Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Szpitale do likwidacji

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

panie bartoszu

jeśli wy tak wyobrażacie sobie liberałow to pożal sie boże

autor: J H W H, data nadania: 2007-02-05 22:44:41, suma postów tego autora: 530

Dzieci z Wrocławia będą umierały, bo ich leczenia nie ujęto w koszyku!

I będzie tak, że znane nam z tv matki dzieci chorych na nowotwór, bedą płakały, bo ich dziecko zachorowało na rzadką postać raka i specyficzne leczenie nie zostało ujęte w koszyku. Tyle że tym razem tragedia dzieci nie będzie szła w parze z zagrożeniem interesu lekarzy i dyrektorów szpitala, więc nikt nie zrobi odpowiedniego chałasu i żadna tv się sprawą nie przejmie... Dzieci biednych umrą po cichu.

autor: A.N., data nadania: 2007-02-05 23:47:42, suma postów tego autora: 407

Jak by byli zainteresowani to rozwiazanie by szybko znalezli.

1. Nalezy wprowadzic zasade ze limitami zarzadza pacjent placacy skladki.
2. W kazdym gabinecie powinna byc kasa fiskalna i po wizycie pacjent powinien otrzymac rachunek lub paragon by moc odliczyc sobie usluge od podatku.
3. Kazdy pacjent limit powinien miec na karcie magnetycznej / jak bankomatowa / i nia sie poslugiwac podczas wizyty u lekarza cz tez w szpitalu.
4. W przypadku wykorzystania limitu kazdy powinien miec prawo skorzystania z limitu czlonka rodziny, przyjaciol itd.
5. W innym przypadku pacjent pokrywal by koszty z wlasnych zasobow finansowych.
Tylko komu na tym zalezy ? Lekarzom nie bo im dobrze jak jest teraz. W tym balaganie oni czuja sie najlepiej. Religa tez lekarz i wszystko jasne.

autor: zygmunt, data nadania: 2007-02-06 08:10:22, suma postów tego autora: 364

Pani Zyta

wyleczyła się już z "Beaty" więc zrobi wszystko, by "inni" również zapomnieli, i przejrzeli na oczy, i wyleczyli się z wszelkich złudzeń...
Założę się, że już wkrótce zyto-beata będzie kolejnym wcieleniem wprostackiego "mężczyzny roku", bo takie są teraz tryndy...

Ostatnio zaliczyłam "erkę" i szpital. Potraktowali mnie tam z kulturą. Wydobrzałam. Mój szpital był "ok". Gorzej jest z tzw. "lekarzem rodzinnym". Tu można trafić na fiuta. Ja się potknęłam, kurde. Więc zmienię "rodzinę". Może to coś da? Ale na Podlasiu czy Podkarpaciu takie "zmiany" są niemożliwe, bo tam "pan doktor" to więcej niż "pan bóg".

Szpitale i ta cała "służba zdrowia" to problem na lat kilkanaście. Dopóty, dopóki pokolenia neoliberałów szlag nie trafi...

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-02-06 08:32:09, suma postów tego autora: 5956

Zaczęło się od Łapińskiego i Naumana.

Po to lewacy zburzyli Kasy Chorych, aby na jej gruzach zbudować jeszcze jedną budowlę "socjalizmu" zwaną Narodowym Funduszem Zdrowia. Towarzysze, macie to o co walczyliście. Podnieśmy składki na służbę zdrowia do np. 15% produktu krajowego brutto , a zapewniam was , że po pięciu latach będzie to samo. Ten system jest niewydolny!!! i niereformowalny!!!

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-02-06 09:19:05, suma postów tego autora: 294

A.N.,

Bzdura! Przed chwilą Religa powiedział co będzie w koszyku.

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-02-06 14:49:42, suma postów tego autora: 294

Szpitale

Kto ma szmaln ten rzadzi Zwroccje uwage na fakt ze finansami od poczatku transformacji rzadzi ktos z UW

autor: MM, data nadania: 2007-02-07 21:22:36, suma postów tego autora: 490

Dodaj komentarz