Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Czechy: Międzynarodowa konferencja przeciwko militaryzacji Europy

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Tradycyjnie chcą rozbrajać USA

Czy "Tarcza" w Europie ma sens, to jedno. Ale nadal lewycowe rozbrojenie, to ulica jednokierunkowa. Nazywa sie to ul. Antyamerykańska. A co z jednostkami Rosji na Białorusi (radar jakiś, czy centrum komunikacyjne), w Nadniestrzu, w Gruzji? Wszędzie tam realizują brutalne i agresywne cele czarnosecińskiej Rosji. I co, o tym cicho sza, psss, nie ma tego? Tylko USA tradycyjnie be?

autor: Nemo, data nadania: 2007-05-06 20:02:06, suma postów tego autora: 693

Świetne spotkanie

Byłam w Pradze (piękne miasto!). Chciałam tylko dodać, że z Polski krótkie wstępy nt. Inicjatywie "Stop Wojnie" i "Nie dla baz USA" przedstawili odpowiednio Andrzej Żebrowski i Marek Konieczny. Żebrowski również był jednym z mówców panelu dyskusyjnego (w tzw. bloku analitycznym) dot. strategii USA i krajów byłego bloku sowieckiego. Nasze wystąpienia zostały bardzo ciepło przyjęte. A kampania w Czechach? Czesi już zorganizowali duże protesty (największy liczył 3 tys. osób). To dla nas inspiracją do dalszej pracy! Następny duży protest Inicjatywy "Stop Wojnie" w sprawie tarczy to demonstracja z okazji wizyty George'a Busha na Helu 8 czerwca. Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz: stopwojnie@go2.pl

autor: gryska, data nadania: 2007-05-07 15:03:42, suma postów tego autora: 4

...

3 tysiące osób??? Była jedna demonstracja, na której mogło być z półtora tysiąca (z początku ratusz na nią nie dał zgody, więc poniekąd była rozreklamowana w mediach - prawdą jest, że informacje w prasie i telewizji są dość jednostronne, więc był to chlubny wyjątek). Na następną przyszło już zaledwie 100 osób.
Na sobotnią konferencję nie dotarłam, więc nie będę się wypowiadać. A Praga - syfne miasto ;-/

autor: ve-lo, data nadania: 2007-05-08 23:14:42, suma postów tego autora: 63

Dodaj komentarz