Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Częstochowa: Strajk kierowców MPK

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

niesmaczny oj niesmaczny

Zbychu jest

autor: CHErwony, data nadania: 2007-06-04 10:58:12, suma postów tego autora: 1000

myślę że

Panu Niesmacznemu szefowie PiS i PO powinni podziękować za dobrą robotę. Moim zdaniem w obecnej sytuacji szefowie lewicy powinni przeprowadzić odpowiednie rozmowy ze swoimi członkami zajmującymi stanowiska związane z gospodarką a szczególnie radnych by nie podejmowali tak kontrowersyjnych decyzji, które podważają zasady jakimi powinna kierować się lewica. Moim zdaniem Pan Niesmaczny powinien być ukarany a może nawet odwołany ze stanowiska.

autor: myślę że +, data nadania: 2007-06-04 11:39:06, suma postów tego autora: 101

A czemu tu się dziwić?

SLD jest partia klasową. Jego członkowie nie używają komunikacji publicznej. A pracowników tej instytucji mają w duzym poważaniu. Okazjonalne gadki Oleja o "partii socjalnej" nic tu nie zmieniają.

autor: ABCD, data nadania: 2007-06-04 14:33:07, suma postów tego autora: 20871

myślę że

ABC - w każdej społeczności są mądrzy i mądrale.W każdej partii są ludzie ideowi, i bez ideowi, cwaniacy i uczciwi itd tak że nie wolno wszystkich wkładać do jednego worka. W dodatku, że w SLD są ludzie młodzi - należy dać im szanse, nie mniej nie należy szczędzić im krytyki (nie krytykanctwo) twórczej.

autor: myślę że +, data nadania: 2007-06-04 16:29:43, suma postów tego autora: 101

Dodaj komentarz