Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Młodzi Socjaliści: List do RPO w sprawie zajść na Helu

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Dla RPO Kochanowskiego

wszelkie środki bezpieczeństwa są współmierne, by uchronić "chłopca od krów" przed linczem.
Poza tym pan RPO już na UW dał popis swojej rzeczniczej czujności, kiedy to na jego oczach afgański najemnik szarogęsił się jak u siebie. Siedział pan RPO i uśmiechał się głupkowato jak ciul do jabola.....

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-06-12 09:17:58, suma postów tego autora: 5956

Już to pisałem...

Demokracja? Yes! Prawo do swobodnego wyrażania swoich poglądów? Yeeap!

Ale nie wtedy, kiedy Polskę nawiedza I sekretarz...

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-06-12 09:54:26, suma postów tego autora: 2157

Tako rzecze pan i władca

"Mówię mu George. On też mówi mi George"
[Prezydent USA George Bush o prezydencie Bułgarii Georgi Pyrwanowie podczas krótkiej wizyty w tym państwie]

"Jesteśmy dumni, że współpracujemy z waszym państwem w NATO. To dla waszego kraju wielkie osiągnięcie i naród Bułgarii powinien być dumny, że udało mu się osiągnąć takie osiągnięcia."
[Bush podczas pobytu w Bułgarii]

"Czy była pani jedną z tamtejszych lasek surfujących na desce?."
[Podczas spotkania z bułgarskimi studentami po usłyszeniu od pewnej Kosowianki, że przez jakiś czas studiowała na Hawajach]

autor: Paweł Kończyk, data nadania: 2007-06-12 11:51:48, suma postów tego autora: 2157

Rzym zablokowany przez komunistę Napolitano ,

socjalistę Prodiego, konserwatystę Ratzingera i kilkaset tysięcy obywateli Europy, ktorzy z różnych powodów przyjechali do Wiecznego Miasta, aby dodać splendoru wizycie Cowboya z Texasu. Czułem się jak onegdaj w Kijowie, kiedy to w czasie manifestacji Pierwszomajowej (zapisywano do kolejki na pięć lat z dołu , czy z góry), stojąc w tłumie i popijając mohorycz. W Rzymie , bez kolejki aczkolwiek w gwarze i ścisku doznawałem podobnego uczucia, tym razem w otoczeniu ludzi których łączył jedynie wstręt do kowboja....

autor: Bicz Boży, data nadania: 2007-06-12 13:54:30, suma postów tego autora: 23

Było i się zbyło !???

Dziś rano na tym portalu w dziale publicystyka był całkiem fajny tekscik na ten temat

A teraz niewiadomo czemu znikł?

Czyżby na lewica.pl panowała aż tak ordynarna proamerykańska CENZURA?!!!

TFU!!!

autor: dzeus, data nadania: 2007-06-12 17:41:30, suma postów tego autora: 1046

Ten rzecznik praw obywatelskich tylko was wyśmieje

To przecież rzeczecznik praw Pisu, głupio rechoczący gdy bandziory od prostaczka Radusia brutalnie wywlekały z sali ludzi, którzy się z nim nie zgadzali. "Demokracja" według USA tak wygląda.

autor: Getzz, data nadania: 2007-06-12 23:27:50, suma postów tego autora: 3554

Rzecznik

RPO nie jest aż tak uległy wobec PiS, przecież kwestionował chociażby projekt ustawy lustracyjnej tej partii i niejednokrotnie działał nie po myśli poltyków PiSu. Mam nadzieję, że odpowie i podejmie konkretne działania.

Dobrze by było także nagłośnić tę akcję w mediach.

autor: Odyseusz, data nadania: 2007-06-13 15:46:04, suma postów tego autora: 1684

Dodaj komentarz