Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Wacquant: Zero tolerancji dla ubogich

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

No tak

No tak, ta historyjka na początku jest na prawdę doskonała. Szkoła, do której chodził syn tego lewaka karała za spóźnienia i tyle. Chłopak spóźnił sie więc został ukarany. Proste jak drut. Dziwne, ze ojciec z tytułem prof. nie nauczył szczeniaka jak ważna jest punktualnosć, co nie najlepiej świadczy o samym ojcu. Mam wrażenie, ze temu profesorowi marzy się sytuacja w której np. chłopak dostaje ocene negatwna ze sprawdzianu, ale nauczycielka ja zmienia na pozytywną, bo chłopak tłumaczy, że chyba jest głupszy od innych i nie jest się wstanie więcej nauczyć. Temu profesorowi wydaje się, ze jego syn powinien być ukarany nie za popełnione przewinienie, ale za powód który spowodował to przewinienie. To jest zrzucanie winy na osoby trzecie, na okoliczności: to nie ja jestem winien, to autobus, bo sie spóźnił. To, ze zabiłem człowieka to nie moja wina, to wina producenta noży itd.

autor: kwak, data nadania: 2006-12-09 15:14:08, suma postów tego autora: 1207

Ziobrodziennik

Niesamowita jest intensywność propagandy Dziennika odnośnie pomysłów Ziobry. Gdyby nie elitarna wrogość wobec "koalicjantów" możnaby chyba powiedzieć, że to gazeta "rządowo-policyjna", bezpośrednio podpięta pod kilka ministerstw. Dotąd rzadko to kupowałem, ale teraz jak jest portal, za każdym razem jek wejdę, doznaję lekkiego szoku.

autor: sal paradise, data nadania: 2006-12-09 15:36:53, suma postów tego autora: 1199

kwaku, mój ulubieńcze,

komentujesz jedynie początek artykułu... Doczytaj i skomentuj całą resztę, rozwiń wszystkie wątki, wydaj ekspertyzy. Poczytam z rozbawieniem...

autor: Hyjdla, data nadania: 2006-12-09 15:52:55, suma postów tego autora: 5956

Och, może przyjdzie czas na inne tezy tego artykułu

Och, może przyjdzie czas na inne tezy tego artykułu. Ty myslisz, ze nie mam nic ciekawszego do roboty tylko czytać idiotyzmy lewaków, którzy bez obrzydzenia sięgają po pieniądze, które ten wstrętny kapitalizm im daje. Pozdrawiam

autor: kwak, data nadania: 2006-12-09 16:09:16, suma postów tego autora: 1207

???

chyba nie masz nic do roboty bo komentujesz "idiotyzmy lewków"

autor: socjalista, data nadania: 2006-12-09 19:09:29, suma postów tego autora: 1

Mnie kapitalizm nic nie daje, kwaku....

Ja też nikomu nie sięgam do kieszeni. To dzięki mojej pracy, wiedzy i zdolnościom te obiboki się bogacą. Ja niestety kapitalistką już nie zostanę. Nie mam predyspozyzji do łupienia głupszych i słabszych...

autor: Hyjdla, data nadania: 2006-12-10 01:55:40, suma postów tego autora: 5956

bogacą się

bo są mądrzejsi/inteligentniejsi/sprytniejsi, w przeciwieństwie do dających się wykorzystywać przyglupów....

autor: dr(e)s, data nadania: 2006-12-11 10:02:23, suma postów tego autora: 1539

Ciekawy system pogardy prezentuje dres

przygłupem jest ten, kto nie mając wyboru musi pracować za stawki, które stopniowo, ale systematycznie sprowadzają go w obszar obóstwa. Innymi słowy agresja ekonomiczna, której poddawani są ci ludzie jest sprawiedliwa, natomiast winna jest ofiara. To idźmy dalej w wnioskach - uwięzieni i rozstrzelani polscy oficerowie np. w Ostaszkowie byli sami sobie winni, że dali się złapać i rozstrzelać, bo przecież agresja militarna (podobnie jak ekonoiczna) jest ok, czyż nie taki system apoteozy agresji prezentuje tutaj dres?

autor: Thor, data nadania: 2006-12-12 20:27:50, suma postów tego autora: 990

Dodaj komentarz