Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Większość Polaków przeciwko instalacji tarczy antyrakietowej

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Niebieska wstążeczka

Najgorsze, że staniemy się wasalem USA przynajmniej na dziesiątki lat. W proteście przeciw tarczy i przeciwko polskim wojskom w Iraku i Afganistanie nosimy niebieskie wstążeczki.

autor: zdzi, data nadania: 2007-02-20 08:33:09, suma postów tego autora: 183

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem ...

...wydania zgody Amerykanom na budowę tarczy antyrakietowej. Prezydent Kaczyński, lub ktoś inny, kto podpisze taką zgodę, bez wcześniejszego referendum, po skończonej kadencji powinien odpowiadać przed Trybunałem Stanu.
Józef Brzozowski Żory.

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2007-02-20 10:06:52, suma postów tego autora: 441

Inicjatorem wszystkich zamachów terrorystycznych są USA,

które swoją durną polityką zagraniczną, imperialistycznym narzucaniem własnych zasad i przekonań innym narodom, najczęściej islamskim, prowokują organizacje terrorystyczne do ataków na Amerykę i Europę. To Stany Zjednoczone sterowane przez konserwatystów Georga Busha są największym ugrupowaniem terrorystycznym XXI wieku!

autor: jaccek88, data nadania: 2007-02-20 10:15:30, suma postów tego autora: 24

Nasze przepychanki słowami nic nie zmienią.

Kaczyńscy już dawno obiecali Bushowi zgodę na instalację tarczy w Polsce. Radek Sikorski miał rację, że teraz to już zostało tylko jak najwięcej wydusić z USA. Ale poleciał za to ze stanowiska. Widocznie Kaczyńscy obiecali także zbyt wiele za tarczę nie chcieć. Im wystarczy Mazur.

autor: Albisia, data nadania: 2007-02-20 11:27:30, suma postów tego autora: 185

Albisiu,

czyli mówisz tak: Kaczki, ręce precz od Radka Sikorki, agenta USA w polskim rządzie. My. ludzie lewicy, anglosaskiego Rokossowskiego nie opuścimy w biedzie i nie damy go skrzywdzić.

autor: ABCD, data nadania: 2007-02-20 12:20:36, suma postów tego autora: 20871

Podobno w Afganistanie obdzierał ze skóry ....(P.Gadzinowski)

Serce mi pękało ze współczucia, kiedy obserwowałem w TV łkających panów Szmajdzińskiego, Niesiołowskiego, Onyszkiewicza i ich kompanów, zdruzgotanych dymisją takiego wzorcowego dżentelmena jak pan Sikorski. Zalewając się łzami, pompatycznie klęli bestialstwo Kaczorów i empatycznie wynosili cnoty byłego ministra , którego nagle zaczęła kochać cała lewica, wraz aksamitnymi kapeluszami.

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-02-20 12:38:33, suma postów tego autora: 294

Cóż że sondaże

wskazują na to iż polskie społeczeństwo jest przeciwko bazom (nie)bezpieczeństwa jak nie przekłada to się w żadnym wypadku na działanie praktyczne ze strony tej części obywateli. Nasze protesty nawet jak na warunki tej części europy są przytłaczające, zaledwie 100 osób(sic!) brało udział w ostatnim proteście bazie jankeskiej, a we Włoszech czy nawet w Czechach te protesty były o wiele silniejsze. Pseudolewica w parlamencie jest skłonna poprzeć projekt budowy tej bazy tylko na innych "warunkach. Pseudointeligencja (zazwyczaj tylko liberalna bądź konserwatywna - obydwie popierają zachcianki kapitału i kapitalizm)w ciepłych pieluchach przygląda się temu i jest a jakże ZA!. W tym kraju potrzeba REWOLTY!!!

autor: CHErwony, data nadania: 2007-02-20 13:26:52, suma postów tego autora: 1000

Wiekszosc Polakow

Ewaryst Jaka lewica pytam ? Najwyzej SOJUSZ LIBERALNEJ POSTKOMUNISTYCZNEJ PRAWICY PODKRESLAM PRAWICY

autor: MM, data nadania: 2007-02-20 13:37:56, suma postów tego autora: 490

Badzmy powazni

Ewaryscie, nie badz smieszny. Politycy SLD po dymisji Sikorskiego podkreślali, że chociaż krytycznie patrzą na politykę tego ministra to jednak poziomem intelektualnym wybijał się on ponad pozostałych członków tego rządu. I co do tego ostatniego możemy się chyba wszyscy zgodzić.
Podobnie było z ministrem Dornem, SLD był krytyczny wobec jego działań, ale doceniał jego inteligencję, choć była ona źle wykorzystywana.
Trudno tu mówić o jakichkolwiek krokodylich łzach, to jest język propagandy PiSu, która nie zna logiki, proporcji ani umiaru.

autor: wLewoZwrot, data nadania: 2007-02-20 13:40:31, suma postów tego autora: 134

nihil novi . Partia wie, partia ma, partia da, partia wszystko może...

Wyrocznia na rykowisku!"Podobnie było z ministrem Dornem, SLD był krytyczny wobec jego działań, ale doceniał jego inteligencję, choć była ona źle wykorzystywana."

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-02-20 16:31:24, suma postów tego autora: 294

HIPOKRYZJA

Jakoś sobie nie przypominam, żeby ktokolwiek z SLD ciepło wyrażał się o Sikorskim czy Dornie, w kontekście ich poziomu intelektualnego czy choćby o stylu wiązania krawata, przed ich dymisją. WŚrodekZwrot - jesteś żałosny.

autor: Angka Leu, data nadania: 2007-02-20 16:36:19, suma postów tego autora: 3102

odp.

Do tej pory sądziłem, że inwektywy i prymitywne obelgi są raczej domeną prawicy. Tym większy jest mój zawód z powodu doznania ich na lewicowym forum.
A co do kwestii byłych ministrów, chciałem jedynie obronić SLD przed nieuprawnionymi sugestiami jakoby ta partia nagle stałą się entuzjastką Dorna, czy Sikorskiego po ich dymisji. To jest oczywista nieprawda. Politycy LiD jeśli już wypowiadali się pozytywnie o Dornie, Sikorskim czy nawet Ziobrze to nie były to peany na cześć ich polityki, lecz jedynie wskazanie, że ci ministrowie w przeciwienstwie do pozostałych mają jakieś koncepcje, mają spójną wizję działań, abstrahując od tego czy się z nimi zgadza czy nie. Wszak w obecnym rządzie pewną normą stały się bierność, niekompetencja i zaniechanie.

autor: wLewoZwrot, data nadania: 2007-02-20 18:29:54, suma postów tego autora: 134

W SLD zwrot

W gabinetach Millera i Belki przynajmniej był jasny kierunek: kraść na własny użytek, finansować koteryjnych wasali i wysługiwać się Amerykanom.
Coś mi się zdaje, że Kaczorom niedługo będzie się wyrzucać jeden zasadniczy błąd: pobłażliwość wobec SLD.

autor: ABCD, data nadania: 2007-02-20 19:09:35, suma postów tego autora: 20871

i co z tego

I co z tego, że większość Polaków jest przeciw. Zaczeło sie od sprzedawania Polski przez Balcerowicza i Kwasniewskiego i tak jest obecnie. Obecna ekipa jest tak samo sprzedajna jak wszystkie pseudolewicowo- liberalne rządy poprzednich lat, które sprzedały Naród i Ojczyzne Zachodowi, USA i NATO. Już wszystko dawno jest postanowione a negocjacje to fikcja, żeby mamic Polaków. Nie dla tarczy! Tak dla prawdziwej lewicy narodowej!

autor: romantyk26pn, data nadania: 2007-02-20 20:22:41, suma postów tego autora: 4

petycje

ja podpisałam dwie petycje, zebralam tez trochę podpisów innych ludzi, ale nie wiem, gdzie to wszystko trafilo, i czy gdzieś... Te nasze głosy wydają się gdzieś ginąć we wszechswiecie, i tyle... Krew mnie zalewa, jak widzę tę butną gębę miłościwie nam panującego, tak przekonanego o swojej racji, a obywateli i obywatelki mającego w miejscu czteroliterowym... sprawa jasna jak słońce, żadnego referendum nie będzie, przecież to 'demokratycznie wybrana' władza absolutna... Zrobią co zechcą ponad naszymi głowami, zarówno w sprawie tarczy, jak i 'ochrony życia poczętego'.... Wyemigrować, czy co?.... :(

autor: RedCat, data nadania: 2007-02-21 20:04:50, suma postów tego autora: 39

Dodaj komentarz