Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Włochy: Kosztowne wakacje Benedykta XVI

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Jedyni odważni

którzy zdecydowali się sprzeciwić takim absurdalnym wydatkom godzącym w zasadę rozdziału kościoła od państwa to oczywiście radni KOMUNISTYCZNI no bo przecież tzw. demokraci "lewicy" w obawach przed klerem na czele z B16 sikają w portki.

autor: CHErwony, data nadania: 2007-05-28 21:41:09, suma postów tego autora: 1000

Oblozyc podatakami tych darmozjadow

Jak w ogole w 21 wieku nadal moze istniec taka enklawa jak Watykan. Mnie juz trafia jak slysze o przywilejach klechow katolickich . To sa ludzie ktorzy stoja ponad prawem.

autor: lewa, data nadania: 2007-05-29 01:56:54, suma postów tego autora: 85

No dobrze,

ale co was to obchodzi? To sprawa podatników regionu Wenecja Euganejska - o ile oczywiście w ogóle stanowi to tam jakąkolwiek sprawę. Czy interesuje was, jak i za czyje pieniądze spędza urlop powiedzmy patriarcha Konstantynopola, rabin Jerozolimy albo jakiś tam inny?

autor: Bury, data nadania: 2007-05-29 11:44:28, suma postów tego autora: 5751

KK w Polsce jest opodatkowany.

Podatki te są jednak b.niskie.Ale tak tu tylko przypominam by inni nie robili z siebie nieuków.

autor: Saint_Just, data nadania: 2007-05-29 13:13:35, suma postów tego autora: 201

...

Ciekawe jak mialby sie w polsce KK gdyby utrzymywany byl jedynie z dobrowolnej skladki podatkowej? Przekonalibysmy sie jak to jest naprawde z tym w 99% katolickim spoleczenstwem.
Ale o czym tu marzyc.....

autor: Mao Tan Wen, data nadania: 2007-05-29 13:43:36, suma postów tego autora: 368

Zgadzam sie z wami

Ale ja jestem za tym żeby ludziom oddać pieniadze i wprowadzic kapitalizm a wy krzczycie ze na kosciol bo chcecie rozdawac na ekologów zboczencow i innych lewackich oszolomow

autor: szyblucki, data nadania: 2007-05-29 14:34:57, suma postów tego autora: 73

do szyblucki

Rozumiem że na leczenie jest za późno stąd te przyzwyczajenia do niektórych określeń jak: "lewacy" ekolodzy" czyli według ciebie "oszołomy". Gratuluje "racjonalny" libertarianinie "humoru" po pachy.

autor: CHErwony, data nadania: 2007-05-29 16:35:14, suma postów tego autora: 1000

Po naukę do Polski

Radni, chociaż komunistyczni, to mają 100% rację protestując przeciwko kosztom generowanym przez B16. Ale nie oni na jakiś dokształt do Polski przyjadą. Niech się - nie wiem jak, ale jakoś to załatwić można - funkcjonowaniu KK w Polsce przypatrzą. Wtedy zrozumieją, że takie Włochy to w porównaniu z Polską (na odcinku kościelnym)to już marksowski komunizm.

autor: Nemo, data nadania: 2007-05-29 19:23:37, suma postów tego autora: 693

KK to pasożyt, ale...

...we Włoszech prawdziwym rakiem jest mafia bo beszczelnie opodatkowuje ludzi niczym państwo w państwie. Nie traćmy proporcji.

autor: Panek, data nadania: 2007-05-29 19:38:51, suma postów tego autora: 896

Dodaj komentarz