatego z uznaniem przeczytałem ten tekst i wyrażone w nim opinie i sugestie co do dalszych działań.

autor: steff, data nadania: 2011-08-10 17:58:35, suma postów tego autora: 6626

Policja

Od tej samej policji i prokuratury które do 2 w nocy upewnialy sie, ze "samobojstwo" Leppera naprawde bedzie wygladac jak samobojstwo?

Panstwo to zorganizowana przemoc. Tym razem trafilo na Leppera, a nam malutkim moze jak na razie byc tylko przykro. Ale trzeba olbrzymiej glupoty liczyc na policje i prokurature, czyli na aparat ucisku tego panstwa. Nie przekaza nam prawdy, poniewaz same sa zaangazowane w jej tuszowanie.

autor: szyderca, data nadania: 2011-08-10 18:02:29, suma postów tego autora: 140

Dodatek

Jakiś rok temu prawa tuż przed smoleńskiem popełnił samobója sekretarz tuska, W sprawie Olewnika 4 oskarżonych też się powiesiło. Blida po samobójstwie wyglancowała swego kolta. itd itp.

A tak w ogóle, w naszym raju mamy około 7 tysięcy udanych samobójstw rocznie. Ile jest dodatkowo tych nieudanych, nie wiem. Ale z pewnością ta liczba się podwaja, a może i potraja.

autor: dzeus, data nadania: 2011-08-11 09:15:19, suma postów tego autora: 1046

a swoją szosą

to kiedy na blogu SLD-owca zakwitnie tekst sławiący sojusz wyborczy SLD z BCC i bandą prezydentów?
Zapateralski tak wiele gromko obiecywał, ale programowa taki sojusz to przesunięcie się o wiele na prawo w porównaniu nawet z LiD!

autor: altstettiner, data nadania: 2011-08-17 13:31:09, suma postów tego autora: 1511

Dodaj komentarz