Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

J. Kaczyński: Nie dla referendum ws. tarczy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

ZNAJDZIE SIĘ KIJ NA KACZORA RYJ!!!

i tyle mam do powiedzenia w tej sprawie. Dłuższego komentarza nawet nie będę się wysilał na temat tej sprawy rozpisać.
Brak słów. Co oni z nami robią LUDZIE!!!

autor: CHErwony, data nadania: 2007-03-27 21:30:05, suma postów tego autora: 1000

Strajk generalny w całej Polsce

Należy zrobić strajk generalny, jeśli nie będzie referendum w tej ważnej sprawie dla wszystkich obywateli! Referendum eliminuje lobbing i korrupciogenne zachowanie naszych polityków wartych 5 minut !

autor: BiałoCzerwonaGwiazda, data nadania: 2007-03-27 21:36:38, suma postów tego autora: 81

Mam nadzieję, że Kaczyńskiego...

...po zakończeniu kadencji, Ci co po nim przyjdą postawią przed sądem, lub przed Trybunałem Stanu. Oddanie części kraju pod eksterytorialną bazę obcej armii, bez zgody społeczeństwa, ja uważam za działalność na szkodę Polski.

Jak niektórzy głosowali na nich, to mowy nie było o oddaniu ziemi na eksterytorialną bazę USA, więc będą mieli prawo kwestionować legalność władzy PiS-u i PRL - przepraszam, literki mi się przestawiły, miało być LPR.

Józef Brzozowski Żory.

autor: kaktusnadłoni, data nadania: 2007-03-28 14:41:47, suma postów tego autora: 441

referendum konieczne

Byłem przeciwny wyprowadzaniu polskiego wojska do Iraku tylnymi drzwiami
i teraz jestem przeciwny decydowaniu o amerykańskiej tarczy bez zapytania obywateli.
Obydwie sprawy to rodzaj łajdactwa politycznego.

autor: Adrem63, data nadania: 2007-03-28 15:18:06, suma postów tego autora: 2307

Kuźniara zdymisjonował...

...a pieprzy coś o sprawach na jakich ciemny lud się nie zna. Co za tupeciarz. Cała te klasa polityczna farmazoni o konsensucie na temat polityki zagranicznej. Wszyscy mają teczki w CIA. Kaczyński zaś to taki sam odp moralny co Kwas. W pracy naukowej powoływał się na Lenina a teraz pierwszy internacjonalista do walki z terrorem.

autor: Panek, data nadania: 2007-03-28 17:13:42, suma postów tego autora: 896

Tu przecież nie chodzi tylko o współpracę z USA!

My mamy im oddać przecież część swojego terytorium... W takich sprawach powinni decydować Polacy, a nie grupa polityków.

autor: Cierń, data nadania: 2007-03-28 17:30:24, suma postów tego autora: 133

szkoda Polski...

Był kiedyś taki kraj Polska, biedny ale patryjotyczny. Potem były zawirowania historyczne i zaczeto ten kraj sprzedawać i wyzbywać się wszsytkiego co cenne i wartościowe. Zaczeto od banków i fabry, poprzez ludzi a w koncu wyzbyto sie honoru, poczucia godności i sprawiedliwości. Jaka komuna była taka była ale ZSRR to bez wazeliny nie wchodziliśmy i PRL był bardziej polski niż RP nr III lub IV. A teraz??? Bedziemy tarcza dla ameryki, o tak waznych sprawach zadecydują bracia bliźniacy i masa niedokształciuchów ze smiesznych partyjek finansowanych z lewych zrodeł.

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-03-29 08:43:12, suma postów tego autora: 272

Dodaj komentarz