Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Policja jako McDrive

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Czemu komentarz taki nieprzychylny panie Tomaszu?

PiS obiecywal, ze Policjanci wyjda zza biurek... Slowa dotrzymal.

autor: Lalek, data nadania: 2006-12-22 13:05:40, suma postów tego autora: 223

Policjanci by mogli u mnie umyc okna ? Pewnie tak, jak bym

pracowal w MSWiA. Przyslac mi tych co sa najblizej mojego domu by robote te wykonali w ramach obchodu. AGATA

autor: zygmunt, data nadania: 2006-12-22 14:33:02, suma postów tego autora: 364

Widzieliście tą szczególną aktywność policji w czasie kampanii samorządowej?

Policjanci byli wtedy wszędzie, a jak tylko skończyły się wybory- nagle zniknęli... Typowa manipulacja rządzących.

autor: Luke, data nadania: 2006-12-22 14:55:05, suma postów tego autora: 1782

Tylko dymisja?

A ja bym radził rozstrzelać za taką "zbrodnię". A wcześniej podać torturom.
P.S. Dla porównania: budżet urzędu pełnomocnika d/s równości płci, w okresie, kiedy kierowała nim Izabela Jaruga-Nowacka był zużywany w niemałym stopniu:
1. na turystyczne wyprawy I. Jarugi-Nowackiej
2. na finansowanie wydawnictwa o skrajnym profilu politycznym, w którym ukazują się autorskie publikacje Jarugi
Ile my, podatnicy, straciliśmy na wyczynie Surmacza, a ile - na decyzjach Jarugi?

autor: ABCD, data nadania: 2006-12-22 15:07:02, suma postów tego autora: 20871

To nie ma nic do rzeczy...

Nikt nie powiedzial o rozstrzeliwaniu. Jest tu jednak wykorzystywanie do prywatnych celow zaleznosci sluzbowych. Ja oczekuje, ze policjant na, ktorego place bedzie pilnowal porzadku, a nie roznosil hamburgery. Sprawa Jarugi troche sie z tym nie laczy. Jesli byly takie naduzycia o jakich piszesz to zle. Co nie znaczy, ze te naduzycia przekreslaja naduzycia w dzisiejszym MSWiA.

autor: Lalek, data nadania: 2006-12-22 15:26:30, suma postów tego autora: 223

Co to są WIEŚMAKI?

Proszę o przepis. Zrobię "to" w drugi dzień świąt - katolickich. Dziękuję.

autor: Hyjdla, data nadania: 2006-12-22 18:08:20, suma postów tego autora: 5956

Słusznie

Jedne nadużycia drugich nie przekreślają.

autor: ABCD, data nadania: 2006-12-22 18:29:58, suma postów tego autora: 20871

W Szwecji

dymisja nastąpiłaby natychmiast. Ale to nie wina polityków, tylko wyborców - politycy sami się nie wybrali.

autor: Abaddon, data nadania: 2006-12-22 19:12:54, suma postów tego autora: 66

Już wiem co to jest wieśmiak.

To taki karminadel wsadzony w bułkę. Danie prosto z Jankesolandii. Sądziłam, że nasze "rzondowce" ożywiają się lepiej. Ale czego spodziewać się po wieśmiakach rodem z PiSuaru. Jaki rzond, takie żarcie...

autor: Hyjdla, data nadania: 2006-12-22 20:15:23, suma postów tego autora: 5956

Tak jest!

Rzeczywiście, Hyjdlo, Miller, Belka, Jaruga i Środa odżywiali się lepiej niż wieśniaki z PiS. Ale też właśnie dlatego liberalno-lewicowe żarłoki wegetują teraz na opozycyjnym marginesie, a wieśniactwo rządzi.

autor: ABCD, data nadania: 2006-12-22 22:42:05, suma postów tego autora: 20871

Tu nie chodzi o pieniądze

Tu chodzi o pętactwo.
Uczniowie z liceum, wracając z wycieczki, gdy byli głodni, potrafili sobie z komórek zamówić jedzenie do pociągu na najbliższej stacji.
Policja to nie są fornale jaśnie państwa ministrów.

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2006-12-23 02:52:14, suma postów tego autora: 291

I jak potem policja ma jezdzic na interwencje jak musi bulki

roznosic po peronach albo odwozic pracownikw MSW i A do domow po balandze ?? Na robote typowego policjanta juz brakuje czasu dlatego przestepczosc nie maleje.

autor: zygmunt, data nadania: 2006-12-23 10:02:21, suma postów tego autora: 364

Co takiego się stało?

Ja tam setki razy, idąc do bufetu po kawę, brałem drugi kubek dla ktoregoś z moich licznych szefów (na prośbę wymienionych) i jakoś mi korona z głowy nie spadła. Ani też nie krzyczałem, że jestem ofiarą dyskryminacji i eksploatacji. Różne ludziska mają poglądy.

autor: ABCD, data nadania: 2006-12-23 10:39:20, suma postów tego autora: 20871

ABCD. Ty jak zwykle malo rozumiesz albo udajesz ze nie wiesz

o co chodzi. Czym innym jest " przy okazji " odebranie z bufetu dodatkowej kawy czy innego napoju a zupelnie czym innym zakup jakiegos posilku i ganianie z nim do pociagu by dostarczyc go wlasciwej osobie. Tym bardziej ze taka niby " prosba " w tym przypadku byla poleceniem. Nie wykonanie jej moglo / chociaz nie musialo / skonczyc sie dla tych funkcjonariuszy fatalnie. Funkcjonariusz na sluzbie nie jest sluzacym majacym zaspakajac kaprysy jakiejs tam pani. Nastepnym razem pani poprosi o skierowanie jej trzech funkcjonariuszy do mycia okien i wytrzepanie dywanu. To takie trudne do zrozumienia ??

autor: zygmunt, data nadania: 2006-12-23 16:21:18, suma postów tego autora: 364

ABCD. Jako podatnik placacy miedzy innymi na policje bym

wolal by ta zajmowala sie tym do czego zostala powolana a nie roznoszeniem kanapek / nawet przy okazji ?. Czy tez odwozeniem urzednikow MSWiA po balangach do domu, oczywiscie na moj koszt. Jakos nie slyszalem by klient odwozony do domu przez funkcjonariuszy ktorzy zgineli placil za ten kurs z wlasnej kieszeni.

autor: zygmunt, data nadania: 2006-12-23 16:29:54, suma postów tego autora: 364

Dodaj komentarz