Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Klechowskie widmo nad macicą

Komentarze

Dodaj komentarz

Mordowanie życia poczętego to sprawka Żydów i masońskich zmiennokształtnych gadoludziów.

Zwłoki katolickich dzieci nienarodzonych przerabiają na macę, plując i załatwiając swoje potrzeby fizjologiczne na święte obrazki z wizerunkiem Świętego Jana Pawła II!!! Na drzewa zamiast liści z nimi!!!

autor: Paszport Tefałenu, data nadania: 2016-09-24 01:56:30, suma postów tego autora: 231

Paszporcie..

najpierw niech cię zgwałci jakiś kolega,potem spróbuj donosić ten ukochany przez ciebie efekt " wyjątkowej przyjemności"i oczywiście z całym poświęceniem oddaj się po urodzeniu niekoniecznie zdrowego potomka utrzymaniu,pielęgnacji ,samotności i obojętności otoczenia (także KK) nawet, gdy twoje zdrowie bedzie zagrożone z powodu powikłań cierp w milczeniu i codziennie chwal swoja partię hipokrytów że skutecznie zablokowali ci inna decyzją.

autor: bambosz0, data nadania: 2016-09-24 17:14:30, suma postów tego autora: 1831

Dożywocie za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem.

Jeżeli aborcja jest morderstwem popełnionym na bezbronnym dziecku, to powinien za nią grozić najwyższy wymiar kary przewidziany w kodeksie karnym (obecnie jest nim kara dożywotniego pozbawienia wolności), podobnie jak za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem na życiu już narodzonym. A więc wyrodne matki decydujące się na zamordowanie własnego nienarodzonego dziecka, wyrodni ojcowie nakłaniający je do tych haniebnych czynów, lekarze-mordercy oraz wszystkie inne osoby, które o tych zbrodniach wiedzą, a mimo to nie zgłaszają tego odpowiednim organom - do pierdla do końca swoich dni!!! Wszyscy oni są gorszymi zwyrodnialcami niż Katarzyna W. z Sosnowca! Amen.

autor: Wąż jadowity, data nadania: 2016-09-24 21:34:21, suma postów tego autora: 213

Hicior celebryty Skiby i jego ferajny, który tu zapodam, powstał w 1993 roku.

Od tamtej pory niewiele się zmieniło, tyle tylko, że ZChN już nie istnieje, a "legenda polskiej demokracji" Niesiołowski (jak niedawno nazwał go w studio Tefałen Dwadzieścia Cztery były "lewicowiec" z SLD Bartosz Arłukowicz) zmienił barwy z narodowo-katolickich na neoliberalne:

https://www.youtube.com/watch?v=lVfY3cI2ZkE

autor: Paszport Tefałenu, data nadania: 2016-09-27 23:33:15, suma postów tego autora: 231

Szanowny Wężu Jadowity....

100/100 ...tylko jedna uwaga : za mało miejsc do "osadzenia" , a budować nowych przybytków nie ma za co - chyba że przyjmiemy pobyt większości obywateli w Ojczyźnie jako wielki obóz pracy .

autor: bambosz0, data nadania: 2016-10-04 04:21:58, suma postów tego autora: 1831

Zmuszanie

zgwałconych do rodzenia to PODŻEGANIE do przestępstwa i poniekąd zdjęcie winy z gwałcicieli. Podżega PAŃSTWO proponując tę ZBRODNICZĄ ustawę.
Zmuszanie ciężarnych do rodzenia, w sytuacji zagrożenia ich życia to podżeganie do zabójstwa.

Zresztą... to przy-kruchtowe matołectwo samo na siebie kręci bicz. Niech no tylko co trzecia ciężarna wyskrobie bądź poroni (poronień jest coraz więcej) i niech przynajmniej połowę z nich wsadzą na dwa trzy-lata, to kto będzie zachodził w ciąże? Kto? No chyba że klawisze dostaną rozkaz by zapładniać w ramach resocjalizacji. Taki polnische Lebensborn (źródło życia).

Kobiety same sobie są winne. Siedziały cicho w 92, 93 zamiast drzeć gęby na całą Europę. Teraz tylko masowe gwałty na zakonnicach mogą odwrócić ten wsteczny kurs. Panowie, do dzieła!
.

autor: Hyjdla, data nadania: 2016-10-13 22:34:07, suma postów tego autora: 5956

Hyjdla ma rację

Bywałam na protestach na początku lat 90-tych. Czasem było nas kilkanaście osób. Chyba tylko jeden marsz zgromadził dużą grupę i kobiet, i mężczyzn.
Więc teraz jestem za całkowitym zaostrzeniem przepisów, niech się poczują jak kobiety przed 56 rokiem.
Naprawdę, w tym kraju musi zaistnieć taka sytuacja, żeby zaczęły płonąć kościoły, to może coś się zmieni.

autor: Szara mysz, data nadania: 2016-11-08 20:57:03, suma postów tego autora: 103

Dodaj komentarz