Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Szulc: Dziewczynka z pieluchami

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Szulc

SKANDAL SKANDAL SKANDAL

autor: MM, data nadania: 2007-01-26 20:07:14, suma postów tego autora: 490

W krainie Lorda Wiadera

Takiej demagogii nie spotykało się nawet w tekstach socrealistycznych. W jakim kraju toczy się akcja tego horroru?
Ja myślę, że - dla minimum wiarygodności - należałoby ją przenieść do odległej galaktyki.

autor: ABCD, data nadania: 2007-01-27 05:44:05, suma postów tego autora: 20871

Dlaczego skandal?

Szulc jest przecież pełnoletnia...

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-01-27 06:18:50, suma postów tego autora: 5956

do ABCD

Trzeba mieć niepokolei w głowie by zaprzeczać faktom.

autor: CHErwona Wolność, data nadania: 2007-01-27 16:33:46, suma postów tego autora: 387

Szulc

Do Hyjdla Rozumie ze to jest retoryczne pytanie

autor: MM, data nadania: 2007-01-28 14:07:44, suma postów tego autora: 490

a czy każda szkoła musi wychowywać wg. katolickiego systemów?

POLSKA JEST KRAJEM WOLNYM, A NIE KATOLICKIM!!!!!!

autor: jaccek88, data nadania: 2007-01-29 13:59:22, suma postów tego autora: 24

Dlaczego demagogia?

Tekst jest jak najbardziej realny. Żaden facet oczywiście nie był nastolatką, ale niech sobie wyobrazi, że ktos mu oddał, gdy miał naście lat, niemowlę pod opiekę. Pamiętam jeszcze, że w tym wieku nienawidziłam bachorów, w ogóle nie wyobrażałam sobie mieć dzieci kiedykolwiek. Z biegiem lat oczywiście to sie zmieniło. Uważam, że każda kobieta, również nastolatka, powinna mieć prawo wyboru, czy urodzi dziecko, czy nie. ile trzeba mieć w sobie zła, żeby z satysfakcją cieszyć się ze zmarnowanego zycia takiej dziewczyny i pełnego biedy i cierpień życia dziecka. Podczas, gdy dziewczyna mogłaby skończyć normalnie szkołę, znaleźć pracę i dopiero wtedy miec dzieci. Wbrew pozorom to problem nas wszystkich, gdyż na nas spoczywa ciężar utrzymania takich dzieci majcych dzieci (np. w domu dziecka) i potem ludzie dorośli, którzy chcieliby miec dzieci, muszą się ograniczać, gdyz państwo koncentruje się na zabieraniu podatków na tamta niechciane dzieci. i przyrost naturalny przez to maleje. Bo na jedno urodzone niechciane dziecko przypada ze troje, które się nie urodzą, gdyż rodziców na to nie stać. Ja tez miałabym jeszcze jedno dziecko wiecej, gdyby nie upadł PRL.

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2007-01-30 01:49:06, suma postów tego autora: 291

Dodaj komentarz