Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Napieralski: PiS to "armia radykałów"

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Kwaśniewski za szybko zareagował na intrygę

Zanim filozofowie portalu zaczną się sprzeczać,to ja wypowiem moje zdanie na temat J.Oleksego.
Przysłuchując się biciu piany przez politruków PiS-uara w mediach doszedłem do wniosku że:1)Taśma została nagrana przez imitatora średniej klasy(pijanego bardzo łatwo podrobić głosowo).2)Taśma została nagrana przed biesiadą.3)Taśma czekała przez 1/2roku na okazję aby ją uwiarygodnić.
4)Uwiarygodnić mógł ją tylkoJ.Oleksy jako były,były,były...itp
5)Za pomocą haków wyreżyserowano spotkanie,upojono J.O.tak aby nic nie pamiętał.6)Cel został osiągnęty,ale trzeba było odczekać aż nadarzy się okazja aby zrobić ,co zrobiono.7)J.O. nic nie pamięta i mówi prawdę,ale nikt mu nie wierzy,nawet jego koledzy partyjni.Tutaj moim zdaniem tkwi błąd,zła ocena wydarzenia.Przecież to intryga grubymi nićmi szyta,na miarę spe.służb PiS-u.A SLD nadal uważa,że nie wszystko mu wolno.Nie należało analizować plotek znanych powszechnie w tej intrydze,tylko bronić kolegę,który został zaszczuty przez szambowskie media oraz partii destrukcji,kłótni, walki,gwałtu i bezprawia.8)przy okazji J.O.udowodnił,że nie nadaje się na szpiega czy też na TW,co mu przypisywano.
Zaznaczam,że to są tylko moje przypuszczenia,nie mam na to dowodów.A co na to filozofowie portalu???

autor: stanislaw1, data nadania: 2007-03-24 14:52:42, suma postów tego autora: 220

Faktem jest,

że podstawowe wartości demokratyczne są obecnie zagrożone. Jest to o tyle przykre, że w zamian (chociaż o takiej zamianie nie powinno być mowy) PiS nie zrobił zbyt wiele w sprawach socjalnych, dalej sprzyja tylko najbogatszym a reszcie rzuca ochłapy jak 50 zł rocznego odpisu podatkowego na dziecko.

autor: Luke, data nadania: 2007-03-24 15:03:53, suma postów tego autora: 1782

Tak zastanawiam się o jakim jest mowa sojuszu w "Sojuszu"

Takim sojuszem powinno już być towarzystwo wzajemnej adoracji socjalliberałów i neoliberałów z SDPL PD i UP. Czemu te partie nie chcą stworzyć rzeczywistego sojuszu prokapitalistycznego.
Przecież to jest mydlenie ludziom oczu o rzekomych różnicach rzekomych między tymi środowiskami partyjnymi. Oczywiście wiadomo że chodzi o różnice personalne ale tak naprawdę kilka podmiotów na pesudolewicy tylko zajmuje obszar na lewicy i przeszkadza rozwinąć się lewicy radykalnej. Więc zachęcam psudolewicę do połączenia się w jeden twór i ramię w ramię z UPR PO PiS LPR SO zachęcam Was do krzewienia wolnorynkowej papki.
Pseudolewicowcy łączcie się!

autor: CHErwony, data nadania: 2007-03-24 15:39:38, suma postów tego autora: 1000

ChERwony. Lewice polaczyc moze Kwasniewski. W tych

malych partyjkach lewicowych jest duzo wodzow z ambicjami i to jest przyczyna rozbicia lewicy. Jak by nie patrzyl w obecnej chwili po lewej stronie widac tylko SLD. To jest najsilniesza partia lewicowa. Pod tym sztandarem powinny zjednoczyc sie wlasnie mniejsze partie by uksztaltowac tak SLD by byla ona autentyczna lewica. Niestety, ambicje politykow malych partyjek powoduja ze kazdy chce byc wodzem u siebie. To sie nie uda. SlD jako nasilniesza partia lewicy nie przylaczy sie ani do Borowskiego, ani do Racji ani do zadnej innej. To te mniejsze musza sie przylaczyc do SLD Kwasniewski z 27 organizacji i zwiazkow zawodowych utworzyl SdRP i sie udalo. Teraz trzeba zrobic to samo.

autor: zygmunt, data nadania: 2007-03-24 16:41:05, suma postów tego autora: 364

kwasniewski nie połączy lewicy

on ja skutecznie przez wiele lat niszczyl. On i jego ludzie w sld. przypomnij sobie kto wysunął kandydaturę Balcerwoicza na szefa NBP? Kto przyłożył reke do zmiany ordynacji wyborczej w 2000 roku, w wyniku czego SLD nie mialo wiekszości w sejmie? zmiana systemu przeliczania głosów z d'Hondta na Sainte-Laguë'a zawdzieczamy Olusiowi.

Zastanów się dlaczego lewicowy prezydent osłabiał lewicę?? Nie wynikało to przecież tylko z animozji do Leszka M.
Wyobrażasz sobie, żeby L. Kaczyński, z którego tylu kpi (i zresztą słusznie) działał na szkode PiS-u??

Jako były jego i sld wyborca juz dawno przejrzałem na oczy, czego i tobie życzę.

A teraz gdy prawica zagraża Olusiowi ten wzywa do walki. Śmiechu warte. Toz on NIGDY nie potrafił walczyc, a jedynie ustepować przed prawicą.

autor: clink, data nadania: 2007-03-24 17:27:39, suma postów tego autora: 24

Napieralski

K--as

autor: MM, data nadania: 2007-03-24 19:47:52, suma postów tego autora: 490

Napieralski w końcu gada jak trzeba!

Jeśli LiD będzie tak zaciekle wlaczyć z PiS-em jak zapowiada Napieralski to chyba jestem zmuszony wrócić im moje zaufanie. Wolę narzekać na bezideowość Kwacha, jego niewyrazistość i wady, niż patrzeć jak PiS prowadzi wojną polaków z polakami, przymierzając się do rozwałki niezależnego od niego trybunału konstytucyjnego i wszystkiego czego nie kontroluje. Wolę narzekać na SLD w warunkach bardziej demokratycznych niż kiedy wszystko za mordę weźmie PiS i zostaniemy zlustrowani na tym portalu, i wszystkich innych portalach. Paranoja? Lepiej dmuachać na zimne!

autor: J.K, data nadania: 2007-03-24 19:48:02, suma postów tego autora: 948

Naoieralski

Skonczyl sie czas poprawnosci politycznej - MICHNIKA

autor: MM, data nadania: 2007-03-24 20:06:25, suma postów tego autora: 490

Należy się zastanowić

Należy się zastanowić, dlaczego autorzy komentarzy do newsów są z góry nastawieni wrogo do SLD?

autor: jaguar, data nadania: 2007-03-24 20:16:37, suma postów tego autora: 41

O jakich wartościach demokratycznych

tu mowa? Przeciez Napierale chodzi tylko o bezpieczeństwo SLD-wskiej kliki. A jaka jest ta klika, wypaplał Oleksy.

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-24 20:38:18, suma postów tego autora: 20871

Do Jaguar'a

Nie są wrogo nastawieni, tylko po prostu racjonalnie oceniają sytuację. I - ten komentarz i tak jest lekki, bo nie bezpośrednio krytykuje, ale pokazuje, jaką drogą powinien iść Sojusz, a jaką, niestety, nie idzie.

autor: Alfonso, data nadania: 2007-03-24 20:55:35, suma postów tego autora: 86

Ludzie!

Sam długo broniłem SLD, ale - powiedzmy sobie uczciwie - po ujawnieniu gadek Oleksego już nie da się tego robić.
Myśle nawet, że eliminacja Oleksego, Kwaśniewskiego, Millera i reszty tego bractwa cwaniaczków byłaby pewną szansą dla lewicy.
OcZwywiście, Napierała i Olej są klonami wyżej wymienionych.

autor: ABCD, data nadania: 2007-03-24 20:58:49, suma postów tego autora: 20871

Abecadło z pieca spadło...

i mocno się potłukło.Tylko tym można wytłumaczyć jego tezę,że najlepiej jest razem,w dziesięciu i w ostrogach na bosych nogach.((

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2007-03-24 22:34:30, suma postów tego autora: 623

c.d

No i boso oczywiście.

autor: Lewy_sierpowy, data nadania: 2007-03-24 22:37:38, suma postów tego autora: 623

DISCO OLO

Tak mi się kojarzy powrót Olka do partyjnego dworka, z tym że zamień "wszyscy Polacy" na "wszyscy z lewicy" (chodzi oczywiście o SLD i satelitów).

http://www.youtube.com/watch?v=mK_b58AC2Uk

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-03-24 23:41:57, suma postów tego autora: 2157

Dodaj komentarz