Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Portugalia: W lutym referendum w sprawie aborcji

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Portugalczycy,

trzymajcie się!
Mam nadzieję, że głosujący nie poddadzą się propagandzie, że będą nieeuropejscy i zacofani, jeśli nie zagłosują tak, jak sobie życzy władza.

autor: ABCD, data nadania: 2007-01-19 00:36:45, suma postów tego autora: 20871

Do objga autorow komentarzy

Katarzyno Szumlewicz oraz ABCD! Czy W.Sz. Panstwo serio nie macie wiekszych zmartwien, niz to, jak zaglosuja Portugalczycy w sprawie portugalskich ciaz i portugalskich aborcji? Mnie to na ten przyklad zwisa kalafiorem (czy w te czy we wte - i tak zwisa).

autor: _Michal_, data nadania: 2007-01-19 01:40:44, suma postów tego autora: 4409

Michal,

mam rozumieć, że ciebie ludzkie życie nie obchodzi? Irackimi cywilami (podobnież 600 tysiaków już ich zginęło) też się pewnie nie interesujesz, bo daleko.
Poczyaj sobie, ile milionów w krajach UE straciło życie przez aborcję. Jest takie powiedzenie, bodajże w Talmudzie: kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat. I teraz pomyśl, ile światów mogą uratować Portugalczycy.

autor: ABCD, data nadania: 2007-01-19 07:04:10, suma postów tego autora: 20871

Znaj proporcjum!

Irakijczycy gina w wojnie, w ktorej bierze udzial takze "moje" panstwo. Dlatego popieralem demonstracje przeciw wojnie w Iraku, na jedna nawet przyszedlem. Generalnie natomiast wole uprawiac swoj ogrodek niz podniecac sie niezdrowo czyms, na co mam ZEROWY wplyw.

BTW pomysl uczciwie: czy Ty i Autorka njusa (bo - niezaleznie od roznic co do samego glosowania - oboje chcecie mowic Portugalczykom, jak maja glosowac) jestescie daleko od Dzodza Debiliju, ktory odgornie wyzwalal Irak/ Poza tym, zarowno opcja pro life jak i pro choice jest stopniowo opanowywana przez szajbusow, co myslace jednostki powinno dystansowac od jednych i dfrugich.

No dobra, krotka pilka: mozeby tak lewica (chadecki nurt prawactwa tez!) poglowkowala nad panstowowa opieka dla matek i dzieci z socjalnie wykluczonych rodzin, zamiast napinac miesnie w zastepczym temacie?

autor: _Michal_, data nadania: 2007-01-19 10:56:32, suma postów tego autora: 4409

Nie wiem,

czy pójdzie mój poprzedni komentarz, więc na wszelki wypadek zaznaczę ponownie, ze tak Poska, jak Portugalia wspólnie należą do Unii Europejskiej. Dlatego mamy prawo, a nawet powinniśmy wspólnie z Portugalczykami przeciwstawiać sie narzucaniu sobie pseudowartości "wyzwolenia obyczajowego".

autor: ABCD, data nadania: 2007-01-19 12:26:23, suma postów tego autora: 20871

I my, i Portugalczycy,

jesteśmy w Unii, Michasiu. Warto, żebyśmy probowali budować wspólny front przeciw koalicji liberalno-goszystowskiej, która dominuje w Brukseli.
A w opcji pro life jest u nas wielu mądrych ludzi. Poczytaj teksty Joanny Najfeld.

autor: ABCD, data nadania: 2007-01-19 11:46:17, suma postów tego autora: 20871

.

Czy p. Najfeld angazowala sie w sprawie wycofki z Iraku? Co zrobila/powiedziala/napisala, gdy w W-wie obradowali bankierzy i udajacy politykow pajace z Europejskiego Forum Gospodarczego? I jakie ma poglady a propos ochrony srodowiska, autostrad i GMO? Serio pytam. Mam nadzieje, ze do tej europejskiej lewackiej koalicji, ktora chcesz zawziecie zwalczac nie zaliczasz European United Left - Nordic Green Left? A z francuskich goszystow cenie zarowno grupy Chevenementystow jak i Laguiller (byloby fajnie, jakby sie dogadali - lepsze niz niewypalony w koncu lat 90. sojusz Ikona z Lepperem, dla mnie miodzio!).

autor: _Michal_, data nadania: 2007-01-19 13:51:05, suma postów tego autora: 4409

To już demagogia,

Michale. Przecież Najfeld nie musi walczyć z całym światem. Jeżeli robi jedną rzecz ważną i dobrą, o tyle zasługuje na poparcie.

autor: ABCD, data nadania: 2007-01-19 14:56:47, suma postów tego autora: 20871

Priorytety

W sprawiedliwym (sprawiedliwszym) ustroju spolecznym zla, egoizmu i brzydoty bedzie mniej. A przynajmniej wartosci przeciwne beda mialy lepsze pole dla rozwoju. Z aborcja potrafia walczyc takze milosnicy asfaltowego smrodu, supermarketow (byle tylko mialy poboznych szefow sieci) no i noekonie Dzordza Debilju Buszmena. Ponawiam moje pytanie (bynajmniej nie retoryczne). Przeciez pisales wczesniej o sojuszu POLITYCZNYM - czegos takiego nie zawiera sie pod ideologie pro- ani antyskrobankowa. Tak samo, nadal serio sie pytam, jak postrzegasz Zjednoczona Lewice. Dla mnie program tej formacji jest czyms konkretnym, poglady p. Najfeld na cokolwiek poza obyczajowym gettem - nie.

autor: _Michal_, data nadania: 2007-01-19 15:08:18, suma postów tego autora: 4409

Dodaj komentarz