Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Parlament Europejski: Seminarium o ewolucji

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ciesze sie ze tam tez bylimy reprezentowani. Naprawde , dosc

juz tego oszolomstwa w Polsce. Takie Giertychy gotowe uczyc dzieci ze ziemia jest plaska.

autor: zygmunt, data nadania: 2007-04-19 17:55:15, suma postów tego autora: 364

Śmiechu warte

Giertychowi zarzucono - i słusznie - że wykorzystuje forum i finanse UE do głoszenia swojego specyficznego światopoglądu.
A co robią wyznawcy religii postępu? Dokładnie to samo. Im - jak powiedziałaby Ewa Milewicz - więcej wolno.

autor: ABCD, data nadania: 2007-04-19 19:10:05, suma postów tego autora: 20871

A propos

"słynny uczony" Dawkins jest skrajnym liberałem, zwolennikiem selekcji organizmów silniejszych, której według niego sprzyja wolny rynek.
A jego teoryjki o "wędrującym genie" mają mało co wspólnego z naukową genetyką.
Ale - jak widać - do walki z "katolami" każdy sojusznik jest super.

autor: ABCD, data nadania: 2007-04-19 19:16:33, suma postów tego autora: 20871

Heh

walczyć w Niemczech albo chociaż w Brukseli przeciwko fundamentalizmowi w Iranie czy w Polsce to musi być zaje....ście fajnie!
A nie mają jeszcze wolnych miejsc? Ja też chętnie powalczę!

autor: ABCD, data nadania: 2007-04-19 19:23:40, suma postów tego autora: 20871

boże z kąd wy bierzecie

tych naukowców

po pierwsze hawkins nie zauważył że nauczania, jedynie słusznych stanowisk dzieci też nie mogą odmówić więc to nie argument.

co do hiv nie one nie ewoluuje tylko przenosi się najbardziej dostosowany. co zresztą zadaje kłam innej teorii naukowej że wirusy nie są organizmami żywymi.

jeśli chodzi o języki, to litości jak to się ma do ewolucji gatunków zresztą nawet jeśli ( co nie jest pewnikiem) znaleziono podobieństwa grup językowych jak indoeuropejskie czy ugrofińskie ich jeden praprzodek nie jest wykazany nawet hiporyzą

autor: J H W H, data nadania: 2007-04-19 22:47:51, suma postów tego autora: 530

Dodaj komentarz