Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Rząd chce walczyć z podziemiem aborcyjnym

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

To byli przebierańcy...

W co niby były uzbrojeni? W Krzyże? Może chcieli odprawić egzorcyzm :)

autor: 4J, data nadania: 2007-05-07 17:58:36, suma postów tego autora: 10

Głupia inicjatywa

PiS znowu się bawi w wojenki kulturowe. Jestem przeciwnikiem aborcji na życzenie. Przy obecnym stanie polityki socjalnej, luki w egzekwowaniu obowiązującej ustawy antyaborcyjnej powinny jednak być tolerowane.

autor: ABCD, data nadania: 2007-05-07 19:00:42, suma postów tego autora: 20871

Jaja!!!

Jak się merytorycznie nic nie potrafi zrobić , bo zabrakło talentu, to się swoje totalne tumaństwo bozią zastawia.

Zawsze po tym poznawałem cimnote i debili!
TFU!!!

autor: dzeus, data nadania: 2007-05-07 22:20:27, suma postów tego autora: 1046

Ciekawy jestem, Kubo,

czy choć jednego górnika zrzeszonego w Sierpniu 80 zainteresuje pielgrzymka Wurtza do Polski.
A towarzysze zagraniczni, z którymi współpracujecie, są takimi samymi sekciarzami jak wy. Kółka wielbicieli gry w kanastę mają większy zasięg od nich.

autor: ABCD, data nadania: 2007-05-07 22:27:31, suma postów tego autora: 20871

ABCD,

dla Ciebie macierzyństwo to tylko kwestia posiadania lub nie bezpieczeństwa socjalnego? Prymitywne...

autor: Luke, data nadania: 2007-05-07 23:11:06, suma postów tego autora: 1782

Sorewicz,

powyższy mój wpis powinien być w traku niżej.
A policja powinna służyć do ścigania złodziei, a nie do prowadzenia koniunkturalnych wojenek kulturowych.

autor: ABCD, data nadania: 2007-05-07 23:14:31, suma postów tego autora: 20871

Luke,

o co właściwie pytasz?
Uważam, w dwoch słowach, że aborcja jest złem, ale równocześnie myślę, iż w złym społeczeństwie nie zawsze można wymagać od jednostek (w tym matek) dobrego postępowania. Skłonny więc jestem dopuszczać w praktyce pewne wyjątki od normy moralnej, zakazującej aborcji.

autor: ABCD, data nadania: 2007-05-07 23:21:34, suma postów tego autora: 20871

Nie frasujcie sie polskie kobiety

Parlament szwecki pracuje wlasnie miedzy innymi nad ustawa uprawniajaca obywatelki polskie do bezplatnego wykonania aborcji i pobytu w szwedzkich szpitalach jezeli w tym celu przyjada do Szwecji.I to nie sa zarty .

autor: Coto, data nadania: 2007-05-08 01:13:53, suma postów tego autora: 53

ABCD, czyli relatywizm moralny?

Ja gdybym uważał płód za życie ludzkie- to uznawałbym prawo do jego bezwzględnej ochrony. Dlaczego więc nie uznajesz prawa do zabijania ludzi, którzy stali się ciężarem społecznym (bo same nic nie wytwarzają), także z powodu tego że "mamy złe społeczeństwo"?

autor: Luke, data nadania: 2007-05-08 07:35:46, suma postów tego autora: 1782

Bo

rzeczywistość międzyludzka jest skomplikowana i zniuansowana. Nie da się wobec niej wykazać pełnej konsekwencji.
Jestem np. zwolennikiem Kantowskiej idei wiecznego pokoju, a popieram partyzantką iracką.

autor: ABCD, data nadania: 2007-05-08 23:07:27, suma postów tego autora: 20871

ABCD,

Ja uważam że wartości niższego rzędu można poświęcić wartościom wyższego rzędu. Natomiast na pewno życia ludzkiego nie można poświęcić ze względów materialnych, np. zabić dziecko nienarodzone z powodów ekonomicznych, mimo że jako społeczeństwo jesteśmy w stanie zapewnić mu warunki socjalne, to tylko kwestia odpowiedniej redystrybucji PKB (systemu). Dlatego jestem za pełną ochroną płodu od 10 tygodnia, oraz brakiem jakiejkolwiek ochrony do 10 tygodnia bo nie uważam takiego płodu za życie ludzkie, tylko zbiór komórek taki sam jak np. wypadły włos.

autor: Luke, data nadania: 2007-05-09 06:32:30, suma postów tego autora: 1782

A kiedy zawalczy z biedą?!

Ub-ecy i SB-ecy, łapówkarze, czerwoni nauczyciele oraz wykształciuchy, a teraz znów wyskorobane lub gołe cipki.

A ja się pytam.

A k..kwa, kiedy wreszcie jakiś rząd odważyu się zawalczyć z masową biedą i nędzą ponad 60% społeczeństwa żyjącego grubo poniżej minimum socjalnego?!!!!

No k..wa, kiedy panowie liberalni towarzysze ruszycie swoje wypasione dupska?!!!

autor: dzeus, data nadania: 2007-05-09 08:06:22, suma postów tego autora: 1046

Dodaj komentarz