Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Organizacje feministyczne apelują do ministra sprawiedliwości

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Przepraszam za porównanie,

ale co z prawem do prywatności osób zażywających narkotyki a muszących liczyć się z brutalnymi interwencjami policji?

autor: Angka Leu, data nadania: 2007-04-06 13:06:01, suma postów tego autora: 3102

tak tak, Angka leu

proś braci kaczyńskich razem ze swoimi kolegami o "wzmożenie działalnosci państwotwórczej". apelujcie o większe więzienia. wasza "opcja" na pewno dzięki temu znacznie się wyklaruje. dorzcućcie jeszcze ściganie za nielegalne oprogramowanie. "Obywatelski" porządek musi byc

autor: sal paradise, data nadania: 2007-04-06 13:40:12, suma postów tego autora: 1199

Feministki zwariowały

Panie feministki wydaje mi się że policja jest powołana do ścigania przestępców łamiących prawo w Polsce. Jedną z legalnych w Polsce metod policyjnych jest prowokacja oraz korzystanie z informacji obywatelskiej.
Każdy przestępca odczuwa pewien dyskomfort w czasie aresztowania przez policję ale to jest ryzyko zawodowe.
Jeśli chodzi o panienkę to myślenie nie jest jej mocną stroną
to jest charakterystyczne dla tych które zaczynają myśleć po
zamiast przed. Dlatego feministki walczą o aborcję dla tych mniej inteligentnych kobiet.

autor: janko, data nadania: 2007-04-06 14:52:48, suma postów tego autora: 5

Salu, kłamco,

Akurat Obywatel - w wydaniach papierowym oraz internetowym - opublikował szereg tekstów sprzeciwiających się, dyktowanej interesami wielkich korporacji, kontroli rynku informatycznego.

autor: ABCD, data nadania: 2007-04-06 15:17:18, suma postów tego autora: 20871

Porządek musi być?

To chyba hasło Książki i Prasy?! Pisemka tego wydawnictwa dotowane są przez SLD, którego lider, Wojciech Olejniczak, wielokrotnie deklarował, że - jako wierzący katolik - jest przeciwnikiem dopuszczalności aborcji, a tym samym - zwolennikiem obecnej ustawy, penalizującej aborcję.

autor: ABCD, data nadania: 2007-04-06 15:20:48, suma postów tego autora: 20871

Może "Narcyz" Olejniczak

osobiście podjął decyzję o finansowaniu przez SLD pisemek Książki i Prasy, bo liczy, że ta elastyczna grupa ( która w ostatni nemerze Lewą Nogą atakowała PPP za współpracą z Le Penem i gen. Wileckim, obecnie zaś ściśle z tą partią współpracuje) pomoże mu dobudować pseudolewicową ideologię do działań i deklaracji jego partii?
Nie zdziw się więc, salu, jeśli w najbliższych numerach pisemek KiP przeczytasz o potrzebie naszej obecności wojskowej w Iraku, obniżenia podatków dla przedsiębiorców czy uelastycznienia Kodeksu Pracy. Za tymi wszystkimi postulatami są przecież SLD i jego szef.
Olejniczak nie tylko dotuje, lecz także wymaga!

autor: ABCD, data nadania: 2007-04-06 15:31:27, suma postów tego autora: 20871

sal

Z ust mi to wyjąłeś! Przecież już mój pseudonim sugeruje, że jestem entuzjastą laogai ;-).

autor: Angka Leu, data nadania: 2007-04-06 17:28:46, suma postów tego autora: 3102

ABCD,

Sal nie jest kłamcą. On po prostu nie walczy z realnym przeciwnikiem lecz z obrazem przeciwnika, jaki sam sobie stworzył. A tworzy taki obraz, jaki mu pasuje do jego światopoglądu. A więc: "Obywatel" to konserwatyści, konserwatyści to zamordyści, zamordyści chcą skontrolować oprogramowanie w moim komputerze - ergo: "Obywatel" chce kontrolować mój komputer. Podręczniki psychologii to zjawisko opisały bardzo dokładnie.

autor: Angka Leu, data nadania: 2007-04-06 17:38:45, suma postów tego autora: 3102

kurcze ABCD

zakochałeś się we mnie? w każdym razie widzę, że działam pobudzająco. Ja na prawde pisze to, a nie co innego, bo was szczerze nie lubie, a nie na zlecenie KiPu ,a tym bardziej Olejcniczaka(fuj!). sądzę, że wiesz gdzie jedni i drudzy was mają... Jesteście widoczni tylko dla płotek. Poza tym troche logiki. Nie piszę, że ktoś z was nawułuje do ścigania a oprogramowanie w imię korporacji, tylko, że "obywatel Kane" od siedmiu boleści apeluje do kaczorów "o wzmożenie (sic!) działalnosci państwotwórczej". To i pewno chodzi mu o "egzekw. prawa", a jakże! zarzucasz lewicy zbytni liberalizm, a wyobraź sobie że np. sierakowski (zachowując proporcje rzecz jasna) apeluje np. do Tuska o wzmożenie czegokolwiek. Ale by było od razu!

autor: sal paradise, data nadania: 2007-04-06 17:44:17, suma postów tego autora: 1199

Sam widzisz, ABCD,

Sal wykreował sobie wizję, w której ja apeluję do władz "o wzmożenie działalnosci państwotwórczej" (zauważ, że to ma być cytat ze mnie!) i szczerze wierzy w jej prawdziwość. On żyje w swoim świecie, prawdziwy jest dla niego zbyt nielogiczny.

autor: Angka Leu, data nadania: 2007-04-06 18:32:10, suma postów tego autora: 3102

Femiidiotyzm

Oczywiście - sprawcy przestępstwa nie należy łapać na gorącym uczynku, tylko jakiś czas potem. Najlepiej, posiadając informację o planowanym przestępstwie, dać sobie spokój i przyjść za miesiąc - ginekolog na pewno trzyma w szafie dokumentację każdego przypadku nielegalnej aborcji. Femiidiotkom proponuję, by będąc świadkami gwałtu nie interweniowały, bo przecież naga kobieta może poczuć dyskomfort. Najlepiej zadzwonić na Policję i dyskretnie się oddalić.

autor: Sumienie Narodu, data nadania: 2007-04-06 14:36:19, suma postów tego autora: 6199

Zastanawiam się,

czy sal - mówiąc z rosyjska - "wali duraka", czy nim jest. Przecież ja nie napisałem, że Olejniczak zniża się do kogoś takiego jak sal czy jego koleżkowie. Stwierdziłem tylko, że całe mazowieckie SLD umiera ze śmiechu, opowiadając o idolu sala, Zgliczyńskim. Ten "lewicowiec" strasznie biegał na Rozbrat i błagał, żeby Olejniczak mu dał choć 1% dotacji, które wypłaca Krytyce politycznej. Podobno w końcu tak zmęczył Olejniczaka, że coś dostał.
Wyobraźmy sobie, że taki Zgliczyński - nie mówiąc już o płotkach z jego koterii - zaapelowałby do Olejniczaka czy któregokolwiek z polityków o wzmożenie czy osłabienie czegokolwiek!? A gdzież tam!? Ot, żałosny petent bez godności, i tyle.

autor: ABCD, data nadania: 2007-04-06 21:17:45, suma postów tego autora: 20871

Myślę, Angka Leu,

że nasz salik paradajsik żyje w świecie, w którym sfaszyzowane państwo konserwy tylko czycha (!), aby mu zabrać "wyzwalacze" i kompakty z Jimem Morrisonem. Na szczęście, dotąd było słabe.
Ale teraz - jak myśmy zaapelowali (heh) o "wzmocnienie" tego potwornego państwa... Mamma mia! Salik już się chyba ukrywa.

autor: ABCD, data nadania: 2007-04-06 21:38:04, suma postów tego autora: 20871

kretynizm

Ludzie. Opamientajta sie. Kilkunastu zamaskowanych policjantów napada na jeden gabinet?. To przeca kretynizm, idiotyzm, debilizm. Wystarczyłoby wysłać tam 2 policjantów, niekoniecznie w pełni uzbrojonych. Co myślał "dowódca" tych pałkarzy wysyłając pluton naz biednego lekarza i jego pacjentkę. Może przewidywał, że lekarz będzie ostrzeliwał się?

autor: Bimbom, data nadania: 2007-04-10 12:11:40, suma postów tego autora: 14

Dodaj komentarz