Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Francja: Kongres przeciwników kary śmierci

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Nie ma takiej zbroni

Nie ma takiej zbroni, która kwalifikowałaby się na karę smierci. Nawet zamordowanie po wcześniejszym gwałcie 8 miesięczniej dziwczynki nie powinno skutkowac karą smierci. Nawet wymordowanie 25% narodu nie powinno zasługiwac na karę śmierci. Prawo lewactwo, brawo. Nie dziwi mnie, ze przeciwko karze śmierci są lewacy, gdyż komunizm i zbrodnia to synonimy. A więc lewactwo żądają zniesienia kary śmierci broni tak na prawdę siebie.

autor: kwak, data nadania: 2007-02-02 17:16:50, suma postów tego autora: 1207

nie wiem

czy przypadkiem w poszczególnych krajach nie jest tak mało przeciwników kary najwyższej że aż trzeba robić światowe zjazdy by zrobić wrażenie masowości.

autor: J H W H, data nadania: 2007-02-02 18:21:53, suma postów tego autora: 530

Oooo proszę...

... i oto możemy usłyszeć zwolenników prawa do życia od momentu poczęcia - gardłujących przeciwko korze śmierci. Oto jak wygląda chrześcijańska dwulicowość i obłuda. Smutne ale prawdziwe

autor: Mephisto666, data nadania: 2007-02-02 20:33:07, suma postów tego autora: 115

co

a gdzie ja pisałem o zyciu poczętym ?

autor: J H W H, data nadania: 2007-02-02 22:47:47, suma postów tego autora: 530

JHWH, uderz w stół - nożyce się odezwą!!! ;-)

A czy mój poprzedni post dotyczył liczebności organizacji sprzeciwiających karze śmierci czy gardłowaniu za karą śmierci?? Nie wiem po ci się odzywałeś - mój post poprzedni nie był skierowany pod twoim adresem...

Pozdro! Okej, okej, zadzwonimy do ciebie :-P

autor: Mephisto666, data nadania: 2007-02-03 00:35:44, suma postów tego autora: 115

Dodaj komentarz