Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

PrzejdĽ do menu

Komentowany tekst

Europejska lewica: Przeciwko zmianom polskiej konstytucji

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

czemu oni protestuj±

Mi się nie podoba ta poprawka, LPR nienawidzę, ale czemu ta partia wydaje o¶wiadczenia, odno¶nie Polski? Żadna z naszych partii nie należy do Zjednoczonej Lewicy. Po co to robi± nie wiem. Wiem tylko tyle, że Polska i Polacy staj¶ się coraz mniej lubiani, i coraz bardziej jeste¶my uważani za jaki¶ fundamentalistów. Mit Polaka nieroba i pijaka, zastępuje mit Polaka fundamentalisty i konserwatysty.

autor: tanngjost, data nadania: 2007-03-24 17:40:13, suma postów tego autora: 47

Czemu

przy newsie o eurodeputowanych z GUE/NGL, PES i Zielonych jest znak grupy Pro Choice, o której w newsie nie ma ani słowa?

autor: RRRadykał, data nadania: 2007-03-25 15:17:41, suma postów tego autora: 1084

Polska suwerenna

Co oni maj± wspólnego z naszym krajem. Niech siedz± cicho i zajm± się sob± a od nasze Ojczyzny precz!!!

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-03-25 21:27:17, suma postów tego autora: 272

Aktualnie

jest moda na dowalanie naszemu krajowi z obojętnie jakiego powodu.Niech te partyjki lepiej zajm± się konstytucjami swoich własnych państw.

autor: Kresker, data nadania: 2007-03-25 22:25:31, suma postów tego autora: 106

Faktycznie, troche nadgorliwie

wyskoczyli tutaj przed szereg. W innych sprawach (USA, transport) Zjednoczona Lewica zachowuje sie bardzo w porzadku.

autor: _Michal_, data nadania: 2007-03-25 22:50:58, suma postów tego autora: 4409

Dodaj komentarz