Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Szkocja: Rozporządzenie służby zdrowia w sprawie homoseksualnych rodziców

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ciekawe,

stalinizm nie próbował posunąć się tak daleko. Chociaż totalitarną "pierekowkę dusz" realizował między innymi przez niszczenie semantyki języka naturalnego, jak to opisał Wat.

autor: ABCD, data nadania: 2007-02-20 14:07:48, suma postów tego autora: 20871

Jak mam pytac w kwiaciarni?

Bo w maju na dzien matki (przepraszam za to slowo) chcialem kupic kwiatka. "Dzien dobry chcialbym jakas ladna roze na dzien strazniczki." Nie chcialbym urazic innych klientow kwiaciarni... A na powaznie to robi sie chore...

autor: Lalek, data nadania: 2007-02-20 15:36:57, suma postów tego autora: 223

Jutro moja "strażniczka"

Jutro moja "strażniczka" zaprosiła mnie na obiad. A jakie będa kary za to, ze ktoś uzyje w szpitalu zakazanego słowa "mama" lub "tata"? Myslę, że jeśli to będzie rodzic to państwo odbierze mu dziecko i przekaże bardziej odpowiedzialnej przestrzegającej wartości europejskich rodzinie homoseksualnej. A jesli bedzie to dzieciak, to zostanie zastosowana aboracja poza urodzeniowa, lub tez eutanazja.

autor: kwak, data nadania: 2007-02-20 16:02:16, suma postów tego autora: 1207

A co, mi tam

A co, mi tam. Skoro jestem homofobem to moge trochę poirytować homoseksualistów: mama, tata, mama, tata, mama, tata, mama, tata, mama, tata, mama, tata, mama, tata, mama, tata, mama, tata, mama, tata, mama, tata, mama, tata, mama, tata.

autor: kwak, data nadania: 2007-02-20 16:04:35, suma postów tego autora: 1207

:)

homoseksualisci maja Cie kolego w glebokim powazaniu, czytajac takie niusy :) sam sie irytuj, niedlugo to bedzie europejska norma :) nareszcie.

autor: Bratpit, data nadania: 2007-02-20 16:35:52, suma postów tego autora: 123

Kwak

szalony jesteś, ale miło!Moja śp Mama urodziła mnie w wyniku współpracy z Tatą, czyżby teraz miało być już inaczej?!

autor: nana, data nadania: 2007-02-20 16:39:27, suma postów tego autora: 4653

:((((((

Ernst Röhm, wszechpotężny szef bojówkarzy SA, jedyny człowiek, który miał prawo zwracać się do
Hitlera po imieniu (a nie "mein Führer"), zachęcał do pederastii swych podwładnych, opowiadając
wszem i wobec, że kiedyś homoseksualizm stanie się "chlubnym wzorem zachowania"... Czyżby miał wtedy rację?

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-02-20 16:55:22, suma postów tego autora: 294

bratpit

i z czego się taka radoch chyba z własnej głupoty

autor: katto maximus, data nadania: 2007-02-20 17:07:04, suma postów tego autora: 99

rodzic

słowo pochodzenia od czasownikowego rodzić ,od rodzenia. ktory ze strażników urodził dziecko
może będziemy od razu używać opiekun, no nie ale to lobby homosexualnemu zaraz skojarzy się z pedofilią to pewnie też zabronią.
tak poważnie ilu jest homosexualistów, 5 % niech połowa adotuje dzieci to będzie 1.25 % do dobierają się parami ( choć może trójkątami nie znam się). niech 70% dzieci choruje. to nam daje arcy ogromny problem społeczny dotyczący 1 % populacji. tak zdecydowanie warto z tego powodu wywracać do góry nogami cały sposób mówienia 99% populacji

autor: J H W H, data nadania: 2007-02-20 17:37:10, suma postów tego autora: 530

.

Nie Katto, ciesze sie z frustracji ciemniactwa, ktore w sposob nieublagany przegrywa wojne :) Takie niusy, oraz reakcja na nie, najlepiej o tym swiadcza.

autor: Bratpit, data nadania: 2007-02-20 18:53:48, suma postów tego autora: 123

To proste...

Takie są konsekwencje lewackiej, politycznej poprawności.
I stosowana przez demoliberałow i "nową lewicę" taktyka salami.
Orwell się kłania! Newspeak rulezzz!

autor: Wujek Włodek, data nadania: 2007-02-20 18:59:17, suma postów tego autora: 141

Bratpit,

zastanów się. PC proponuje przeorientowanie życia publicznego, a nawet języka, ze wzgledu na mniejszość, która - według szacunków jej rzeczników, zapewne zawyżonych - liczy może 4% ogółu populacji. Oznacza to skrajne uprzywilejowanie tej mniejszości (której ja życzę jak najlepiej, czyli - równości bez przywilejów).
I ty, lewicowiec, się z tym skrajnym uprzywilejowaniem slidaryzujesz? Smiechu warte.

autor: ABCD, data nadania: 2007-02-20 19:18:47, suma postów tego autora: 20871

.

ABCD, jakbys nie zauwazyl, to jest sugestia a nie zakaz. Polaczona z akcja edukacyjna na rzecz innego niz dominujacy modelu rodziny. Chodzi o uprzytomnienie ludziom, ze dzieci od lat sa- i dalej beda- wychowywane w rodzinach jednoplciowych, i ze czas obecnosc tych rodzic dostrzec takze w sferze jezyka. Tylko tyle. Ale oczywiscie najwygodniej zrobic histerie i zaczac mowic o niesamowitych mniejszosciach i tematach zastepczych :)

autor: Bratpit, data nadania: 2007-02-20 19:33:19, suma postów tego autora: 123

I dlatego

dziecko ma nie mieć prawa do wypowiedzenia słowa "mama"? Zastanów się, człowieku!

autor: ABCD, data nadania: 2007-02-20 19:44:25, suma postów tego autora: 20871

co za idiotyzm

Mam nadzieję, żw w Polsce takie lewacko- liberalne ( debilne ) rozwiązania nie zaistnieją. Wierzę, że prawdziwa lewica narodowa do tego nie dopuści!

autor: romantyk26pn, data nadania: 2007-02-20 20:12:54, suma postów tego autora: 4

Z Ustrzyk Dolnych do Szkocji

Piotrusiu: powiedz szczerze - jak ty zwracasz się do swoich rodziców?

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-02-20 21:55:16, suma postów tego autora: 294

bratpit

Co się stało z naszą klasą? Dwa koty na ramionach, kolczyk w uchu, lejce do powożenia motorówką, zaginiona kronika klasy......i adekwatna do naszych losów piosenka Kaczmarskiego. A propos.Czy tylko Ty zmieniłeś orientację?

autor: Ewaryst, data nadania: 2007-02-21 00:01:57, suma postów tego autora: 294

I tak ma być

Cały ciemnogród może się buntować, ale taka decyzja jest postępowa i każde zaprzeczenie tego faktu jest przejawem głupoty.

autor: Lexxx, data nadania: 2007-02-21 11:11:32, suma postów tego autora: 157

nie dla zła!!!

Prawdziwa narodowa lewica mówi nie promowaniu i lansowaniu złych wzorców w Polsce!!!!

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-02-21 14:54:43, suma postów tego autora: 272

.

ABCD! To jest akcja pod adresem PERSONELU placowek, a nie dzieci, na mily Bog :)

autor: Bratpit, data nadania: 2007-02-21 16:49:37, suma postów tego autora: 123

Dziecko

uczy się języka przez naśladowanie dorosłych.
Strach pomyśleć, jaka osobowość emocjonalna ukształtuje się w dziecku, które nauczy się określać swoją matkę jako "strażnika".
Ja nawet wiem jaka: psychopolitycznie faszystowska.
Przeczytaj, Bratpicie, artykul Maxa Horkheimera Autorytet i rodzina w czasach współczesnych, gdzie mowa m.in. o tym, że liderzy faszystowscy byli na ogół pozbawieni emocjonalnego związku z matką.

autor: ABCD, data nadania: 2007-02-21 17:54:49, suma postów tego autora: 20871

Bratpit

Tylko zastanow sie co ta uwaga do personelu wnosi? Mam znajomego geja. Dla niego to maksymalne przegiecie i on sam jej nie rozumie. Jak sam powiedzial jesli adoptuje dziecko ze swoim partnerem to czy nie beda tata i tata nie beda rodzicami? Beda mieli byc teraz jakimis "straznikami"?

autor: Lalek, data nadania: 2007-02-21 18:50:15, suma postów tego autora: 223

lexxx

rozumiem że jak coś nie jest postępowe to jest głupie
czyli powiedzmy jeśli jest wykonywana kara śmierci w ilości 10 rocznie to zwiększenie do 100 jest postępem a zaniechanie głupotą

autor: J H W H, data nadania: 2007-02-21 20:39:14, suma postów tego autora: 530

Zrażają sobie życzliwych

Doprowadzenie sprawy do absurdu, powoduje, że homoseksualiści, którzy mają sporo życzliwie do siebie usposobionych osób, popierających ich starania o równouprawnienie, mogą stracic tę życzliwość.

Skąd w ogóle pomysł, że będzie tak dużo par homoseksualnych z dziećmi. Czy dzieci to bułeczki na sprzedaż i ich dobro się nie liczy? Czy biologiczni rodzice nie mają nic do powiedzenia. Czy państwo zamierza pozbawiać rodziny ich dzieci i oddawać je jak przedmioty parom homoseksualnym?

Tak jak sądzę, że każdy przyzwoity człowiek powinien wyrażac poparcie dal zrównania praw związków homoseksualnych z heteroseksualnymi, gdyż nie można karać i dyskryminować ludzi odmiennej orientacji bez żadnej ich winy, tak uważam, że nie powinno się eksperymentowac na dzieciach.

Jakiś chory absurd. Dlaczego dzieci mające mamę i tatę mają być dyskryminowane?

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2007-02-22 01:20:58, suma postów tego autora: 291

straż nocna

Nie śmiejcie się z Bratpita. Jego wychowywali strażnicy.

autor: Angka Leu, data nadania: 2007-02-22 11:32:16, suma postów tego autora: 3102

Chuck Norris:))))))

Chuck Norris jest strażnikiem Teksasu. Czy to oznacza, że jest homop? Tylko kto jest strażnikiem nr 2? Czyżby jego czarny towarzysz? Jakie to byłoby piękne poprawnie politycznie:))))))))

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-02-22 15:20:58, suma postów tego autora: 272

Skrajnie idiotyczne rozporządzenie

Co ma decydowanie dzieci, kto jest dla nich ważny, do faktu posiadania przez nie tych czy innych rodziców lub opiekunów? Zakładam, że ponad 90 proc. dzieci ma mamę i tatę i tak się też do nich zwracają. Widzą to też lekarze - przecież większość rodziców odwiedza swoje dzieci w szpitalu. Kiedy nie ma w szpitalu rodziców, dziecko często płacze, pyta się lekarzy i pielęgniarek, kiedy znowu będzie tata i mama.

Rozporządzenia mają to do siebie, że ich twórcy zakładają, iż personel szpitala będzie je przestrzegać. W tym celu wcześniej czy później dąży się do wyciągania konsekwencji wobec tych, którzy nie przestrzegają czegoś, co pierwotnie było jedynie sugestią.

Czy kiedyś będą zwalniać pielęgniarki za odpowiedź dziecku: "twój tata i mama na pewno jutro cię znowu odwiedzą"? Przecież to faszyzm.

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-02-22 17:25:46, suma postów tego autora: 2157

Dodaj komentarz