Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

USA: Pelosi apeluje do Busha

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Sami są odpowiedzialni?

Rozpiszmy to w punktach
1. USA wchodzi do iraku
2. USA robi tam burdel
3. Wchodzą islamisci z "bratnią" pomocą dla islamskiego narodu irackiego
4. Amerykanie zaczynają twierdzić że nie mogą odpowiadać za bezpieczeństwo w kraju.
5. Rząd który kontroluje tylko zieloną strefę, nie może sie obyć bez wojsk okupacyjncyh, które nie są odpowiedzialne za sytuację w Iraku

Konkluzja: To kto jest do ... odpowiedzialny za systuację Iraku, skoro Rząd nie może a USA twierdzi że nie może? To już niech lepiej niech wyślą te 20 tys. i zachowają twarz, bo wkrótce sie okaże że jedynym państwem, które wygrało coś w wojnie z terroryzmem jest Rosja.

autor: J.K, data nadania: 2007-01-11 02:41:11, suma postów tego autora: 948

Zgadzam się...

Weszli, narobili bajzel - a jak za dużo teksańskich chłopaków zaczęło wracać do homeland'u w czarnych, foliowych "garniturkach" to teraz podkulają ogon i spierniczają. To po co w ogóle tam wchodzili??? I wyszło na nasza. Jak ja nie lubię mieć racji...

Ale może lepiej by już było, jakby się jednak stamtąd wynieśli - przynajmniej Polska nie musiały by robić za jankeskiego lokaja i ladacznice na posyłki. Kto wiem, może i Kurdowie dzięki temu doczekali by się własnej ojczyzny...

autor: Mephisto666, data nadania: 2007-01-11 13:45:23, suma postów tego autora: 115

Al-Jazeera

Telewizja ta twierdzi że amerykańscy marines dokonali napadu na ambsadę Iranu ( czyżby odwet za analogiczną sytucję z lat 80?). Uprowadzili dyplomatów, wzięli sprzęt komputerowy i związali ochroniarzy. Przypomina mi się sytuacja gdy Sikorski cynicznie tłumaczył się, że decyzja o wysłaniu 1000 żołnierzy do Afganistanu została ogłoszona nie w USA tylko w Polsce, bo miało to miejsce w Polksije ambasadzie. Czy zatem jeśli mam dobrze rozumieć USA właśnie dokonał agresji na terytorium Iranu?

autor: J.K, data nadania: 2007-01-11 16:40:54, suma postów tego autora: 948

Ciekawre

Ciekawe ile ta pani na zdjęciu ma już za soba liftingów ??

autor: rafcik, data nadania: 2007-01-12 13:24:37, suma postów tego autora: 7

Dziel i rzadź

Amerykanie i Brytyjczycy szczuja jednych na drugich a potem udaja, ze stabilizuja. Byla przeciez wpadka brytyjskich przebierancow. A pamieta ktos izraelskich przebierancow podkladajacych w latach 50-tych bomby pod ambasada USA? Taki ten arabski terroryzm.

autor: Panek, data nadania: 2007-01-12 21:38:09, suma postów tego autora: 896

Apelacja

A po co Dostana w d jak w Wietnamie Amen

autor: MM, data nadania: 2007-01-13 22:59:32, suma postów tego autora: 490

Apelacja

Piekna rozgryfka Putina Beda bekac

autor: MM, data nadania: 2007-01-13 23:02:11, suma postów tego autora: 490

Dodaj komentarz