Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Protest cywilnych pracowników wojska

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Pieniądze są na Irak...

i Afganistan.A wy cywile,co? (ironia)- Nie rozsławiacie w dalekim świecie o
ręża polskiego i chcecie więcej? Siedzicie sobie bezpiecznie w Polsce i chce
cie więcej?

autor: Waldek.S, data nadania: 2006-12-01 21:16:34, suma postów tego autora: 58

Nie...

Nie chcemy tego co jest,ani tego co zamierzone.Mamy jednak do powiedzenia tyle co Ty.Mądraczku.

autor: Jot., data nadania: 2006-12-01 22:35:26, suma postów tego autora: 97

Niech zdychają z głodu

Wojsko w burżuazyjnej Polsce prowadzi zbrodniczą politykę i ma krew na rękach. Tak jak kazdy zołnierz Wehrmachtu był odpowiedzialny moralnie za holocaust, tak kazdy zołnierz WP jest odpowiedzialny za 650 tysiecy trupów w Iraku. A co do "cywilnych pracowników wojska" to ciekawym przypadkiem są cywilni pracownicy obozów koncentracyjnych w Auschwitz, których odpowiedzialność za hitlerowskie zbrodnie była znacznie większa od zwykłych szeregowych.
Żadnego poparcia dla żołdaków w burzuazyjnej armii - łańcuchowych psów imperializmu.

autor: WWW.LBC.Z.PL, data nadania: 2006-12-02 01:11:03, suma postów tego autora: 36

Po co w ogóle wojsku potrzebni pracownicy cywilni?

Niech wrócą markietanki i insze markietany! Wszystko sprywatyzowaliśmy, więc nadszedł czas, by pogonić z wojska hordy darmozjadów! Niech żyje i zwycięża w wojsku polskim markietan pod rękę z markietanką! Niech w nim uprawiają marketing! Kupczenia wojskiem czas nadszedł! Cywilni pracownicy wojska to komunistyczny przeżytek i wtyki KGB! Niech żyje Debiliusz Wspaniały, zwierzchnik polskich sił zbrojnych! Hurrrra!!!

autor: Hyjdla, data nadania: 2006-12-02 04:48:36, suma postów tego autora: 5956

Apel

Niech ktos napisze do ptaszydła, ze komentarze znowu sa aktywne. Bo bez niego to forum nie ma sensu.

autor: trzeciblizniak, data nadania: 2006-12-02 10:38:51, suma postów tego autora: 1

Wojsko

Najbardziej rozsmieszylo mnie jak kiedys przeczytalem ze wojsko zatrudnia firmy ochroniarskie do pilnowania ich magazynow. To bylo oczywiscie juz w wolnej Polsce.

autor: zygmunt, data nadania: 2006-12-02 11:28:37, suma postów tego autora: 364

ptaszku wróć!

Tak tak; ptasiątko mogłoby wpaść. Będzie się z kogo pośmiać. Zastanawia mnie też fakt absencji wotana i A.K. Obrazili się, czy ich nieobecność to sprawka układu...?

autor: gorgo, data nadania: 2006-12-02 19:08:22, suma postów tego autora: 29

.

Ptaszydło to był chyba jakiś naspidowany maniak, niezbyt komunikatywny z tego co pamiętam. Taki "chodzący spam", idący na ilość, nie na jakość. Ciężko się z nim rozmawiało, niezależnie od różnicy poglądów. Za to na pewno przydałaby się dziura w desce:) . Tak w ogóle to może trochę potrwać zanim się coś rozkręci. Tym bardziej, że nie widać ilości wpisów, co jest dość upierdliwe. Jak dla mnie najchętniej poczytałbym jakichś socjaldemokratów-specjalistów od gospodarki, jeżeli już, bo tego zawsze brakuje. Na "wotana" raczej nie ma co liczyć na moderowanym forum lewicowym - od jakiegoś czasu internet służył mu w 99% do rzucania mięsem, sam wiem coś o tym...Nawet na indymediach jego los się dokonał, delikatnie mówiąc.

autor: sal paradise, data nadania: 2006-12-02 21:25:41, suma postów tego autora: 1199

Dziura

w desce też była dobra :):):)

autor: gorgo, data nadania: 2006-12-02 22:21:16, suma postów tego autora: 29

Do roboty chamy, j....e nieroby!

Trzeba było iść do uczciwej pracy, bando "cywilnowojskowych" darmozjadów, a nie na ciepłą państwową posadkę, za pieniądze z naszych ciężko wyharowanych podatków. Ja jestem przeciwny temu, żeby z naszych wspólnych pieniędzy ponosić coraz większe wydatki na militarystykę, tak samo jak jestem przeciwny rozrzutności w każdej innej materii (jaką jest np. przerost administracji, płacenie pensji katechetom/kapelanom czy tym podobne fanaberie, których pełno jak Polska długa i szeroka). A jak wojsko za dużo kosztuje, to rozwiązać wojsko je sprywatyzować ;-)

autor: Mephisto666, data nadania: 2006-12-04 14:15:25, suma postów tego autora: 115

Dodaj komentarz