Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

UP nie chce tarczy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Fajnie

że kolejne partie dołączają do "frontu odmowy".Ciekawe tylko ile jest w tym rzeczywistych przekonań a ile koniunkturalizmu wynikającego z sondaży.

autor: Kresker, data nadania: 2007-03-25 22:39:07, suma postów tego autora: 106

Już myślałem

że UP wydało zadowalające mnie stanowisko, lecz doszedłem do ostatniego zdania: "Zdaniem zarządu partii ewentualna zgoda na budowę tarczy może być wyrażona jedynie pod warunkiem, iż stanowić ona będzie element systemu bezpieczeństwa Unii Europejskiej i NATO"... Czyli UP mówi: "uczestniczmy w wyścigu zbrojeń, zmniejszajmy bezpieczeństwo Polski i traćmy suwerenność pod warunkiem, że uzyskamy punkty w UE". Ręce opadają.

autor: RRRadykał, data nadania: 2007-03-26 12:05:49, suma postów tego autora: 1084

UP

RRRadykal a czego oczekiwales? po UP przecierz to satelita SOJUSZU LEWYCH DUPKOW

autor: MM, data nadania: 2007-03-26 16:34:51, suma postów tego autora: 490

W sprawie Tarczy.

Dziś odbyła się konwencja miejska SLD. Zgłosiłem wniosek, by posłowie SLD opowiedzieli się za ogłoszeniem referendum w sprawach: a) instalacji tarczy antyrakietowej, b) liberalizacji Ustawy Antyaborcyjnej - ZERO ODZEWU. Ludzie zabierali głos w wielu sprawach w tych dwych tematach - cisza. Zaczynam się zastanawiać, może to ja potrzebuję porady psychiatry?

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2007-03-26 20:17:17, suma postów tego autora: 441

UP

Kaktusnadloni - Jezeli jestes w SOJUSZU LEWYCH DUPKOW to nie zwlekaj zrob to mozliwje szybko

autor: MM, data nadania: 2007-03-27 14:02:47, suma postów tego autora: 490

Dodaj komentarz