Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Ekskomunika dla przeciwników zmian w konstytucji?

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Głupota

Wszechpolska

autor: ABCD, data nadania: 2007-05-10 20:29:44, suma postów tego autora: 20871

Głupota to pasuje do

pseudoprawicowca Kaczynskiego, podwórkowego Makiawela od siedmiu bolesci.
Istotą prawicy jest oparcie sie na wartosciach chrzescijanskich, w tym : pełnej ochronie życia człowieka, od poczęcia do naturalnej smierci.
Działania PiS podczas debat i głosowań w Sejmie wykazały, iz to partia centrowa i demoliberalna.

autor: Wujek Włodek, data nadania: 2007-05-10 21:19:03, suma postów tego autora: 141

Hej lewacy co was to obchodzi?

Przecież dla was KK to jakieś gusło czary ciemnogród zascianek etc. wiec po co komentujecie to?Co was obchodza decyzje Watykanu?

autor: szyblucki, data nadania: 2007-05-11 00:36:43, suma postów tego autora: 73

To jest tak.

To jest tak jak Bozia chce kogos ukarać.

WTEDY MU ROZUM ODBIERA!!!

TFU!!!

autor: dzeus, data nadania: 2007-05-11 07:55:53, suma postów tego autora: 1046

Szyblucki

Ja nie jestem lewakiem, tylko liberałem (o naukowym światopoglądzie, ale to inna bajka), ale mnie kk obchodzi jak mało kogo. Dziwny ten związek wyznaniowy narzuca w Polsce swój punkt widzenia wszystkim tutaj obecnym, a nawet i nieobecnym. Generalnie,im ktoś głośniej wyje, że jest wyznawcą kk i domaga się respektowania jego pokręconych zasad, tym mniej ich faktycznie (vide życie intymne, na przykład) przestrzega, ale mimo tego ze skóry wychodzi, zeby dopiec takim, jak ja. Wszystko to pic i fotomontaż, piękna a fałszywa fasada, kijem spróchniałym (bo nie pielgrzymim) podparta. Przykłady na to można by dawać bez końca (i bez początku), ale ja poprzestanę na jednym. Widział kto świecką aptekę bez krzyża na ścianie? A widział kto świecką aptekę, która by kondonów nie sprzedawała? A może jednak Ty widziałeś, Szyblucki? Jak tak, to podziel się z nami swoją wiedzą, gdzie punkt apteczny taki znaleźć?

autor: Nemo, data nadania: 2007-05-11 15:08:44, suma postów tego autora: 693

Mlodzierz Wszechpolska postapila dobrze poruszjac temat

exkomuniki - wyklacia ,poslow przez KK, jest tylko jeden problem.MW jako szczerzy latolicy powinni wiedziec iz po bitwie pod Grunwaldem za podstepne i zradzieckie znoszczenie Zakonu Najswiedszej Marii Panny, uwczesny papiez nalozyl exkomunike-wyklal , caly narod polski,i nie wiem czy ta exkomunika zostala z narodu polskiego zdjeta.Niegdzie nie znalalem o tym wiadomosci.Wiec gdyby nie zostala zdjeta to czy mozna kogos podwujnie exkomunikowac? A czy jako polak wyklety polski ksiadz moze dawac sakramenty innemu wykletemu polakowi i czy maja te sakramenty jkas wartosc? Czy jako wyklety polak moze zostac wogole ksiedzem katolickim? nie mowic juz ostanowisku papieza i tak dalej i tak dalej.Jak narazie - to nalezy te exkomuniki poprostu olac, ale jest jedno "ale" ,stare przyslowie mowie "jak Bog chce kogos ukarac to mu rozum odbiera" i to wlasnie dotyczy czlonkow LPR i MW.

autor: Coto, data nadania: 2007-05-12 08:17:50, suma postów tego autora: 53

Dodaj komentarz