Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Irak: Zginął kolejny polski żołnierz (akt.)

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

to boli

zginął za co, za kogo? za tych dupków-burżujów

autor: zdzi, data nadania: 2007-02-07 22:27:12, suma postów tego autora: 183

Proponuję, by lud Polski

zebrał się w siłę i wysłał Sikorskiego, obie Kaczki, Tuska, Rokitę, Komorowskiego, Szmajdzińskiego, Zemke, Kwacha, Millera, itd. na służbę w kompanii karnej w Iraku. Jak zginął to nikt za nimi nie będzie płakał, a i Irak będzie miał nieco więcej "demokracji".

autor: RRRadykał, data nadania: 2007-02-08 13:08:33, suma postów tego autora: 1084

Przypomnienie

Przypominam że zolnierze Polscy jadą NA OCHOTNIKA do Iraku więc z ryztykiem trzeba się liczyć

autor: szyblucki, data nadania: 2007-02-08 16:31:47, suma postów tego autora: 73

Do RRRadykała i szybluckiedo.

Ci wymienieni przez RRRadykała najpierw powinni stanąć przed TRYBUNAŁEM STANU za działanie na szkodę Polski. Ale nie wiem co w tym wynienionym składzie osobowym robią Tusk i Rokita.
A do szybluckiego: żołnierze jadą na ochotnika, ale koszty tej "wycieczki" ponoszą podatnicy. Ja nie chcę by za moje ciężko wypracowane pieniądze jakieś palanty finansowali agresję na Irak i Afganistan.
Józef Brzozowski Żory

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2007-02-08 20:40:19, suma postów tego autora: 441

Jednego mordercę w mundurze mniej...

... a Polska powinna w końcu zabierać się stamtąd - nikt nas tam nie chce. Tylko sobie szkodzimy!

autor: Mephisto666, data nadania: 2007-02-09 12:17:28, suma postów tego autora: 115

Dodaj komentarz