Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Ambasada USA interesuje się łamaniem praw pracowniczych w Impelu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ambasada USA może więcej.

Duży może więcej. To spotkanie może bardziej pomóc J.Rosołowskiemu niż apelesetek mkroskopijnych sekt skrajnej lewicy. To powinno dać do zrozumienia mesjaszom marksizmu-trockizmu. Czas zmienić strategię,zacząć szukać przyjaciół, a nie jak do tej pory-wrogów.

autor: Katecheta, data nadania: 2006-12-15 22:24:39, suma postów tego autora: 47

nie łapie

niech ktoś mi wyświadczy przysługę bo nie rozumiem jak coś może być anarcho syndykalistyczne ( socjalistyczne) jeśli anarchizm chce osłabienia państwa. a socjalizm jego wzmocnienia. to jak wy to chcecie połączyć
czekam

autor: J H W H, data nadania: 2006-12-16 10:46:39, suma postów tego autora: 530

Ciekawy jestem

JHWH, czy ty masz coś wspólnego z miastem Gruenberg?

autor: ABCD, data nadania: 2006-12-16 13:08:02, suma postów tego autora: 20871

Słuszna obserwacja

Rzeczywiśce, należy oddzielić realne działania na rzecz pracowników od mitologii rewolucyjnej i antyimperialistycznej. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

autor: ABCD, data nadania: 2006-12-16 13:31:09, suma postów tego autora: 20871

To poniżające

To poniżające, że trzeba jak petent czekać, aż łaskawca amerykański zgodzi się nie łamać polskiego prawa. Gdzie polska inspekcja prawy? Z torbami powinien pójść taki, co łamie prawo pracy.
A za niewypłacanie wynagrodzeń w terminie powinny byc takie sankcje jak za zaleglości podatkowe.
Ot, solidarne państwo!!!

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2006-12-16 15:17:36, suma postów tego autora: 291

nie

już raczej z grunwaldem bo to nie daleko odemnie

autor: J H W H, data nadania: 2006-12-16 15:24:40, suma postów tego autora: 530

Śmieszne i tyle.

..."Inicjatywa Pracownicza ... spodziewa się, że rząd Stanów Zjednoczonych zrobi wszystko, aby podobne przypadki nie miały miejsca" .-- SPODZIEWA SIĘ,pomimo ,że tuż powyżej wspimniano,iż : "Ostatni znany przypadek zwolnienia działacza związkowego z IWW miał miejsce zaledwie dwa miesiące temu ...w Nowym Jorku" . -- To ja się zapytowuję,czy ta Inicjatywa potrafi wyciągać wnioski ? - Jeśli wspomniany rząd nie dał rady tam na miejscu w NY,to cóż może tutaj w polskim zadupiu taki "Drugi Sekretarz ds. Politycznych Ambasady USA w Warszawie". --- Ale ja przypuszczam co on może i zrobi - on zrobi to,co i tam - NIC.--- O naiwności rosołowska ! - Nie wpadło jej do łba,że nikt nie chciał nic zrobić ?

autor: Jot., data nadania: 2006-12-16 23:35:00, suma postów tego autora: 97

Ja poszłabym nawet dalej...

...że ten drugi sekretarz,entego ambasadora sprawdzał właśnie,czy te związki się ze sobą nie kontaktują oby i nie szykują jakiejś większej akcji.Bo od tego raczej on tu jest - od pilnowania ich interesów - nie tylko amerykańskich,ale też spasionych pracodawców.Panie Rosołowski związkowcu. Ech i macie swój kapitalizm.

autor: Jot., data nadania: 2006-12-16 23:49:38, suma postów tego autora: 97

Dodaj komentarz