Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Rekonstrukcja rządu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Rekonstrukcja

Bingo Odchodzi Sikorski pisalem otym w ubieglym tygodniu

autor: MM, data nadania: 2007-02-07 18:55:49, suma postów tego autora: 490

Żałosne to wszystko

Że też oni nie umieją nawet sobie znaleźć kogoś od p-r, a może tak sa przekonani o swojej wspaniałości, że uważają, że wcale nie potrzebują. w rezultacie te dymisje nabierają efektu komicznego.

A widział kto, jak był ubrany premier, chyba w czarny blezer z białymi guzikami? Jak ktoś niski, ze spadzistymi ramionami może się ubrać tak, żeby to podkreślać. Powinien mieć zawsze poduszki, które by korygowały wadę sylwetki. Wyglądał nie jak premier i tym bardziej niepoważnie brzmiało to, co mówił.

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2007-02-08 03:46:02, suma postów tego autora: 291

Ich wszystkich najpierw trzeba przebadać.

Przeczytałam przed chwilą w NIE o momencie urodzin bliźniaków Kaczyńskich. Wcześniej też to czytałam, tylko kiepski ze mnie położnik i nie wyciągnęłem należytych wniosków. Otóż oni obaj, a szczególnie Jarek, urodzili się w tzw. zamartwicy. Jarek był już zupełnie siny. Mamusia Jarka i Lesia nazywa to w wywiadzie tak bardzo poetycko: "dziecko błękitne".

Otóż jak się wypowiadają fachowcy-położnicy, dzieci urodzone w zamartwicy z zasady są upośledzone umysłowo. Teraz wszystko staje się coraz bardziej zrozumiałe. Tylko dlaczego kandydaci na najwyższe funkcje w państwie nie są badani przez psychiatrów???

autor: Albisia, data nadania: 2007-02-08 11:27:30, suma postów tego autora: 185

Cóż to by dało. Albisiu

Poslowie, rządzący to emanacja społeczeństwa. Całego narodu nie da się przebadać.

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2007-02-09 00:46:21, suma postów tego autora: 291

Miła Iwonko,

moim zdaniem każdy kandydat na posła, jeżeli składa deklarację majątkową czy inne zaświadczenia np. o niekaralności (kiedyś to było obowiązkowe), powinien przedstawić także zaświadczenie od lekarza, że jest zdrowy na umyśle. Ciało można wyleczyć a głupota nie poddaje się żadnej kuracji.

autor: Albisia, data nadania: 2007-02-09 20:37:25, suma postów tego autora: 185

Dodaj komentarz