Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

O amerykańskich bazach ponad głowami obywateli (akt.)

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

I w kółko to samo!

Może jakieś Kwa, kwa do tych baz dorzucimy?
Będzie choć weselej!

autor: Zirhan, data nadania: 2007-02-12 20:52:38, suma postów tego autora: 187

Ludzie, kto o nas decyduje?

Jak to jest możliwe, że o takich - istotnych sprawach, podejmie decyzję paru facetów.
JA SIĘ NA TARCZĘ NIE GODZĘ.
Uważam że decyzja o budowie tarczy chroniącej USA jest działaniem na szkodę Polski.
Józef Brzozowski Żory

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2007-02-12 21:21:46, suma postów tego autora: 441

Ameryka jest bezpieczna...

http://www.youtube.com/watch?v=cCyGYOeCwoo&eurl

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-02-13 00:09:47, suma postów tego autora: 2157

A teraz kochani wyborcy mogą nas pocałować w rzopę

Skąd my to znamy po raz kolejny rząd próbuje podejmować decyzje o Polsce, bez Polski (jej mieszkańców). Gdy próbował to imć Poncyliujsz odpowiedź była kategoryczna i od razu wzięto górnicze zz do negocjacji. Czy mobilizacja społeczna przeciw tarczy a la Czechy też wpłynęła by podobnie na bojący się o topnące poparcie rząd "sojuszu ekstremów"?:P

autor: www.1917.pl, data nadania: 2007-02-13 11:50:07, suma postów tego autora: 6

Jestem przeciwny projektowi tarczy strzeleckiej

Tego rodzaju sprawa powinna być przynajmniej rozstrzygana przy pomocy referendum.
Jestem przeciwny projektowi tarczy, bo z tego co wiem Polska nie zyskałaby na bezpieczeństwie, wręcz przeciwnie, należy obawiać się, że tarcza może stać się tarczą do której się strzela. Już raz wyprowadzono wojsko polskie tylnymi drzwiami do Iraku, myślę, że i teraz są podobne zamiary w sprawie amerykańskich rakiet.
Za referendum wypowiada się podobno tylko PSL, stanowisko SLD jak na razie dyplomatyczno – enigmatyczne.

autor: Adrem63, data nadania: 2007-02-13 12:18:00, suma postów tego autora: 2307

Oto właśnie

demokracja wg elit.

autor: RRRadykał, data nadania: 2007-02-13 19:25:24, suma postów tego autora: 1084

Same wasale

A bo to od ponad 300 lat zamiast suwerenych rządów w tej zidiociałej do cna krainie, zarzadzają nami wieczni wasale. I tylko ich przewga się zmienia. To raz są to ruskie wasale, a za chwile żydowsko-szwabskie. I tak w kółko, aż do usranej ...?!

I nie ma najmniejszych szans , aby ktokolwiek odważyłe się to kiedykolwiek zmienić.

Nie warto też mieć nawet złudzeń o zmianie tego stanu , bo niezależne wasalskie meidia z miejsca zrobią ciebie faszyzującego oszołoma, lub norodowego super idiotę!!!

autor: dzeus, data nadania: 2007-02-13 21:27:08, suma postów tego autora: 1046

Referendum

W tak istotnej kwestii winno się przeprowadzić referendum. Jak tak ważną decyzję ma podjąć kilka osób? Jak to w ogóle jest możliwe w demokracji? Nie zgadzam się na budowę tarcz antyrakietowych, baz amerykańskich w mojej ojczyźnia. Mam prawo do poczucia bezpieczeństwa. Nie chcę, żeby Polska stała się celem ataków terrorystycznych. Tyle mówią o patriotyzmie, odzyskanej niepodległości, a tymczasem są serwilistami USA. Skąd się w Polakach bierze ta służalczość wobec USA? Oni nigdy nam nic nie dali. Wszzelkie nadzieje ze współpracy z Amerykanami spełzły na niczym. Nie zyskaliśmy na interwencji w Iraku, nie zyskaliśmy na niczym. Wiecznie wyrzucami pieniądze na bezsensowne konflikty w imię źródła ropy dla USA. Tych pieniędzy brakuje na leczenie Polaków, na edukację.

autor: Krytyczka Prawicy, data nadania: 2007-02-13 23:33:03, suma postów tego autora: 17

Tarcza śmiercią dla Polaków

Nie rozumię,dlaczego Polacy tak uwielbiają tych USA-0wców.Przecież ten kraj,którego uważamy za mocarstwo,nic ale to kompletnie nic, dla Polski nie zrobił.Nie byli Oni Amerykanie, nawet w stanie nas wyzwolić spod okupacji hitlerowskiej,nie byli zdolni nawet zniszczyć obozy koncentracyjne,potrafili tylko niszczyć miasta z ludnością cywilną .Robią to nawet obecnie,vide Wietnam,Irak,Bałkany.Dlaczego bez mydła prawica wchodzi im do tyłka??Dlaczego szukamy przyjaciól za morzami i oceanami, a nie u sąsiadów??.Oni wykorzystują naszą głupotę tylko dla własnych interesów i zysków.Tarczę niech sobie postawią w Nowym Jorku,napewno nikt im jej tam nie będzie próbował strącić.Obawiać się Rosjanów nie musimy,oni tak jak Polacy przeżyli wojnę i do niej nie dążą.Amerykanie jeśli chcą wojny, to niech ją robią u siebie,a nie w Europie.Europa chce pokoju,niech się od nas od.....ą.

autor: stanislaw1, data nadania: 2007-02-14 11:58:23, suma postów tego autora: 220

Do Pana Stanisława 1.

Podejrzewam, że niektórzy mają w genach to wiernopoddańcze służenie silniejszym. I nie ważne czy to prawica, czy lewica, czy się łaszą do ruskich czy amerykanów. Ale niestety, społeczeństwo wybiera takich włazidupków. My jesteśmy, niestety, częścią tego społeczeństwa i musimy to cierpliwie znosić, chyba że...to olejemy i wyemigrujemy. Ale wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ja się staram przytomnie obserwować komu co zawdzięczam i jak będę miał okazję podziękować, to to zrobię.
A w sprawie tarczy, wszystkie sondy wykazują że społeczeństwo chce wypowiedzieć się w REFERENDUM. Ja się nie godzę by Kaczyńscy bez nas decydowali w tej konkretnej sprawie za nas.
Józef Brzozowski Żory

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2007-02-14 19:03:35, suma postów tego autora: 441

Każdy jankeski szwej...

... który ośmieli się postawić nogę na słowiańskiej ziemi, wróci do domu w foliowym worku!!!

Zapraszamy ;-)

autor: Mephisto666, data nadania: 2007-02-16 12:30:28, suma postów tego autora: 115

Dodaj komentarz