Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Mój Jan Paweł II

Komentarze

Dodaj komentarz

Może twój...

Bo mój nie, ponieważ nie wierzę, że miłosierdziem poprawi się świat szczególnie w przedmiocie wytwarzania i podziału, co w życiu społecznym jest najważniejsze..

autor: steff, data nadania: 2016-04-03 13:20:18, suma postów tego autora: 6626

MatkoŚwiynto i ŁojczeNiybieskii...

Lewica.pl legitymuje i finansuje takie badziewie.
Nie dziw, że dołuje...
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2016-04-07 21:07:28, suma postów tego autora: 5956

Nie mój J.P. II i trochę luźnych uwag.

Dla mnie Karol Wojtyła jest osobą kontrowersyjną, z punktu widzenia głoszonych przez Kościół Katolicki zasad. Gdy Urban napisał, że od jego podpisu już tylko zależy czy księża będą mogli się żenić, byłem przekonany że to zrobi, A tak to czym była dla niego Irena. Znałem to wcześniej niż nagłośniono. Tak traktuje się kobiety we wszystkich religiach wschodnich. My Słowianie wyszliśmy prawdopodobnie z matriarchatu. Bo u nas kobieta jest człowiekiem. Czy On był Słowianinem? …?
Poza tym zachęcam do zapoznania się z twórczością Ericha von Danikena. Jest to badacz mitów, które porównuje z wykopaliskami archeologów. Jest to bardzo ciekawe, Bo co też można wyczytać na przykład w biblii. Jak rozumieć stworzenie świata, czy też co opisane jest w księdze 12 Ezechiela.
Życie we wszechświecie jest wszechobecne, a oparte jest o elektronikę wszak nasz mózg to potężny komputer o niepoznanych jeszcze możliwościach, podam przykład wielkiego człowieka i maga jakim był Jezus z Nazaretu, przecież nienawidził On przemocy. Czy Karol Wojtyła stosował się do Jego nauk.

autor: starykomuch, data nadania: 2016-04-09 19:08:01, suma postów tego autora: 19

Dodaj komentarz