Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Ekwador: Wydalenie przedstawiciela Banku Światowego

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Brawo

To jest postawa. To jest zachowanie głowy państwa, która nie klęka przed dyktaturą kapitału. Niech spłona ze wstydu Polskie włazidupy.

autor: red spider 666, data nadania: 2007-04-27 19:05:12, suma postów tego autora: 1549

Namiestnikowi BŚ -

- krzyżyk na drogę

autor: ABCD, data nadania: 2007-04-27 19:15:34, suma postów tego autora: 20871

Wydalili li tylko i taki aplauz?

A z czego Wy się tak cieszycie, nieszczęśni entuzjaści antykaopitału? Toż ten Ekwador, bogaty, rozwinięty na maksa, a potężny jak jakie nowe imperium Aleksandra Wielkiego, przez sieroty po ZSRR "Macedońskim" zwanego, tylko przedstawiciela WYDALIŁ. A można było potraktować w trybie rewolucyjnym, jak ZSRR Wallenberga w 1945 na przykład. A i tak - ani Ekwador, ani nawet - TAK, TAK, TAK - Venezuela, nie przebiją w zapale rewolucyjnym Red Kampuczy Towarzysza Pol Pota. Tak to w 1975 cały kapitał zlikwidowali, naród cały na wieś posłali, coby Rewolucyję Proletariacką. Ba, tam wrogów wszelakich (a i nie wrogów jeszcze więcej)do ziemi czerwonej motykami, siekierami i kijami posłali. To ci była Rewolucyja, a nie głupoty latynoskie jakieś. Nie Rewolucyja, a pic, reformiz i fotomontaż.

autor: Nemo, data nadania: 2007-04-27 19:51:28, suma postów tego autora: 693

Co na taki ruch

prezydenta Ekwadoru powiedzą nasi redakcyjni i forumowi "moralizatorzy" jak np. BaN. Czy staną w obronie przedstawiciela tej międzynarodowej sieci kapitalistycznej jaką jest Bank Światowy.

autor: CHErwony, data nadania: 2007-04-27 20:10:55, suma postów tego autora: 1000

I jeszcze coś

Ch... mu w plecy bo w d... mógłby mieć przyjemność. Dałnam przykład Correa jak kapitał wziąć za mordę. Dla mnie to jedna z naj radosniejszych wieści ostatnich lat. Chavez udupił gadzinówkę, Correa dał pstryczka w nos kapitałowi. Niech zadziałają te przykłady a może jeszcze my ruszymy na burżuja.

autor: red spider 666, data nadania: 2007-04-27 20:00:39, suma postów tego autora: 1549

Kapitanie Nemo

Ty ofiaro kapitalistycznej papki medialnej. Nikt przy zdrowych zmysłach nie uważa pol pota za komunistę. Może Ty ubolewasz iż pol pot nie doprowadził do eksterminacji Wietnamczyków jaką miał w planach bo ja nie.

autor: CHErwony, data nadania: 2007-04-27 20:15:01, suma postów tego autora: 1000

jeśli Nemo

jest ofiarą kapitalistycznej papki medialnej to lewusy podlegają urojeniom tzw. niezalażnych (a tak na prawdę skrejnie zideologizowanych) mediów, co w połączeniu z prannie mózgów dziełami klasyków oraz absurdalna propagandą skansenów socrealu daje identyczny efekt, tylko z przeciwnym znakiem...

no i mamy 1:1, hehe..

autor: dr(e)s, data nadania: 2007-04-27 22:57:39, suma postów tego autora: 1539

Porównywanie amerykańskiej Lewicy do proamerykańskiego polpota

świadczy o umysłowej miałkości. Ale cieszy bo niektóre prawiczki już zaczynają tupać ze złości nóżkami :))))

autor: CHErwona Wolność, data nadania: 2007-04-28 08:28:50, suma postów tego autora: 387

Komunista - czy nie

CHErwony, a gzieże to ja pisałem, że Pol Pot to komunista? Ja tylko pisałem o rewolucji, likwidacji pieniądza, terrorze - znaczących atrybutach komunistycznego państwa. Co mnie obchodzi, czy na czele tego potwora stał komunista, czy nie komunista? Co do Wietnamczyków, to, niestety nie cieszyłem się z ich pełzającej eksterminacji, która - jak mi się zdaje - zaczęła się od razu po upadku Lon Nola, chociaż nie było to jeszcze OSTATECZNE ROZWIĄZANIE. Notabene, fakt, że ktoś wyznaje jakąś tam ideologię nie zależy od uznania innych obywateli, ale od czynów, jego poglądów etc. Idąc tropem Twojej myśli możnaby uznać, że jak dotąd, to prawdziwych komunistów jeszcze nie było.

autor: Nemo, data nadania: 2007-04-28 21:41:55, suma postów tego autora: 693

Dodaj komentarz