Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Chrystus wyruszył do Warszawy objąć władzę

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Głupcy, czy omamieni?

Gdybym wierzył w Jezusa Chrystusa, to musiał bym się bić z takimi co se jaja robią. Na szczęście daleki jestem od tego opium, a głupców i omamionych jest pełno.

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2006-12-23 18:42:03, suma postów tego autora: 441

Przewrót grudniowy

Nie kumam. Co to jest? Prowokacja czy faktycznie agitka polityczna w szopce bożonarodzeniowej. Czyżby obietnica dana przez Boga miała się wreszcie ziścić? Na kolana! Kyrie elejson!!!

autor: sal paradise, data nadania: 2006-12-23 19:56:38, suma postów tego autora: 1199

Moze...

kampania wyborcza.. Plakat zachecajacy, tylko ciekawe, jaki program ma kandydat... Chociaz i tak pewnie nie pojawi sie zaden inny:)

autor: turkusowy_pingwin, data nadania: 2006-12-23 20:32:00, suma postów tego autora: 32

Oświadczenie

Bardzo nas cieszy zapowiadane przybycie Jezusa do Warszawy. O ile wiemy, nie brzydził się on stworów - w szerokim sensie - upadłych. Tak więc liczymy, że wyciągnie do nas rękę, uczyni cud i pomoże nam się podnieść z dna moralnego.
Podpisano:
Jaruga, Szczuka, Środa, Najsztub, Pacewicz, Żakowski i pozostałe autorytety liberalnej lewicy et tutti quanti

autor: ABCD, data nadania: 2006-12-23 22:01:12, suma postów tego autora: 20871

Hmm...

ABCD, jak zwykle nie zawodzisz i uparcie dyskutujesz z nieistniejacymi argumentami. Nie chce mowic za wszytskich, ale naprawde niewielu Czytelnikow tego portalu za swoj autorytet uwaza Najsztuba, Zakowskiego i (ola Boga!!) Pacewicza. Ja wolalbym, zeby zstapil i zajal sie najpierw swoim owieczkami - wszelkiej masci bigotami, ktorzy na tym dnie juz "nie slysza pukania od dolu". Chociaz oni pewnie od tej wyciagnietej reki woleliby ten trick z Kany Galilejskiej.

Zatem - przytyk chybiony, moze trafilby do czytelnikow gazeta.pl. Tam toby pewnie zadrzeli, ze ho!ho!...

Pozdrawiam i zycze wytwalosci, bo wyrastasz na pierwszego moraliste IV RP...

autor: turkusowy_pingwin, data nadania: 2006-12-24 00:54:32, suma postów tego autora: 32

Tak prawde mowiac

to Chrystus byl pierwszym w siecie czlowiekiem gloszacym komunistyczne hasla,bylaby wiec nadzieja dla narodu , musilby tylko wykluczyc KK bo to stado klamcow i oszustow.

autor: Coto, data nadania: 2006-12-24 00:58:31, suma postów tego autora: 53

Pulimioty na ulice ?

Mam dość tych nawiedzonych wariatów. Czas nadszedł kopnoć w tyłek tych popaprańców umysłowych. Nie możemy tym czarnym pozwolić rozwalić do końca Państwa Polskiego. Obca armia Watykańska i spece od demolki Buscha są w natarciu! Polacy wzywam was do obrony naszej Ojczyzny!

autor: BiałoCzerwonaGwiazda, data nadania: 2006-12-24 01:47:06, suma postów tego autora: 81

Pingwinie, szukaj a znajdziesz!

Pingwinie, może byś się pofatygował skorzystać z wyszukiwarki? Ja wklepałem tam nazwisko "Żakowski" i natychmiast wyskoczyły mi dziesiątki tekstów w tym stylu:
Przemysław Wielgosz, Jak słusznie zauważył Jacek Żakowski... itp.
Odkryłem też, w tejże samej wyszukiwarce, ciekawą definicję Jacka Żakowskiego: "wybitny intelektualista lewicowy w samym sercu polskiego mainstreamu".
Podejrzewam, że dla reszty wymienionych w mym poście miałbym wyniki podobne.
Dlaczego się wypierasz swych idoli środowiskowych?
To żaden wstyd cenić Żakowskiego, Najsztuba, Pacewicza, Jarugę etc.

autor: ABCD, data nadania: 2006-12-24 02:21:38, suma postów tego autora: 20871

Czyżbyście nie słyszeli?

Wcale mnie nie dziwią napisy na szopkach. Przecież to Sejm w Warszawie zamierza uchwalić, że Jezus jest królem Polski. A czyż król może mieć siedzibę gdzie indziej niż w stolicy? Jak przystało na człowieka z zamierzchłej przeszłości, wyruszył pieszo i dosyć wcześnie żeby zdążyć na czas. I niech się tu nadwrażliwi katolicy nie oburzają na niektóre wpisy. To nie jest profanacja Boga. To bezsilność wobec głupoty nami rządzących.

autor: Albisia, data nadania: 2006-12-24 10:53:26, suma postów tego autora: 185

Hmm...

Ja nie odmawiam Zakowskiemu prawa do slusznosci, mowie tylko, ze ZADEN z niego autorytet lewicy! To, że ktos w swoim tekscie przyznal mu racje, nie znaczy, ze jest jakims bozkiem.

Poza tym piszesz Wielgosz, itp. I wlasnie - to "itp." okazuje sie zbiorem pustym - na 10000 tekstow nazwisko Zakowskiego pojawia sien w 10. Coz, masz falszywa wizje lewicy i lewicowych mediow - te, ktore za takie uwazasz sa solidnym dziennikami i tygodnikami liberalnymi, niemajacymi z lewica nic wspolnego w sprawach gospodarczych.

Caly czas staram sie z Toba polemizowac, a jednoczesnie poddaje sie tej Twojej strategii dyskusji z wydumanymi argumentami. Coz, dobrze, ze przynajmniej zdaje sobie z tego sprawe.

Pozdrawiam i z niecierpliwoscia czekam na kolejny post, tylko:

1. Nie lubie Zakowskiego ,Pacewicza, Najsztuba, Michnika, redakcji Gazety Wyborczej, Polityki, Przekroju, TVN-u, Polsatu, Szczuki, Wojewodzkiego, portalu gazeta.pl, TOK FM - dziennikarze tych mediow nie sa dla mnie zadnymi autorytetami; malo tego - rzadko kiedy sie z nimi zgadzam...

2. Gazeta Wyborcza nie jest dziennikiem lewicowym, tylko ultraliberalnym

3. To wszystko nie przeszkadza mi uwazac rozklejania plakatow z Jezusem za kompletna bzdure, natomiat Wy - oswieceni katolicy powinniscie z tym walczyc sami, bo religia niebezpiecznie zaczyna dominowac w dyskursie publicznym, co sprowadza ja do roli instrumentu w rekach narodowo-konserwatywnych politykierow.
I to nie ja musze sie o to martwic, bo mnie to wszystko po prostu smieszy...

autor: turkusowy_pingwin, data nadania: 2006-12-24 11:38:57, suma postów tego autora: 32

Post na Antarktydę

Pingwinie, nie jestem oświeconym katolikiem, tylko ateistą. Stąd też moj nick. "A" - oznacza "Ateista".
Inicjatywę Jezus - królem Polski" za niezbyt trafną uważają myślący katolicy, np. biskup Głódź. Zgadzam się z nimi.
Uważam tylko, że są zjawiska bardziej niebezpieczne, np. pseudoafery, rozpętywane przez liberalne konsorcja mediów.
Nie wiem też, kiedy ty, Pingwinie, uważałbyś, że religii w "dyskursie publicznym" nie jest za dużo, tylko w sam raz. Chyba tylko w takiej sytuacji, kiedy Jezus pojawiałby się publicznie jedynie w reklamie gandzi i mówił: Ależ byłem głupi, że w Kanie Galilejskiej wyprodukowałem wino. Dżojnty są dużo lepsze.

autor: ABCD, data nadania: 2006-12-24 12:14:43, suma postów tego autora: 20871

... myślący katolicy, np. biskup Głódź....

Biskup polowy zamyśla się szczególnie głęboko, kiedy widzi dno flaszki, a nie jest w stanie unieść tyłka, by pójść po kolejną flachę...

autor: Hyjdla, data nadania: 2006-12-24 13:59:43, suma postów tego autora: 5956

Prawdziwa Szopka

Prawdziwą Szopkę to mamy w Sejmie i Senacie. Ta w Sopocie jest zaś świetną ilustracją tego co się w Polsce dzieje. Bandy oszołomów i klęczników prześcigają się w wymyślaniu głupot.
Tak więc sopocka Szopka jest odpowiedzią myślącej grupy Polaków. I chwała im za to, że jeszcze są i myślą!

autor: Zirhan, data nadania: 2006-12-27 18:05:35, suma postów tego autora: 187

Dodaj komentarz