Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

RACJA PL o Świątyni Opatrzności Bożej i prezydencie

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Jak rządziło SLD, sojusznik Racji-

to nie dawano na świątynie, za to dawano obniżki podatków najbogatszym przedsiębiorcom, reprezentowanym przez Henrykę Bochniarz. To już chyba lepiej dać na świątynie, bo one w co by nie mówić większym stopniu służą potrzebom społecznym. Postulowałbym wtedy wszakże żeby a) rozpatrzyć na równych zasadach dofinansowanie wszystkich kościołów b) przydzielać środki w zależności od wielkości kościoła ale i według zasady że im mniej zasobny kościół, tym powinien dostawać więcej dofinansowania. Kościół Katolicki w tym wypadku nie dostałby nic, bo ma ogromny majątek którego cząstkę gdyby spieniężył do by miał te 40 mln na Świątynię Opatrzności.

autor: Luke, data nadania: 2007-01-25 18:35:09, suma postów tego autora: 1782

Luke. Wystarczy by panstwo odzyskalo te mln zl ktore

wyludzili z bankow selezjanie to by i na swiatynie starczylo. Nie bylo by potrzeby okradac emerytow z waloryzacji. No ale w tym wyznaniowym panstwie koscielnym nic sie nie stanie. Oburzajace jest to ze kosztem emerytow / nie moga sie bronic / buduje sie piramidy na chwale kleru. Jeszcze troche to zabiora subwencje na domy dziecka / dzieci tez nie beda strajkowac / i przeznacza na koscioly katolickie. Dziwie sie ze kler z Episkopatem wlacznie bez wyrzutow sumienia pieniadze te bierze. No ale to trzeba miec sumienie.

autor: zygmunt, data nadania: 2007-01-25 18:46:07, suma postów tego autora: 364

Jeżeli nie SLD to kto?

Kto uzdrowi lub zatrzyma postepująca chorobę czerniaka złośliwego?Kto zacznie przywracać normalność?Ktoś musi zacząć.Dobrze,że robi to Racja."Serdeczne podziękowania" posłom prawicy ze wszechmiar słuszne.To wiatr w żagle dla całej lewicy.Tak trzymać i nie popuszczać!

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2007-01-25 20:06:44, suma postów tego autora: 623

Szkoda, że SLD ma małą siłę w Sejmie.

W dodatku nie ma żadnej partii sojuszniczej. SLD jest sam a ma przeciw sobie wszelką prawicową swołocz. Może kiedyś ludzie się ockną ale póki co, razem wespół z cały zespół, będziemy dawać na kościół, brać cięgi od kaczego stada i patrzeć bezsilnie jak krzywdzą dziesiątki tysięcy niewinnych ludzi.

autor: Albisia, data nadania: 2007-01-25 21:25:07, suma postów tego autora: 185

;)

Widzę, że nawet pojawił się słynny Rzeźnik z Lipowej ;)

autor: Éamon O'Riordan, data nadania: 2007-01-25 21:43:53, suma postów tego autora: 16

Opluwanie to metoda maluczkich

To prawda, że ty Albisio podjąłąś sie kiedyś misji zbawienia lewicy . i tym zbożnym celu postanowiłaś doprowadzić do oczyszczenia jej z niepożądanego elementu czyli do zabanowania wszystkich, którym kiedykolwiek przyszło na myśl, że nie są godni obciążać serwera lewicy.pl.
Swołocz jak ich nazywasz wcale się tym nie martwi, jak widzisz wygrywa wybory mimo twojego niezadowolenia.
Nie tędy droga towarzyszko, niedługo podzielicie wraz z FRychem los PPP.

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-01-25 21:44:37, suma postów tego autora: 294

Na zakończenie

POza tym, mnie tam PiS wali i grzmi po kichach dzisiejszą fasolką po bratanku - po stawie z kaczkami nie
pływam od czasu jak skończyłem kurs sędziowski, na którym poznałem kulisy tej "pięknej" gry -
od tej pory wolę oglądać KYRCZAKI a 4 zł obracające się w wybudowanych dla nich lunaparkach,
które są w każdym hipermarkecie - najbardziej lubię ten moment jak wypadają z "kolejki górskiej" na
szczycie bo są za lekkie albo jak je oblewają tłuszczem spod golonki żeby wyglądały na tłuściejsze.
Dobrze, że żaden Kaczor i Pułtusk nie był w hipermarkecie, bo by zaczęli z wrażenia padać jak muchy na widok
koszernych praktyk personelu, które się da porównać jedynie z wyczynami naszych piłkarzy.

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-01-25 21:53:00, suma postów tego autora: 294

Czerwonak złośliwy

Chętnie bym założył jakąś porządną partię która by zaspokajała potrzeby lewego sierpowego.
Zrezygnowałem, gdyż na założenie trzeba mieć kasę i sponsorów, telefon zaufania powinni prowadzić doświadczeni psychologowie a nie goście z wykszt. ekonomicznym czy prawniczym a ci golą do zera.FRychu odjeżdżasz na całego, zaraz będziesz wmawiał mi że działacze katolickich ruchów na rzecz zniesienia długów Trzeciego Świata to też politycy. Pomyśl, zanim palniesz bzdurę.

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-01-25 22:02:43, suma postów tego autora: 294

To Chrześcianie w Europie

To Chrześcianie w Europie zgotowali obozy koncentracyjne dla ludzi, dlatego wartości chrześciańskie są wredne i zgniłe! Świątynia pogardy nad człowiekiem nie ma miejsca w Polsce ani w Europie!

autor: BiałoCzerwonaGwiazda, data nadania: 2007-01-26 13:37:15, suma postów tego autora: 81

To mało

Tylko 40 mln? Toż to kpina! Jak kosić to 400 mln. I jak bóg da i partia (pis-da) pozwoli to za rok ho ho ho!!!

autor: Hans, data nadania: 2007-01-26 18:31:49, suma postów tego autora: 3

brawa dla zadupia

Brawo! miasto ze sporymi problemami urbanistycznymi dostanie kremowy nieświeży torick na poprawę humoru.
Nie dość że wygrał brzydki projekt, pompatyczny i przyciężkawy, to jeszcze musimy to finansować.
Oczywiście nie mogło być inaczej, bo decydenci w naszym kraju to jakieś nieobyte, nieoczytane i nieopatrzone pacholęta, które bujają w obłokach wielkości.
"To nie mój kraj. Kto mi zabrał kraj?"
Jest mi wstyd. Ma ktoś dynamit?

autor: blai, data nadania: 2007-01-27 00:24:05, suma postów tego autora: 1

Racja

Racja dala ciala jest w SOJUSZ LIBERALNYCH DUPKOW -Szkodaze nie wyciagneli wnioskow zlosu PPS i NL

autor: MM, data nadania: 2007-01-26 20:21:39, suma postów tego autora: 490

Dodaj komentarz