Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Włochy: Berlusconi o gejach na lewicy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

nie rozumiem

czy to źle być na lewicy?
Czy zatem gejów kompromitowałoby ewentualne znajdowanie się po lewej stronie?
O co tu chodzi?

autor: ABCD, data nadania: 2007-02-07 00:19:00, suma postów tego autora: 20871

wiecie co to nad interpretacja

koleś powiedział że geje są po 2 stronie. nie powiedział czego może mówił o płocie, albo ulicy

autor: J H W H, data nadania: 2007-02-07 08:30:04, suma postów tego autora: 530

A wiesz

co to brak intreligencji?

autor: CHErwona Wolność, data nadania: 2007-02-07 11:11:19, suma postów tego autora: 387

Sądzę, drogi alfabecie,

że Berlusconiego zaswędział przeszczep na glacy więc rzucił "dowcipem", zamiast po prostu się po niej podrapać (po tej glacy z przeszczepem).
Prawicowi "politycy""już tak mają, że swoją wszawicę mózgu leczą dokopywaniem lewicy.
Oni doskonale bowiem wiedzą, że "gejowość" rozkłada się równo- na lewicy i prawicy, ze wskazaniem na prawicę. Bo geje "prawicowe" nawet w konfesjonale nie przyznają się do swojej "przypadłości". Natomiast geje lewicowe (unikając konfesjonałów), nie mają takich oporów, wręcz mówią o swojej orientacji głośno, stąd wrażenie, że na lewicy jest ich więcej.
I Silvio również o tym doskonale wie. Ale nie miał nic do powiedzenia na rzeczonym wiecu, więc "chlapnął" zamiast poskrobać się po glacy z przeszczepionym włosiem….

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-02-07 11:18:16, suma postów tego autora: 5956

I jeszcze spytam się Ciebie, drogi alfabecie.

co Ty sądzisz o hrabim Kiblu? Bo o Wieerze to ja się naczytałam aż zanadto.
Dla mnie hrabia Kibel jest super facetem.
Tak po ludzku mi odpowiedz, nia bacząc na szwendające się tu mendy. Prawicowe mendy.
Pozdrawiam (*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-02-07 13:07:06, suma postów tego autora: 5956

tak chekan

cały czas pozwalasz mi to obserwować.
swoją drogą chciałem wam przypomnieć że sami homofile uważają że gej i homosexualista to nie to samo konkretnie geje obnoszą się ze swoimi skłonnościami
tak więc w skrócie można powiedzieć że geje są lewicowi a homosexualiści prawicowi

autor: J H W H, data nadania: 2007-02-07 13:58:46, suma postów tego autora: 530

Hyjdla

Wydaje mi się, że szermierka intelektualna z wegetarianami (nadwątlonymi podłą dietą) jest dla tak otwartego i potężnego umysłu troche mało wyzywajaca. Proponuję ostre polemiki na żywo z narodowymi socjalistami, dresiarzami i kibolami - im światłość Twojego umysłu na pewno pomoże
otworzyć horyzonty. Wywoływanie w nich zaciekłości będzie dość łatwe, dzięki czemu ziarna, które zasiejesz, na pewno zakiełkuja. Życzę powodzenia w naprawianiu bliźnich.

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-02-07 16:23:05, suma postów tego autora: 294

Pytanie niezasadnicze

Morderca to lewak czy prawak? http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3901851.html

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-02-07 16:31:25, suma postów tego autora: 294

O Matko, co za skandal!

K. Szumlewicz powinna pojechać do Włoszech na jakąś demonstrację przeciwko Berlusconiemu.
A geje są i na prawicy i na lewicy, tylko nie popierają nacjonalistów (chociaż może i są gdzieś nacjonalistyczni geje?). A że we Włoszech cała prawica łącznie z post-faszystami idzie razem, to prawicowi geje albo głosują na umiarkowaną lewicę albo siedzą oburzeni w domu.

autor: RRRadykał, data nadania: 2007-02-08 13:20:17, suma postów tego autora: 1084

Nie tak bardzo się znowu myli...

To oczywiste, że każdy świadomy, kojarzący nieco faktów gej musi być lewicowcem. Odnosi się to przede wszystkim do klecholandów, w których prawica podpiera się klerem (Włochy, Polska itp). Trudno żeby popierał doktrynę i zgromadzone wokół niej kliki, która odbiera mu możność bycia sobą. W innych krajach, gdzie nie ma takiego związku, tak być nie musi. Jednak w których tak właśnie jest, są potencjalnym elektoratem wszystkich partii lewicowych, tym bardziej, że często stanowią grupę dyskryminowaną, na której skupia się wiele problemów ogólnospołecznych i pozwalają wydobyć na światło dzienno przeróżne brudy tych klechospołeczeństw.
Ten oczywisty fakt, jest jednak obcy dla części polskiej lewicy, w tym skrajnej, której wydaje się, że poprzez wstydliwe ukrywanie tych problemów uda się jej zdobyć część pracowniczego, konserwatywnego elektoratu utwierdzając go w zacofanych uprzedzeniach.

http://republika.pl/socjalizm/groszewska4.htm

Już widzę, jak bogobojny Alojz Twardapodkowa z tuzinem dziatwy pędzi po tym jak rakieta, żeby zasilić swym cennym głosem jakieś kilka promili głosów ich wyborczego poparcia.

autor: Cyrulik, data nadania: 2007-02-08 17:51:44, suma postów tego autora: 8

Wcale to nie śmiechu warte

Bojownicy politycznej poprawności (PC) za pierwszy lepszy żart gotowi byliby skazac na dożywotnie ciężkie roboty.

autor: ABCD, data nadania: 2007-02-08 19:41:06, suma postów tego autora: 20871

Dodaj komentarz