Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Podpisy pod referendum w sprawie instalacji tarczy antyrakietowej

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Czy akcja jest prowadzona w innych miastach

Czy ta akcja jest prowadzona w innych miastach? Wpisałbym sie na listę do Warszawy mam zdecydowanie za daleko, gdyż mieszkam w Gliwicach ale gdyby było coś takiego robione w Katowicach to wpisałbym się na listę.

autor: Saurom, data nadania: 2007-03-04 19:45:26, suma postów tego autora: 45

propaganda

Nie ma to jak proaganda na fotce jeden czlonek MS podpisuje petycje drugiemu członkowi MS. Nie wiem , czy nas czytelników LEwicy.pl uważa sie za tak głupich...

autor: Kuba P, data nadania: 2007-03-05 09:55:21, suma postów tego autora: 700

tak?

Kubo P. a jak się nazywa ten członek MS, który podpisuje się na liście? Może rozwiniesz bo rzuciłeś ciężkie (i do tego nieprawdziwe) oskarżenie...

autor: bartek_n, data nadania: 2007-03-05 13:18:35, suma postów tego autora: 138

Warszawa

Ta formacja ma za idyjotow wszystkich polakow

autor: MM, data nadania: 2007-03-05 15:12:03, suma postów tego autora: 490

domagam sie przeprosin!

na foto wiad Karola Kretkoskeigo i Pana Rudkę (imię zdaje sie Piotr)!!!!! W dodatku właSnie dotarła dla mnie ta lista -i jest niezgodna z ustawą - jakś "geniusz" zapomniał dodać perwna istotną rubrykę. Oprócz podpsiu i adresu potrzebny jest również PESEL !!!! mozecie sobie podpisy wyrzucić ... W ten sposób MS oszukał osoby, ktore to podpsiały !

autor: Kuba P, data nadania: 2007-03-05 17:20:07, suma postów tego autora: 700

Warszawa

Stary numer typowa agitka MS -Enty raz

autor: MM, data nadania: 2007-03-05 17:42:51, suma postów tego autora: 490

PPP

zwalcza MS. Ciekawe: czyli MS odmowili podporządkowania się Ziętkowi.
Liczą, że zaprosi ich na listy mniej niszowa partia?

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-05 23:36:07, suma postów tego autora: 20871

Kubo,

A jak wygląda zbieranie podpisow na listy PPP? Coś mi się zdaje, ze Jan Czarski podpisuje tam listę Konradowi Markowskiemu, a z boku stoi Daniel Zaremba i bije brawo.

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-05 23:37:45, suma postów tego autora: 20871

ręce opadają

to sie chyba leczy farmakologicznie - nienawisc to chre uczucie, a w doatku jak dodać do tego fakt odrzucenia przez środwisko KiP, mamy tutaj osobste wojnę faceta, który ma osobiste urazy... w doatku uwaza sie za najmądrzejszego, ale gdy mu proponujemy chłopie cos zorganizuj, wykarz się jakos unika tematu !

autor: Kuba P, data nadania: 2007-03-05 23:53:05, suma postów tego autora: 700

Kubo,

Przypuścmy, że nie lubię szefów KiP. Pod wpływem tego braku sympatii, stwierdzam, że współpracują oni z antysemitami Szamirem i Petrasem. Tak postępują ludzie lewicy! Co ty o tym sądzisz?
Tylko nie oceniaj motywów, ze wzgledu na ktore podaję tę informacje, lecz - samą treść informacji.

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-06 00:24:19, suma postów tego autora: 20871

KiP

Wspóracowaleś z KiP - i zdaje sie wylecialeś z hukiem... więc daj sobie spokój...

autor: Kuba P, data nadania: 2007-03-06 08:58:32, suma postów tego autora: 700

Kubo,

moje pytanie dotyczy obecności antysemickich poglądów w pismach KiP, która - przypomnijmy - zostala poddana analizie latem zeszłego roku.
Można czegoś nie wiedzieć o pewnej instytucji, prawda?
Gorzej, gdy - tak jak ty - tę instytucje popiera się i broni, gdzy przerazająca wiedza o niej jest już powszechnie dostępna.

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-06 10:15:55, suma postów tego autora: 20871

Warszawa

ABCD Napisz cos o kims kto wylecial z Tygodnika Popularnego za wyskoki antysemickie To bedzie lektura Wszyscy chetnie poczytamy

autor: MM, data nadania: 2007-03-06 11:42:38, suma postów tego autora: 490

Zagadka dla Kuby

Jaka fira wydawnicza ma najmniej współpracowników i osiąga najniższe naklady w Polsce?

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-06 11:47:09, suma postów tego autora: 20871

Warszawa

ABCD BLAGAM TY ALFA i OMEGA NAPISZ to o co CIE PROSZE

autor: MM, data nadania: 2007-03-06 12:07:34, suma postów tego autora: 490

MM,


Mogę tylko podać link do - wiszącego do dzisiaj na stronie internetowej - numeru Nowego tygodnika Popularnego z sierpnia zeszłego roku, w którym jego redaktor naczelny informuje o bankructwie grożącym temu tytulowi.
Jak myślisz, jaki wydawca doprowadził pismo do tego stanu?
Współczuję redaktorowi NTP, którego bardzo cenię.
Popełnił on jeden błąd. Związał swoją gazetę z wydawnictwem, które - ze względu na swój ekstremistyczny profil - nie znajduje czytelników ani sponsorów.
http://www.iwkip.org./tygodnik/

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-06 12:19:34, suma postów tego autora: 20871

fotografia

Szanowny Panie Jakubie, niestety mija się Pan z prawdą, na zdjęciu osoba która składa podpis nie jest członkiem "Młodych Socjalistów"
k. kretkowski

autor: kretka, data nadania: 2007-03-06 12:20:17, suma postów tego autora: 1

Warszawa

ABCD Na temat prosze

autor: MM, data nadania: 2007-03-06 12:50:36, suma postów tego autora: 490

To

właśnie było na temat. Losy NTP dowodzą, ze czego KiP się dotknie, to rozłoży.

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-06 13:09:33, suma postów tego autora: 20871

Zagadka dla MM

Jak nazywa się czlowiek, ktory podjąl probę rehabilitacji antysemickiej UPA? I popierał zamachy na izraelskich cywilów?

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-06 14:17:39, suma postów tego autora: 20871

Kuba P. domaga się przeprosin

Karol Kratkowsku wyjaśnił już, że osoba na zdjeciu nie jest członkiem MS. Dodatkowo pozwolę sobie odesłać wszystkie osoby, które nie wierzą, że MS zbierał te podpisy na stronę http://www.imageshock.eu/?img=Filenamewithoutextension-8ej1.jpg i
http://www.imageshock.eu/?img=Filenamewithoutextension-4c41.jpg

gdzie znajdują się inne zdjecia z tego zbierania podpisów. Czy te panie też są w MS?

Jak już ktoś chce krytykować MS to niech to robi trochę z głową bo inaczej można się troche sparzyć. Mam nadzieję, że Kuba P. przemyśli jeszcze raz kto kogo powinien przeprosić...

autor: bartek_n, data nadania: 2007-03-06 15:19:48, suma postów tego autora: 138

Warszawa

ABCD Za trudne Nie pracowalem na Rakowieckiej wiec nie wiem

autor: MM, data nadania: 2007-03-06 16:07:25, suma postów tego autora: 490

Ludzie

Ziętka, widać, prawdy nie lubią.

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-06 16:24:43, suma postów tego autora: 20871

MM,

dla ułatwienia dodam, ze to redaktor pisma Rewolucja.

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-06 16:46:38, suma postów tego autora: 20871

baju baju

a co mial Kretkowski powiedzieć? nie tylko ja rozpoznałem tą postac ... to tak na marginesie pod drugie nie przeczę faktowi zbieranie podpisów - ale bezdysusyjnie mam rację, że MS przygotowal złe formularze o referendum i nie napisze co sobie z nimi teraz moze zrobić. Głowę to owszem trzeba mieć jak się coś robi.... Uważam, ze jakj ktoś chce się dac traktowac jak głupek jego sprawa - ja nie mam zamiaru - złożył bym podpis zarówno w tej sprawie jak i tej organizacji - tylko jak wykazałem nie mam to najmniejszego sensu na formularzach, które przygotowal MS (mam takie w domu). Nadal domagam sie przeprosin !

autor: Kuba P, data nadania: 2007-03-06 17:03:25, suma postów tego autora: 700

do ABCD

skoro KiP jest taki zły taki odrfażajacy to po cholerę tam pisywałaś chłopie? i po co skomlałeś jak cię wyrzucali?

autor: Kuba P, data nadania: 2007-03-06 17:05:18, suma postów tego autora: 700

Kubo,

już raz w tym traku zostałeś złapany na kłamstwie.
Po co ci kolejna wpadka?
Napisałem już, że pełne ujawnienie antysemityzmu KiP nastąpiło latem zeszłego roku. Uważam, że dopiero od tego momentu można rozliczać ludzi ze wspólpracy z tą firmą. Tym bardziej, że są nawet autorzy Lewą Nogą i Rewolucji (zaliczałem się do nich), ktorzy nie czytują tych nudnych pism, a więc mogli oni nie wiedzieć, jakie kwiatki (sojusznik Ku Klux Klanu, Szamir) się tam pokazują.
A wszystkie czyny i rozmowy są spisane. Niech wodzowie KiP nie wprowadzaja w bład nielicznych akolitów, ktorzy im pozostali, bo się na tym sparzą.

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-06 18:04:08, suma postów tego autora: 20871

ABCD

kłamiesz to ty a za oszczersto sie roliczymy live. Jesteś flustratem, którego zwolniono z KiP i dlatego ich oskarżasz

autor: Kuba P, data nadania: 2007-03-06 21:28:44, suma postów tego autora: 700

Wybacz, Kubo,

ale to ciebie chyba ktoś wprowadził w błąd.
KiP jest instytucją, ktora swoim autorom i współpracownikom nie wyplaca prawie zadnych wynagrodzeń. Skoro nie można tam pracować dla zarobku, trudno zeby ktoś stamtąd zostal zwolniony.
W pismach KiP niemal nikt nie chce publikować. Na ich łamach pojawiają się tylko czlonkowie bardzo wąskiej koterii towarzyskiej. Nie do pomyślenia jest zatem, aby komukolwiek, mnie na przykład, mogło na tym zależeć.

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-06 22:00:44, suma postów tego autora: 20871

Powiedz lepiej,

Kubo, dlaczego ludzie mówiący Ziętkiem kazali tępić Mlodych Socjalistów.

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-06 22:16:49, suma postów tego autora: 20871

Dodaj komentarz