Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

USA: Obywatele nie wierzą prezydentowi

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Nie pierwszy to raz...

kiedy małpy nie wierzą wodzowi, którego same wybrały. Rozwiązania kolektywne mają to do siebie.

autor: endodynamik, data nadania: 2007-01-14 15:13:30, suma postów tego autora: 75

USA

A jak moga popierac kogos kto nie rozniurznia Hossy od Bezsy

autor: MM, data nadania: 2007-01-14 17:59:23, suma postów tego autora: 490

System nie jest zachwawiany

Wszak prezydent jest głęboko wierzący. Przytłaczająca więszkość amerykanów jest wierząca, a że Busz podejmuje ważne decyzje w konsultacja z Bogiem dlatego, idąc metodą dialektyki, amerykanie wierzą Buszowi. Czy można nie wierzyć prezydentowi, który podejmuje deycje po konsultacji z kimś, w kogo wierzy taka przytłaczajaca ilość ludności? Tak działa właśnie ZSRR...znaczy USA

autor: J.K, data nadania: 2007-01-14 18:24:43, suma postów tego autora: 948

ZSReR

Nic sie nie bojcie. Juz wkrotce UE polaczy sie z Rosja w jedno panstwo. Powstanie Zwiazek Socjalistycznych Republik euroRadzieckich i znow bedzie jak w PRLu i nas takie problemy jak maja amerykanie przestana dotyczyc.

Dla spokoju spolecznego wywiezie sie z Polski na syberie te 2-3% mniejszosci prawicowej i nastanie czas wiecznej szczesliwosci.

Cieszycie sie?

autor: PRLowiec, data nadania: 2007-01-15 08:21:51, suma postów tego autora: 5

Mądry Amerykanin po szkodzie

Tak chce się to skomentować. Sam Bush się przecież nie wybrał.

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2007-01-15 09:25:01, suma postów tego autora: 291

Endodynamik

To tak na ironię wymyślony pseudonim? Prawdziwy endodynamik nie trwoni po próżnicy coraz wątlejszych zasobów. A na pewno nie jest anarchistą. Z poważaniem prawie (a może pełny) statyk.

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2007-01-15 09:27:28, suma postów tego autora: 291

do PRLowca

Nie ma to jak majaczenia nawiedzonych prawaków, możecie robić za kabaret i jeszcze wam za to będą płacić. A co do zjednoczenia Rosji z UE to jest to przyszłość tego kontynentu, Rosja zawsze leżała w Europie, kiedyś rosyjska kultura i sztuka w wyznaczały kierunki w Europie i na świecie. Takiego sojuszu najbardziej boją się amerykanie dlatego więc ich GłóWna gadzinówka opanowana przez najsłuszniejszą diasporę świata idzie w pierszej linii antyrosyjskiej nagonki i propagandy.

autor: hamra, data nadania: 2007-01-15 13:34:42, suma postów tego autora: 22

Miła Iwonka

Prawdziwy wolnościowiec (= anarchista) wie, że wolność dla wszystkich to utopia. Wolność mogą mieć tylko ci, którzy wiedzą co z nią zrobić. Endodynamicy mają wolność dla siebie. Na jakiej podstawie stwierdzasz, że moje zasoby są coraz wątlejsze? Czyżbyś miała wgląd do mojego konta (którego nawet urząd skarbowy nie ma)?

autor: endodynamik, data nadania: 2007-01-17 01:51:43, suma postów tego autora: 75

Ależ endodynamik!

Miałam na myśli twoje zasoby energetyczne, które zgodnie z teorią u endodynamików są coraz wątlejsze. Prawdziwy "Endodynamik ma skłonność do milczenia, stara się wydawać jak najmniej informacji, wiele wie, a nie mówi prawie nic". Tak więc jak na Endodynamika wypowiadasz się aż nadto często. Nie mam ci oczywiście tego za złe, ani też tego nie krytykuję, tyle że nieco powątpiewam w ten endodynamizm i sobie z niego żartuję, czego mam nadzieję nie masz mi za złe.

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2007-01-17 13:06:45, suma postów tego autora: 291

Dodaj komentarz