Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Warszawa: Protest pielęgniarek - dni piąty i szósty

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

O ile wszystkim ludziom

w kraju wzrosna pensje, jak juz beda rzadzic Mlodzi Socjalisci? o 100%? o 1000%?

autor: wojtas, data nadania: 2007-06-25 15:11:32, suma postów tego autora: 4863

"nie dla prywatyzacji"

"Nie dla prywatyzacji" - to oczywiste. No, ale rząd też jest jej przeciwny, do kogo więc skieowany jest ten postulat? Do Pana Bukiela?

autor: Bury, data nadania: 2007-06-25 17:03:49, suma postów tego autora: 5751

BEZSENS

KOLEJNY BEZSENSOWNY KOMENTARZ... Do tego newsa naprawdę można sie przyczepić (zero info po za propagandą MS - ale do tego się można przyzywyczaić). JAk chcecie komuś dowalić to z głową, a nie w stylu dwóch zmutowanych teletubisi...
Zamieszczajac tego newsa MS sam sobie zrobił kuku...

autor: Kuba P, data nadania: 2007-06-25 17:20:01, suma postów tego autora: 700

myślę że

jedyną pozytywną wiadomością jest to, że do protestu przyłączyli się ludzie z "Sierpień 80". Ci ludzie wiedzą dobrze co to jest być oszukanym i wykorzystanym.
Natomiast powyższe małostkowe wypowiedzi są tyko gadaniem tych co nie mają nic do powiedzenia.

autor: myślę że +, data nadania: 2007-06-25 19:04:15, suma postów tego autora: 101

news

njus jak njus, co tu sie czepiac???

autor: moskwa, data nadania: 2007-06-25 20:38:56, suma postów tego autora: 605

Puchan ma rację!

100 proc. racji. W newsie nazwa Młodych Socjalistów pojawia sie dwa razy, a WZZ Sierpien80 tylko raz. Jest wiec to najlepszy przyklad na to ze news ma niska wartosc dziennikarska. Jesli redakcja dopisze ze dwa razy slowo "PPP" i raz Sierpien80 to Kuba uzna newsa ze neutralnego.

Tak trzymac, kolejny poziom sekciarstwa pobity:)

autor: mlodysocjal, data nadania: 2007-06-26 00:05:31, suma postów tego autora: 36

:)

Młody, ale to Wy płacicie ludziom za siedzenie tam. :-P
A przynajmniej jednemu, z którym rozmawiałam wczoraj. :-D

autor: Ruskie, data nadania: 2007-06-26 07:32:40, suma postów tego autora: 76

Warszawa

Bury - Postulat skierowany jest do sejmu Gro szpitali podlega pod samorzad pierwsze co trzeba zrobic to zmienic ustawe o samorzadzie wowczas nie beda wyplywaly pieniadze ze sluzby zdrowia np na swiatynie opacznosci bozej ktorej to proboszczem jest brat marszalka woj mazowieckiego Struzika

autor: arz, data nadania: 2007-06-26 07:35:59, suma postów tego autora: 230

Jesli jako malostkowy typ nie majacy nic do przekazania moge sie jeszcze wypowiedziec

to chcialem zauwazyc, ze nie tylko czlonkowie Sierpnia 80 byli w swym zyciu oszukanym i wykorzystanym. Rowniez ja, jako prosty pacjent mam takie wrazenie (choc moze sie myle), no ostatnenie czekalo sie na lekarza ponad 4 godziny, po czym wizyta razem z badaniem trwala jakies 45 sekund, a ow dobroczynca (ktora zapewnie teraz gdzies urzadza glodowke) przypomnial o fakcie, ze prowadzi tez prywatne praktyki.

autor: wojtas, data nadania: 2007-06-26 14:29:15, suma postów tego autora: 4863

Dodaj komentarz