Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

UL III RP o F-16 i szkoleniu pilotów

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Wyrażam niezadowolenie:

Wyrażam niezadowolenie z powodu:
- Kupienia F-16 kiedy można było mieć nowsze samoloty i produkowane bliżej ( nawet po tamtej stronie Bałtyku).
- Udziału w wojnach kolonialnych USA
- Przebywania w Polsce tego lizusa Sikorskiego ( swoim nazwiskiem hańbi swojego wielkiego protoplastę)
- I wogóle przebywania obecnej ekipy u władzy

autor: J.K, data nadania: 2006-12-12 22:30:47, suma postów tego autora: 948

Rzetelność ponad wszystko.

Rzetelność powinna kierować wszystkimi, ale dziennikarzami przede wszystkim. Ta, skrótowa informacja, zamieszczona na lewica.pl, nie w pełni oddaje myśl przekazywaną przez tę oryginalną. Nawet nieco ją wypacza.
Dlatego chcę tu podać link do pełnego tekstu oświadczenia aby chętni mogli się z nią zapoznać.
Mam nadzieję, że redakcja zamieści mój komentarz w całości, wraz z linkiem do oryginału oświadczenia.
http://unia-lewicy.org/modules/news/article.php?storyid=245

autor: Zirhan, data nadania: 2006-12-13 00:45:01, suma postów tego autora: 187

Kiedy przeczytam list

skierowany do Glempa, w którym wierchuszka SLD wyrazi zadowolenie z powodu budowy Świątyni Opatrzności Bożej, dojdę do wniosku, że pora umierać, choćby i ze śmiechu... Teraz, czytając oświadczenie UL-a, przecieram oczy ze zdumienia czując się głęboko zażenowana. Gdybym nie weszła w podany przez Zirhana link, sądziłabym, że Redakcja se jaja robi..... i chyba robi, informując czym zajmuje się UL.

autor: Hyjdla, data nadania: 2006-12-13 12:57:00, suma postów tego autora: 5956

Dodaj komentarz