Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Telesur: Od Portugalii aż po Rosję

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Cieszy

kolejna alternatywa wobec totalizmu CNN i spółki.Pewnie anglosaskie media przypuszczą skomasowany atak jak swego czasu na Al-Jazeere.Jednak boli gdy tak hołubiony wolny rynek zaczyna odbierac monopol swym beneficjentom.Już słyszę zagrobowy chichot Lenina wyrokującego,że kapitaliści sami dostarczą sznurek na którym ich się powiesi.

autor: Kresker, data nadania: 2007-03-12 23:42:25, suma postów tego autora: 106

.

Mam nadzieje ze sie im uda :)

autor: Bratpit, data nadania: 2007-03-13 00:42:06, suma postów tego autora: 123

ciekawe,ciekawe

czy telesur bedzie dostepny w pakiecie cyfra+? ciekawe jak jej pojawienie sie zostanie przyjete w polsce, już widzę te nagłowki o komunistycznej telewizji:-) a michnik palcem pogrozi...

autor: tyvodar legocki, data nadania: 2007-03-13 01:04:08, suma postów tego autora: 849

nie wracaj Isauro:)

Inicjatywa bardzo dobra. Mam nadzieję, że obejdzie się bez latynoamerykańskich seriali:) Pozdrowienia dla fanów niewolnicy Isaury:)

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-03-13 08:49:21, suma postów tego autora: 272

nudne to

Odbieram kilkaset kanałow w tym kilkadziesiat informacyjnych łącznie z Russia Today, Al Jazeera czy nawet telewizją libijską czy wietnamską. Czy to nowe cudo bedzie się rożnić od tego typu gniotów nie wiem. Być może antyamerykańskością rajcującą lewaków, niektórych mogą też fascynować wielogodzinne retransmisje przemówień El Chulo Grande, hehe...

autor: dr(e)s, data nadania: 2007-03-13 12:26:23, suma postów tego autora: 1539

dres

telewizje libijska i wietnamska sam bym chetnie obejzal - chocby z ciekawosci.... w libijskiej pewnie niebawem beda transmitowac przyjacielskie poklepywania kadafiego z bushem, co wiecej to ten drugi bedzie sie musial pofatygować do libii - nie sadze by jankesi wpuścili jego gwardie przyboczna:-)

telesur jako projekt realizowany w kilku panstwach moze miec calkiem niezly wykop... moja uwaga - żeby jeszcze zamiast wenezuelskich seriali nie dawali przemowien fidela i wspomnien o che - z calym szacunkiem, ale zanudzi to nawet fanów łowienia ryb pod lodem...

autor: tyvodar legocki, data nadania: 2007-03-13 18:34:58, suma postów tego autora: 849

Dodaj komentarz