Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Samson: O co toczy się walka

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

NIE dla zabijania dzieci

Dlaczego stosuje się zabiegi semantyczne i zabijania nienarodzonych nie nazywa po imieniu. Kobiety są bardzo ważne, ale państwo powinno stworzyć możliwości normalnego wychowania niechcianych dzieci czy w rodzina biologicznych l;ub zastepczych lub rodzinnych domach dziecka. Wkurzają mnie takie eufemizmy jak aborcja lub przerwanie ciąży. A w II Rzeszy czym była eutanazja jak nie mordowaniem i nikt nie nazywa tego higieną biologiczną chociaż hitlerowska eutanazja pochłonęła mniej istnień niż tzw aborcja w krajach tzw cywilizowanych. Dzieci to jest przyszłość każdego Narodu. jak ma Polska rosnąc w siłę bez nowych młodych obywateli, nie mówiąc już o dostatnim życiu:)? W tej sprawie jestem zdecydowanym zwolennikiem tzw WC-= wartości chrzescijańskich a nie pseudopostepu.

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-02-27 09:20:58, suma postów tego autora: 272

Nie ma czegoś takiego jak dziecko nienarodzone.

Przed urodzeniem jest płód. Oczywiście od pewnego momentu płód jest już zdolny do samodzielnego życia i nikt nie postuluje, żeby wtedy dokonywać aborcji.
To metoda żywcem zaczerpnięta z Orwella, żeby nadawać słowom inne znaczenie w nadziei, że uzyska się tym samym zmianę rzeczywistości.
Mówiąc dziecko, oczami wyobraźni widzimy słodkiego malucha, a nie kilkucentymetrową bezkształtną masę, która dopiero po wielu miesięcach stanie się noworodkiem.

autor: Miła Iwonka, data nadania: 2007-02-27 10:23:33, suma postów tego autora: 291

NIE DLA ZABIJANIA DZIECI!!!

Jak byłaś w ciąży to mówilaś płód czy dziecko? Lewactwo roztkliwia się nad roslinami i zwierzetami- całkiem słusznie zresztą- a jednoczesnie domaga się prawa do zabijania dzieci nienarodzonych. Czegoś nie rozumiem.Z wody w określonych warunkach powstaje lód- ale i tak jedno i drugie to to samo. Z "płodu" -okreslenie czysto medyczne- w okreslonych warunkach powstaje, kształtuje się dziecko- czy to nie to samo?????

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-02-27 11:08:43, suma postów tego autora: 272

Z wody-lód,z wytrysku-życie

Z każdego plemnika w sprzyjających warunkach może narodzic się dziecko.I pomyślec,że tak lekceważąco szastałem tą świętością.Dopiero ,,Socjalista_patryjota"otworzył mi oczy i umysł.Wielkie dzięki dla obrońcy potencjalnego żywota.

autor: Kresker, data nadania: 2007-02-27 17:11:51, suma postów tego autora: 106

"Kobiety są bardzo ważne, ale..."

Fajne teksty walisz panie "socjalista"-"patriota". Szanuje cie, ale...

autor: Panek, data nadania: 2007-02-27 21:26:30, suma postów tego autora: 896

Niektórzy na to forum przyszli wprost z religii.

Szkolenie ideologiczne prawicowcy mają na wysokim poziomie, gdzieś w okolicy wczesnego Bieruta. Aby osobniki typu "socjalista-patryjota" lepiej mogli się podszkolić, dlatego PiS tak pracowicie kopie w IPN-e. Szukają wzorów gognych naśladowania.

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2007-02-27 22:36:42, suma postów tego autora: 441

o co chodzi???

Nie wiem o co wam chodzi, naprawdę. Ale jeżeli prawdziwy czysty socjalizm, walka z kapitałem, wyzyskiem i nierównościami społecznymi nie może waszym zdaniem iść z wartościami patryjotycznymi, z poszanowaniem własnej Ojczyzny i Narodu to macie problem tzw lewicowcy. Dlaczego wszystko co jest anty- lewackie, różowe i socliberalne kojarzy się wam z PiS czy katolicyzmem. Wąskie myślenie tzw lewicy postępowej. Pragnę przypomnieć, że istnieje też coś takiego jak narodowa lewica marksistowska:)Tak dla aborcji waszym zdaniem, tak dla eutanazji a jednocześnie mówicie nie Ojczyźnie. PS Z lekcji religii to chyba posłowie SLD wychodzili prosto do sejmu przegłosowując najwięcej ustaw przychylnych kościołowi.

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-02-28 07:22:06, suma postów tego autora: 272

PS

PS chodziło mi oczywiście o istnienie narodowej lewicy niemarksistowskiej:)))))))))))

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-02-28 08:24:59, suma postów tego autora: 272

Obłdua "obrońców życia"

Morderstwem jest zabranie życia innego człowieka
Aborcja nie jest morderstwem ponieważ płód nie jest jednostką ludzką - jest potencjalną jednostką ludzką i jest częścią kobiecego ciała.
Wpis, pod tekstem "Codziennie z głodu umiera 18 tysięcy dzieci " tego "socjalisty patrioty" , "wielkiego obrońcy życia",
jest klinicznym przykładem totalnego zakłamania i hipokryzji. To że ludzie cierpiąc koszmarnie umierają z głodu ten "wrażliwiec" ma głęboko w du... - jakżesz to typowe u osobników tego typu. Nie uważa tego za skandal. Dla niego i jemu podobnych "świętość życia" kończy się w momencie porodu (kłaniają się podobni "wielcy obrońcy" życia jak Hitler, Stalin czy Ceaucescu). To jakie będzie życie noworodka , czy czasem nie umrze z głodu teraz lub za parę lat, nic go to nie obchodzi bo w tym całym wrzasku nie chodzi przecież o żadne życie. Wystarczy zresztą spojrzeć na "obrońców życia" -każdego kto ma inną od nich opinię utopiliby w przysłowiowej łyżce wody , a o świętości embriona najbardziej wrzeszczą ci którym niechciana ciąża nie grozi - jędze po klimakterium, pryszczate homofobiczne geje z MW , impotenci i ofiary celibatu. Ich obojętność na rzeczywiste cierpienia i śmierć plus obsesyjne zwalczanie oświaty seksualnej są najlepszym dowodem właściwego celu "ochrony nienarodzonych" . A celem jest walka z ludzką seksualnością - chęć karania za uprawianie seksu dla przyjemności.
Ideałem wszak Maryja ZAWSZE DZIEWICA. Przymus rodzenia, ma pełnić funkcję prewencyjną i represyjną. Widmo niepożądanej ciąży ma odstraszać od uprawiania seksu, a jeśli nie zadziała to karą ma być rodzenie i posiadanie niechcianego dziecka.

autor: tektur, data nadania: 2007-03-01 14:20:12, suma postów tego autora: 4

Dodaj komentarz