Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Szmajdziński broni gen. Jaruzelskiego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Też mam taką nadzieję

60% społeczeństwa jest przeciwne sądzeniu generała Jaruzelskiego za wprowadzenie stanu wojennego. No, ale może ta większość jest w jakimś układzie? Może premier Kaczyński coś o tym wie...?

autor: Bombina, data nadania: 2007-04-24 21:56:04, suma postów tego autora: 6

Gdyby SLD

był partią ludzi uczciwych, starających się reprezentować ideały lewicowe, to jego głos miałby znaczenie. A tak jak jest, można tylko machnąć ręką na opnie Szmajdzińskiego.
PS. Widocznie szefowie SLD, po serii umizgów wobec PO, umyślili sobie wykonać jakiś gest wobec żelaznego elektoratu. I tylko o to tutaj chodzi.

autor: ABCD, data nadania: 2007-04-24 22:03:20, suma postów tego autora: 20871

Mnie interesuje co innego

Dlaczego elektorat lewicowy upodobał sobie akurat Jaruzelskiego w charakterze ikony socjalizmu?

autor: west, data nadania: 2007-04-24 23:49:41, suma postów tego autora: 6717

Mimo iż nie jestem

zwolennikiem generała to sądzenie jego osoby zakrawa o głupotę. Człowiek 84-letni który nie przysłużył się w żaden sposób socjalizmowi i nie był komunistą dziś jest ścigany przez ludzi którzy z ryngrafem jeździli do Pinocheta, chwalą generała Franco i przychylnie się wypowiadają o Vichy-m.

autor: CHErwony, data nadania: 2007-04-24 23:52:32, suma postów tego autora: 1000

Jaruzelski na pewno nigdy nie był ani

komunistą ani socjalistą. Najbliżej mu było do endeka. Denerwuje mnie jak pisowcy chcą się nad nim pastwić, ale nie rozumiem też dlaczego "lewicowcy" tak bardzo go bronią. Nie ma kogo.

autor: Getzz, data nadania: 2007-04-25 08:11:45, suma postów tego autora: 3554

ach te PRLowskie myslenie

cherwony generał ma stanąć przed NIEZAWISŁYM SĄDEM a nie przed wołkiem czy kamińskim


jeszcze tego brakowało by o czyjejś winie decydował sondaż opinii publicznej a nie sąd

to sąd orzeknie o winie lub niewinności generała, moze podczas tego procesu wielu tłumokom otowrzą się oczy jak zapoznają sie z stenogranami sowieckiego politbiura dotyczącymi okoliczności wprowadzenia stanu wojennego...mit genrała patrioty peknie jak mydlana bańka

autor: Ramones, data nadania: 2007-04-25 09:53:49, suma postów tego autora: 595

Getzz

Dokładnie. Najgorsze jest to że kampanie przeciwko Jaruzelskiemu robią ludzie ograniczeni którzy uważają go za "komunistę" i jeszcze dorzucają do tego argument iż popełnił "zbrodnie komunistyczną". Czas pokaże kiedy te władze zajmą się prawdziwym komunistami i innymi radykałami lewicowymi i kiedy zaczną wymierzać represje przeciwko "lewakom".

autor: CHErwony, data nadania: 2007-04-25 11:41:48, suma postów tego autora: 1000

Pan SZ

Szmajdziński niech lepiej zamilknie. Człowiek, który wręczał Rumsfeldowi Order Orła Białego nie ma moralnego prawa wypowiadać się na jakikolwiek temat.

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-04-25 15:43:24, suma postów tego autora: 272

Dodaj komentarz