Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Szczecin: Zatrzymano podejrzanych o atak na lokal IP

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

i bardzo dobrze

Bardzo sie cieszę, że złapali sprawców. Teraz okaże się na pewno, że to zwykła bandyterka i kibole a nie neonaziści jak chcieli działacze IP i niektórzy forumowicze lewicy.pl.

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-04-13 17:18:38, suma postów tego autora: 272

Czy wiadomo coś

o tym, kim są ci ludzie? Faszystami czy liberałami?

autor: RRRadykał, data nadania: 2007-04-13 17:42:35, suma postów tego autora: 1084

Socjalista-patryjota,

pozwól że tu ci odpowiem na twoje wpisy pod tematem o krakowskim "Brunatnym Marszu". Ja osobiście jestem zwolennikiem możliwie jak najszerszej swobody manifestowania swoich poglądów. Ale staczanie tu bojów w obronie ONR czy NOP to nieporozumienie: wejdź sobie na ich strony i sprawdź jaką mają opinię o "lewicy patriotycznej". Oni by w twojej obronie nie wystąpili.

autor: Angka Leu, data nadania: 2007-04-13 19:40:57, suma postów tego autora: 3102

do ANgka Leu

Wiem jakie mają oni zdanie o lewicy patryjotycznej. Dlatego nie są to moi idole, nie lubię ich chociażby za ich radykalny katolicyzm, rewizjonizm i to, że pomimo wszystko są organizacjami burżuazyjnymi. Wcale nie bronie ani ONR-u ani innych organizacji tylko praw, które powinny przysługiwać każdemu i tradycji narodowej ( którą niestety obecnie prezentują głównie takie organizacje bo narodowa lewica w Polsce nie istnieje ). Wchodzę na tąstrone bo czuję się zwiazany z narodową lewicą niemarksistowska i z tradycjami patryjotycznymi/narodowymi i lewica.pl ma o wiele wyzszy pozim niz strony nacjonalistow. Ale w walce z systemem kapitalistycznym każdy antyliberalny ruch jest godny poparcia i nie jest dla mnie ważne czy są to nacjonalisci czy anarchisci. Zawsze bedę też powtarzał, że elementy narodowe są niezbedne do zwycięstwa i wyzwolenia spod kapitalistycznego jarzma.

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-04-13 20:40:10, suma postów tego autora: 272

???

"Lewica niemarksistowska"? A to dobre...

autor: RRRadykał, data nadania: 2007-04-14 12:14:51, suma postów tego autora: 1084

do RRRradykał

Może coś takiego jak lewica niemarksistowska twoim zdaniem nie istnieje? Lewica zaczęła się i skończyła wraz z Marksem? może o czymś nie wiem? Jak nie to mnie oświeć proszę.

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-04-14 15:42:30, suma postów tego autora: 272

Rrradykał:

Robespierre, Saint-Simon, Fourier, Weitling, Blanqui, Proudhon, Kropotkin, Bakunin, Lassalle, Limanowski, Abramowski, Miłkowski, Czernow, Buber, Rawls, Russell, Naser, Aflaq, Nyeyere, Goulart, Chomsky, Blair...

autor: Angka Leu, data nadania: 2007-04-14 19:20:30, suma postów tego autora: 3102

...

Blanc, Czernyszewski, Hercen, ks. Ściegienny, Wróblewski, Dąbrowski, Bruno Bauer, Dembowski, Nehru, Ohlin, Einstein, Cabet...

autor: wojtas, data nadania: 2007-04-15 13:49:36, suma postów tego autora: 4863

zaponieliście o.....:)

Zapomnieliscie o Jezusie Chrystusie z Nazaretu oraz braciach Strasserach:)

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-04-16 07:10:49, suma postów tego autora: 272

Chodziło

mi o to, że każda lewica wywodzi się od Marksa, bo to on stworzył doktrynę lewicową.

autor: RRRadykał, data nadania: 2007-04-16 15:03:45, suma postów tego autora: 1084

rrradykal:

Po pierwsze to termin lewica wywodzi sie z rewolucji francuskiej, a nie Marksa.
A po drugie Marks nie mogl tworzyc zadnej "doktryny lewicowej" bo lewica to nie doktryna.

autor: wojtas, data nadania: 2007-04-16 16:44:37, suma postów tego autora: 4863

do RRRradykał:)

I znowu wychodzi niedouczenie RRRRradykała ale chłopak nadrabia zapałem rrrewolucyjnym jak Michnik:)))) Ni zapominaj, że poza doktryną polit funkcjonuje: swiatopogląd, filozofia polit, mysl polit., ideologia, idea, program polit i wiele innych i pomimo, że wydają się wyrażać i obejjmować to samo to nie są tym samym:)))

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-04-16 18:19:27, suma postów tego autora: 272

Dodaj komentarz