Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Sejm: Komisja antyaborcyjna działa

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

.

Nie wiem jak inni, ale mi sie wydaje, że akurat w tym temacie lewica.pl powinna wziac na siebie rolę staałego monitorowania tego typu spraw w ustawodawstwie. Nie wiadomo jak dalece w najbliższych tygodniach pogłębi się chaos medialny ("polityczny"). Ale mnoże takie (kluczowe) rzeczy całkiem przykryć i któregoś dnia obudzimy się z ręką w nocniku.

autor: sal paradise, data nadania: 2006-12-09 02:12:31, suma postów tego autora: 1199

Troche nie na ten temat ale w zwiazku z nim

Poniewaz zbliza sie rocznica ogloszemia stanu wojennego i zow zaczna sie nieprawdziwe opinie prawicy proponuje aby portal lewicy wypisal te wspaniale hasla Solidarnosci 21 postulatow z pytaniem do uzytkownikow kte z tych postulatow zostalo spelnionych od chwili zniszczenia PRL .Jako pierwszy odpowiadam na haslo solidarnosci "Socjalizm tak - wypaczenia nie" W wyniku transformacji i obalenia PRL socjalizm zniknal natomiast wypaczenia jakze wspaniale sie rozwijaja.

autor: Coto, data nadania: 2006-12-09 08:24:52, suma postów tego autora: 53

Co to?

Zapomniałeś , że we WRON nie było żadnej kobiety i Komisji Antyaborcyjnej.

autor: Ewaryst, data nadania: 2006-12-09 09:14:40, suma postów tego autora: 294

antykoncepcja,a nie aborcja.

Ja uważam,że gdyby w odpowiednim czasie wyskrobano większość tej komisji ;nie byłoby dzisiaj problemu aborcji w Sejmie.Proponuję przepisać ustawę aborcyjną francuską(Simonne Veille)i mamy sprawę załatwioną.Francuzi nie narzekają,aborcja u nich maleje.Należy raczej zająć się antykoncepcją,jej finansowaniem,a nie wydawaniem pieniędzy nierobom w sutannach.

autor: stanislaw1, data nadania: 2006-12-09 09:52:23, suma postów tego autora: 220

A co antykoncepcja wam nie starczy?

Przecież macie wielką wygodę. Gdybym wiedział kto się będzie rodzić to bym był za aborcją ale dla wszelkiego lewactwa.

autor: szyblucki, data nadania: 2006-12-09 10:20:57, suma postów tego autora: 73

szyblucki. Od razu widac ze jestes WIELKI katolik.

Tak swoja droga to czy naprawde sejm nie ma nic innego do roboty ??? Tylko seks, aborcja, modly o deszcz i o rozum a w Polsce nic sie nie zmienia na lepsze. Koniecznie musimy byc posmiewiskiem calego swiata ?? Nie wystarczy ze Europa z nas sie smieje ?

autor: zygmunt, data nadania: 2006-12-09 11:54:02, suma postów tego autora: 364

Hańba!

Co za dużo to niezdrowo, a to co wyczynia się w Sejmie przekracza wszelkie granice. Na podstawie tych decyzji widać jak wielki wpływ na politykę w kraju ma Kler. Przecież to wzorując się na opinii Episkopatu ma "podjąć decyzję" Komisja Sejmowa.
Czy ktoś chce się założyć jaka będzie jej opinia i jaka decyzja Komisji?
Hańba w XXIw.!

autor: Zirhan, data nadania: 2006-12-09 11:59:30, suma postów tego autora: 187

szyblucki

I tu rodzi się zasadnicze pytanie: kto został poczęty słusznie a kto jest wrzodem na tyłku klasy robotniczej?

autor: Ewaryst, data nadania: 2006-12-09 12:10:02, suma postów tego autora: 294

Episkopat lepiej by odpowiedzial na pytanie

1. Jak mozna zajsc w ciaze i byc ciagle dziewica ??
2. Urodzic dziecko i dalej byc dziewica. Oni w tej dziedzinie podobno sa " fachowcy ". Natomiast lepiej by na tematy o ktorych raczej pojecia nie maja sie nie wypowiadali.

autor: zygmunt, data nadania: 2006-12-09 13:15:48, suma postów tego autora: 364

szyblucki. Ty zostales slusznie poczety a ja pewnie nie.

Polucja nocna to tez morderstwo ? Pewnie to juz ludobojstwo. To wlasciwie wszyscy ksieza powinni stanc przed trybunalem za ludobojstwo.

autor: zygmunt, data nadania: 2006-12-09 13:26:24, suma postów tego autora: 364

nieslusznie poczety

Panie zygmunt! Jedynym znanym "lekarstwem" rozwiązującym ten problem jest satysfakcjonujące, częte (regularne) współżycie oraz upływ czasu. Opisywane przez Pana zjawisko jest normalnym, występującym fizjologicznie zdażeniem i nie wymaga leczenia.

autor: Ewaryst, data nadania: 2006-12-09 14:43:48, suma postów tego autora: 294

Proszę Szanownej Komisji! Załóżmy taką hipotezę...

Moje jajeczka czekają w gotowości bojowej w moich jajowodach, by zalęgnąć się w mojej macicy najpierw jako gamety, potem zygoty, skropione uprzednio przez życiodajne nasienie jakim są plemniki... Niestety mam mój ślubny (katolicki, związany stułą pod kościelną kopułą) rozparł się przed telewizorem i nie reaguje na moje prokreacyjne zaloty (bo przecież nie o seks chodzi, ino o becikowe, cholera, i o ciągłość narodu, psiakrew)..... Uważam, Szanowna Komisjo i Wyuzdany Episkopacie, że takich ślubnych powinno pociągnąć się do odpowiedzialności konstytucyjnej i przymusowo oddać do Lebensborn'u na resocjalizację, czyli przymusową prokreację, czyli polsko-katolicką rozpłodowość.
Będę Szanownej Komisji i Dzietnemu Episkopatowi dozgonnie wdzięczna, jeżeli moją propozycję uwzględni w SWOJEJ konstytucji (bo przecież nie mojej). Niech szanowna Komisja pośpieszy się ze zmianami i poprawkami, bo wielkimi krokami zbliżam się ku menopauzie, a jeszcze bym chciała.....

autor: Hyjdla, data nadania: 2006-12-09 15:41:07, suma postów tego autora: 5956

Lebensborn, czyli Stowarzyszenie Źródeł Życia.

Jeżeli dobra krew Twojego męża, na której się opiera Gorny Slask nie będzie się mnożyła, nie będziemy mogli zapanować nad napływem Goroli którzy są jurni jak niejaki Łyżwinski.

autor: Ewaryst, data nadania: 2006-12-09 15:59:52, suma postów tego autora: 294

Talibowie pomogą.

Najlepiej jak niePiSmienni, zwrócą się o ekspertyzę do Talibów. Jak długi jest proces kołtunienia społeczeństwa?

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2006-12-09 16:19:19, suma postów tego autora: 441

Kafka i Witkacy

nawet Kafka i Witkacy nie byliby w stanie wymyślić sytacji, jakich my aktualnie żyjemy. Powtarzam do znudzenia, lekarze siedzą, zamknięci za drzwiami bez klamek, a rządzą ich pacjenci. Zabawne jest to, że dzieje się to za NASZĄ ZGODĄ, gdyż nie wyrażanie SKUTECZNEGO SPRZECIWU jest PEŁNĄ AKCEPTACJĄ tego co się w naszym szalonym kraju wyprawia.

autor: zofia1105, data nadania: 2006-12-09 18:07:09, suma postów tego autora: 14

Do Zygmunta

Morderstwo jest przy polaczeniu plemnika z komorka jajową. Sam plemnik nie jest człowiekiem lewacki prowokatorze.

autor: szyblucki, data nadania: 2006-12-09 21:54:42, suma postów tego autora: 73

szyblucki. Prowokuje celowo abys mogl sie zdenerwowac

i wykazac swoja katolickosc. Inaczej bys nie mial okazji. Pozdrawiam z " miloscia blizniego ".

autor: zygmunt, data nadania: 2006-12-10 07:44:21, suma postów tego autora: 364

Otóż to !

Prof. Tadeusz Smyczyński: uznał, że ochrona jednego dobra konstytucyjnego nie może stać w sprzeczności z ochroną innych dóbr konstytucyjnych. Jego zdaniem spór nie powinien dotyczyć kwestii, kiedy zaczyna się życie, lecz kiedy zaczyna się człowieczeństwo. -- No ! - To znaczy,że ja już jestem człowiekiem ???? - to zapytałam ja .Jot. ???

autor: Jot., data nadania: 2006-12-12 00:42:38, suma postów tego autora: 97

Dla matołów !

Mówiąc że : "ochrona jednego dobra konstytucyjnego nie może stać w sprzeczności z ochroną innych dóbr konstytucyjnych" - Prof. Tadeusz Smyczyński sprytnie ,lizusowsko wobec kleru i zapobiegawczo wobec całej reszty nie nazwał konkretnie tych " dóbr konstytucyjnych".- Otóż te "dobra konstytucyjne ,to nic innego jak KOBIETA i zygota,która w niej jest.Pan dochtór udaje,że nie wie kto z tych "dóbr konstytucyjnych" jest człowiekiem,który to ma swoje prawa,a jakże,a kto z tych"dóbr konstytucyjnych" takich praw nie ma. Uznaje tylko w sowjej "wspaniałomyślności i pojęciu,że będzie jakośtam okej wobec wszystkich" jeśli tak ujmująco to ujmie . PAN JEST TCHÓRZEM PANIE TADEUSZU SMYCZYŃSKI ! Pan wie,ale boi się powiedzieć.Żygam na pana ! Mam nadzieję,że w tym lęku i strachu dokona pan swoich dni ! Życzę z całego serca !

autor: Jot., data nadania: 2006-12-12 04:26:50, suma postów tego autora: 97

Dodaj komentarz