Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

PE: Rezolucja przeciwko homofobii

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Zastanawiam sie czy Girtychy i Ryzdzyk z rodzina

wystarcza by IV RP zostala wydalona z UE ?

autor: Coto, data nadania: 2007-04-27 04:04:35, suma postów tego autora: 53

Tak sie dzieje kiedy Kocha sie tylko Boga i pieniądze a gardzi sie prawami czałowieka

Eh szkoda gadać znowu mamy (jako Polska) zrobione koło d...py Cóż jaka władza taka opinia o kraju gdzie Giertych wespół z Orzechowskim chcą zwalniać gejowskich nauczycieli, czy znaczny procent pokolenia JP2 wali w gejowskie parady kamieniami i butelkami po wódce. No ale cóż liczy się Bóg i Pieniadze (czyt. neoliberalizm) no i tarcza antyrakietowa Bóg Honor ZgniliznaA jego mać

autor: quasimodo, data nadania: 2007-04-27 15:21:21, suma postów tego autora: 41

Europarlament

nie potępił Wielkiej Brytanii za jej udział w okupacji Iraku, której skutki osiągnęły już wymiar ludobójstwa. Nie wystąpil w obronie Serbow z regionu Kosowo, prześladowanych przez terrorystów albańskich. I tak dalej.
Zainteresował się natomiast raportem stowarzyszenia polskich gejów o swej martyrologii (?).
Bez komentarza.

autor: ABCD, data nadania: 2007-04-27 17:04:33, suma postów tego autora: 20871

głupia Unia i tak nic nie zmieni

Ciekawe czemu ten cały "cywilizowany" Zachód tak nas się czepia??? Jako jden z niewielu narodów jestesmy w miarę niezależni duchowo i moralnie a nie zepsuci zachodnim stylem myslenia. Nie chodzi mi tu tylko i wyłącznie o katolicyzm ale o wewnetrzne poczucie Polaków co jest dobre a co złe, co niekoniecznie musi być zwiazane z religią. Prawdziwy socjalizm również bvrzydzi się homoseksualizmem podobnie jak nacjonalisci, czy chrzescijaństwo ( nie mam tu na mysli materialistycznego protestantyzmu). Kajdany poprawności politycznej i ujednolicanie na myśl lib. ma miejsce w Polsce juz od dawna. Mam nadz, ze wrogim Polsce i prawdziwemu socjalizmowi siłom nie uda sie ten podbój Polski w imię źle rozumianej wolności i pseudotolerancji.

autor: socjalista-patryjota, data nadania: 2007-04-27 17:08:57, suma postów tego autora: 272

ja jednak dodam jeszcze komętaż

ABCD i Parlament UE zapomniał potępić obozy pracy włoskiej mafii gdzie wielu polaków pracowało jak niewolnicy w KL. Ok trzeba potepic i agresje na Irak jak i wymienione przezemnie niewolnictwo i obozy pracy ale też trzeba potepić homofobie wiec nie rozumiem Twojego obużenia no moge się jedynie z Toba zgodzic że nie powstała rezolucja na w/w Twoje i moje przykłady ale czy należy kataligizować które prawa człowieka sa ważne i wazniejsze tam gdzie sie je łamie nie ważne jak to powinna byc natychmiastowa reakcja

Nie ludobójstwu w Iraku , Nie niewolniczej pracy i niewolnictwu, Nie homofobii.

autor: quasimodo, data nadania: 2007-04-27 17:56:32, suma postów tego autora: 41

No cóż, lewica oddala prawicy pole w gospodarce

kulturze, kwestiach socjalnych itp. - a czymś trzeba się zająć, prawda?

autor: west, data nadania: 2007-04-27 18:53:15, suma postów tego autora: 6710

Socjalizm, szerzj lewicowaśc ma dwa tory socjalno bytowy i wolnościowo emancypacyjny

socjalista-patryjota Tu się mylisz chyba że lewicowość Twoja zatrzymała się na przełomie XIX/XXw nie można karmić sie stereotypami Homoseksualizm z punktu humanizmu (al lewicowcy tak mi się zdaje wyznają wartości humanistyczne, ja jako lewicowiec wyznaje w 100%) nie jest czymś naganny. No bo jak? Dwie osoby dorosłe tworzą związek i co w tym jest złego że obaj/obie maja tą samą płeć??? Jaka szkodę na tym poności państwo społeczeństwo?? Nie raz słyszałem BZDURY że homoseksualizm zagraża demografii przyrostowi naturalnemu, że jak będzie promocja zboczeń (sic) to narody wyginą, że homoseksualizm staje na przeszkodzie przedłużenia gatunku, rozmnażaniu się (jaka to przeszkoda???) ble ble. To niech któryś pokaże mi choć jeden gatunek czy naród który wyginął przez nas.

autor: quasimodo, data nadania: 2007-04-27 20:03:03, suma postów tego autora: 41

quasimodo

tu chodzi o cos innego. Nikt rozsadny (ani z lewicy ani z prawicy) nie kwestionuje w dyskursie publicznym prawa dwojga dorosłych do robienia we wlasnym domu czego tylko zechca. Treaz pojawily sie rozne hasla adopcji dzieci, maleznstw homo, itp itd. OK jak ktos sie chce tym zajmowac to niech to robi, ale denerwuje mnie nieco fakt, ze jesli ktos tego nie robi, to automatycznie NIE JEST lewicowcem. A to wierutna bzdura.

autor: wojtas, data nadania: 2007-04-28 15:01:56, suma postów tego autora: 4863

Dodaj komentarz