Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Premier Iraku atakuje przeciwników kary śmierci

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Premier Iraku

Jak beda wieszali pana premiera to bedzie wewnetrzna sprawa Iraku

autor: MM, data nadania: 2007-01-07 16:58:04, suma postów tego autora: 490

owszem

i to jest właśnie normalne

autor: J H W H, data nadania: 2007-01-08 19:46:38, suma postów tego autora: 530

pREMIER IRAKU

ZGADZAM SIE Z TOBA IHWH ALE CZY POZNIEJ TEZ BEDZIESZ TEGO SAMEGO ZDANIA - OBCOKRAJOWCU

autor: MM, data nadania: 2007-01-08 20:16:33, suma postów tego autora: 490

mm

gdzie twój internacjonalizm choć rzeczywiście powinno być ,,i,, a nawet ,,y,, zaniast ,,j,, na początku mojej ksywki. trzeba jednak iść z duchem czasu ludy germańskie strasznie pozmieniały antyczne języki.
wracając to czy gdzieś jest kara śmierci ,aborcja , czy wieszanie za bycie mańkutem to wewnętrzne sprawy danego państwa. i nikomu nic do czego.
aby uprzedzić twoją ripostę sprawdziłem mam na okładce paszportu mało estetycznego jednogłowego orła z koroną. co za tym idzie jestem podległy pod to państwo

autor: J H W H, data nadania: 2007-01-08 23:08:45, suma postów tego autora: 530

Nie zgodzę się, że to tylko wewnętrzne sprawy

Istnieją ogólnie uznawane standardy praw człowieka, wręcz człowieczeństwa. Jeżeli ktoś ich nie przestrzega, to stawia się poza nawiasem cywilizowanej wspólnoty ludzi.
Ci, co kiedyś palili na stosach, też mówili, że to ich wewnętrzne sprawy.

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2007-01-09 04:20:45, suma postów tego autora: 291

no właśnie nie

a) jeśli jest coś powszechnie uznane a ktoś tego nie uznaje to nie jest powszechnie uznane
b)tak ci co palili na stosach żyli w takiej a nie innej kulturze której ani ja ani ty nie rozumiemy podobnie jak oni nie rozumieli by naszej. więc owszem uważali że jest to ich sprawa
c) robili to dla dobra ludzi chcieli uchronić ich duszę
d) kiedy usa atakuje irak w imie obrony tych praw człowieka to się wściekaliście
f) na kare śmierci są skazywani ludzie którzy na to zasługują

autor: J H W H, data nadania: 2007-01-09 21:22:13, suma postów tego autora: 530

Dodaj komentarz