Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Palestyna: Noblistka w szpitalu po ataku izraelskiego wojska

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Ranna, śmiertelnie?

A jakie to konkretnie obrażenia odniosła ww. noblistka? Postrzelili gumowym pociskiem, gazem podtruli, czy rozstrój nerwowy spowodowali, ci Izraelici okropni? Bo podana informacja, jak raz, przypomina zdrowotne problemy byłej asystentki Cimoszewicza, uzasadniające niemożność postawienia baby przed sądem za oszczerstwo!

autor: Nemo, data nadania: 2007-04-21 14:30:15, suma postów tego autora: 693

kula gumowa

W Polsce na jednej z demonstracji dzienikarz stracil oko - wlasnie przez kulke gumowa. Strzal z gumowca nawet w posladek dlugo sie pamieta. Strzal w glowe sprowadza zwykle czowieka do poziomu, bywa, ze pozbawia przytomnosci. Widać są idioci co nie wyobrazaja sobie co to znaczy dostac gumowa kula albo nawet wyobrazaja ale jawnnie umniejszaja i nawet z rannej starszej kobiety potrafia szydzic. Typowa mentalnosc fana polityki Izraela. Podłość i degeneracja moralna.

autor: Panek, data nadania: 2007-04-21 19:43:53, suma postów tego autora: 896

Wulgarne bluzgi na Nemo, zero faktów o noblistce

Misiu jeden, Ty mi nie tłumacz, jakie obrażenia są następstwem trafienia gumową kulą, ale wytłumacz, jakie obrażenia odniosła noblistka. A jak nie wiesz, to siedź cicho w kącie, gdzie - m. in. ze względu na "sprawność" intelektualną Twoje miejsce. I zmień raczej ksywę. "Panek" to - bez dwóch zdań - za dużo. Dla Ciebie za dużo. A nie wystarczyłby "Ćwierćpanek"? To i tak z sutym kredytem.

autor: Nemo, data nadania: 2007-04-21 22:07:41, suma postów tego autora: 693

Nemo

Noblistka została przewieziona do szpitala (co wynika z newsa), więc nie było to ot takie sobie zadrapanie czy siniak.
A swoją drogą to przestań oczerniać forumowiczów gadką o rodzaju rany i przyznaj się, że popierasz rozpędzanie lewicowych i antywojennych demonstracji.

autor: RRRadykał, data nadania: 2007-04-22 17:20:54, suma postów tego autora: 1084

I tak i nie

RRRadykale, krótko powiem. W Polsce jestem przeciw rozpędzaniu czy to lewicowych, czy to antywojennych, czy mniejszościowoseksualnych demonstracji. A za granicą, to zależy. Raz rozpędzanie mi się podoba, innym razem nie. Badam sprawę, jak się to mowi, case by case.
A wracając do naszych baranów, to nie rozumiem, czemu nie chcecie podać, jakie to obrażenia ta dama poniosła. Bo w Polsce to media bezustannie donoszą o ucieczce polityka, czy pracownika na stanowisku ważnym w chorobę - czy to w obronie przed pierdlem, czy to w obronie przed dymisją. A może Ona poszła do szpitala dla palestyńskiej sprawy, a nie dla poratowania zdrowia? Nie wiem, Wy też pewnie nie wiecie i macie idealizm bez mała taki, jak emerytki jak cep prostej,ale z Rodziny Radia MaRyja, dla Rydzyka.

autor: Nemo, data nadania: 2007-04-22 21:57:34, suma postów tego autora: 693

Dodaj komentarz