Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

PBS DGA: Polska nie jest państwem prawa

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Szanowna redakcjo

Czy mogę poznać powód tego wielce niekomfortowego stanu rzeczy polegającego na tym, że wrzucane posty ukazują się nawet z godzinnym opóźnieniem? Kiedyś tego nie było, więc chyba można to usprawnić. Podobnie jak można chyba pokazać liczbę komentarzy przy newsach...

autor: gorgo, data nadania: 2006-12-02 23:16:47, suma postów tego autora: 29

Forum jest moderowane

Portal lewica.pl jest prowadzony przez ochotników, których możliwości czasowe są z oczywistych względów ograniczone. Nie jesteśmy medium komercyjnym, które może sobie pozwolić na zatrudnianie ludzi do wykonywania określonych zadań. Komentarze lewica.pl są moderowane, co oznacza, że pracujący w portalu ochotnicy muszą zaakceptować post przed jego publikacją - to oczywiście wiąże się z czasem. Dokładamy starań, żeby ten czas był możliwie krótki, ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować natychmiastowych działań.

Co się tyczy informacji na temat ilości komentarzy pod danym artykułem, to taki moduł pojawi się już wkrótce.

autor: krzyk, data nadania: 2006-12-02 23:25:14, suma postów tego autora: 35

Polska jest państwem Prawa

i Sprawiedliwości.

autor: Waldek.S, data nadania: 2006-12-03 00:49:40, suma postów tego autora: 58

Panstwo prawa ??

Oczywiscie ze nie jest panstwem prawa. Prawo do przestrzegania jest dla maluczkich. Duze grupy spoleczne sa wylaczone z odpowiedzialnosci np. poslowie, ksieza. Kazdy kto ma pieniadze wybroni sie. Najgorzej maja biedacy, jak zwykle.

autor: zygmunt, data nadania: 2006-12-03 07:56:20, suma postów tego autora: 364

cenzura to bzdura

Jesli szanowni redaktorzy lewica.pl nie mają czasu by moderowac dyskusje, to tym bardziej powinniscie zniesc cenzure. Jest zresztą jeden sposób, by sprawic, ze praca moderatora, stała sie koszmarem. Gdyby ilosc obecnie pisanych komentarzy wzrosła 100 krotnie - to po kilku tygodniach sie wam znudzi...
Komentarze mozna produkowac seryjnie - np. poprzez kopiowanie jakiegos tekstu - a tylko osoba, która to przeczyta - zorientuje sie co jest spamem a co nie. A poniewaz liczbe ksywek i ogólnodostepnych komputerów jest nieograniczona (przyznajmniej w Warszawie, - biblioteki, kawiarenki) - to wyłapywanie sciemnionych ksywek (byl tu juz taki jeden grubas -co uzywał kilku ksyw na raz) to zadanie dla masochisty.
Pytanie czy nie szkoda wam czasu - bo łatwiej produkowac komentarze niz je czytac - a czytelników jest wiecej niz redaktorów.
Walka na wytrzymanie - kto kogo...

autor: WWW.LBC.Z.PL, data nadania: 2006-12-03 09:56:52, suma postów tego autora: 36

według GW

Krótka rozmowa między związkowcem a ministrem

Podczas spotkania w sprawie bezpieczeństwa w kopalniach, rozmowa związkowców z wiceministrem zeszła na temat emerytur górniczych. Pytał Andrzej Ciok z górniczej "Solidarności", a odpowiadał wiceminister Paweł Poncyljusz.

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,3766021.html
Ciok: - To w tym układzie, do kiedy mają pracować związkowcy?

Poncyljusz: - Do 65. roku życia.

Ciok: - A co potem?

Poncyljusz: - Potem poślemy po was karetkę i podamy pavulon.

Zaległa cisza, po kilkudziesięciu sekundach pierwszy odezwał się Poncyljusz: - Przepraszam, żartowałem.

not. Józef Krzyk

autor: sal paradise, data nadania: 2006-12-03 17:48:54, suma postów tego autora: 1199

a czy...

A czy nie lepiej by było moderować komentarze już znajdujące się na stronie? tak jak to jest np. na forach
Chyba to by usprawniło cały system

autor: ancymon, data nadania: 2006-12-03 18:00:21, suma postów tego autora: 621

Moderowanie na takim forum jest bez sensu.

Nikt nie wytrzyma żeby czekać godzinami na ukazanie się wpisu. Nawet minuta w takiej sytuacji, to wieczność. Wszyscy się ucieszyli z powodu powrotu możliwości komentowania bieżących wydarzeń na www.lewica.pl ale chyba nikt nie spodziewał się, że będzie to coś tak denerwującego i utrudniającego dyskusję.

autor: Albisia, data nadania: 2006-12-03 18:22:12, suma postów tego autora: 185

O rany!

Ponad pół godziny minęło i nie ma mojego wpisu! Ludzie! Kto to wymyślił! Ale przede wszystkim W JAKIM CELU?????

autor: Albisia, data nadania: 2006-12-03 19:01:58, suma postów tego autora: 185

No to chyba mamy rekord.

Równo godzina minęła a mojego wpisu nadal nie ma. Pół godziny temu napisałam zdziwiona, że jeszecze nie ukazało się to co napisałam. A tu kolejne 30 minut - i nic.

autor: Albisia, data nadania: 2006-12-03 19:36:51, suma postów tego autora: 185

Odkrycie

Też mi odkrycie- kiedy mamy takie małe wydatki na kdry to muszą być problemy.

autor: J.K, data nadania: 2006-12-03 23:49:14, suma postów tego autora: 948

Zamiary redakcji

Najwyraźniej redakcja nie chce, żeby odbywała się tu swobodna dyskusja, podobna w słownictwie i wnikliwości do internetowego czatu, lecz pragnie publikować bardziej przemyślane głosy o charakterze publicystycznym - komentarze czy polemiki.

autor: Zoran, data nadania: 2006-12-03 23:52:50, suma postów tego autora: 49

Do Zorana.

Przemyślane głosy, to głosy redagujących newsy. My tu przychodzimy dyskutować na temat bieżących wydarzeń politycznych. Przychodzą ludzie o różnych poglądach i temperamentach. Oczywiście forum nie może zamienić się w chamski jazgot, jak to bywało, ale nie może być żadnej dyskusji jeżeli wpis ukazuje się po wielu godzinach. Moich wczorajszych wpisów nie było jeszcze po 2 godz. i 50 minutach. Dalej nie czekałam.

autor: Albisia, data nadania: 2006-12-04 09:59:13, suma postów tego autora: 185

Jeśli chodzio komentarze....

Mam propozycję. Widzę, że jest tu wiele narzekań na moderowanie forum. Ponieważ nie chcę by na lewica.pl znowu było takie bagno jak kiedyś, jestem przeciwko znoszeniu moderowania w całości. Z drugiej strony nie widzę sensu by moderować na przykład posty Albisi... Dlatego mam propozycję: może dałoby się wprowadzić 'automatyczną akceptację' postów niektórych użytkowników? Chodzi mi o tych, co do których można mieć pewność, że nie będą spamować, bluzgać itp. (np. jak ktoś napisze 100 postów inteligentych, to chyba można mu zaufać i założyć, że następne posty też będą sensowne? W razie czego zawsze można mu to prawo z powrotem odebrać...)

autor: CHErwona Wolność, data nadania: 2006-12-04 10:12:22, suma postów tego autora: 387

segregacja w szkole

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3770264.html

autor: sal paradise, data nadania: 2006-12-04 13:23:59, suma postów tego autora: 1199

Polska nie jest państwem prawa...

Oooo, ale mi odkrycie!!! No przecież tu jest Polska właśnie, to jak tu ma być państwo prawa - Polska i prawo to takie... hmmm... dwa oksymorony ;-) O tym to już nasze sarmackie praszczury wiedzieli...

autor: Mephisto666, data nadania: 2006-12-04 14:06:53, suma postów tego autora: 115

To i tak cud

Chyba po raz pierwszy w życiu zgadzam się z redaktorem z Lewicy bez Cenzury. Bliski jest mi także pogląd Albisi. Całkowita moderacja forum internetowego, które kiedyś słynęło z wolności, to bzdura. Sukcesem tej lewicy.pl, którą kiedyś tworzyłem i z którą się identyfikowałem, była możliwość prowadzenia nieskrępowanej dyskusji w czasie rzeczywistym. Zapewnianie zatem, że "staramy się, ale nasze możliwości są ograniczone, bo nie jesteśmy medium komercyjnym" w sytuacji, kiedy naśladujecie media komercyjne, to brnięcie w tematy zastępcze. Mimo wszystko to i tak cud, że po tylu miesiącach jakiekolwiek forum się tu pojawiło. Nie sądziłem już, że to kiedykolwiek nastąpi.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2006-12-04 20:30:22, suma postów tego autora: 2157

**ujnia

na forum byla kiedys niezla **ujnia. osobniki niezrownowazone pisaly bzdety, czekaly 3 minuty i odpowidaly na reakcje. I tak w kolo. Lecialo szmambo szeroka struga. Niezrealizowane towarzysko osoby pisaly rzeczy niezwiazane tematem, klocily sie albo odwrotnie, kadzily sobie. Nijak to sie mialo do portalu.

Po co?

Czemu chcecie widziec swoj komentarz od razu? Ludzie, zakladajcie blogi jesli tak lubicie czytac wlasne wypociny.

autor: Panek, data nadania: 2006-12-07 05:50:05, suma postów tego autora: 896

Dodaj komentarz