Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Siódmy dzień protestu pielęgniarek

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

fajny tekst

dobry tekst w przeciwieństwie do poprzedniego o proteście. Działania MS pokzane pozytwnie, ale nie nachalnie

autor: Kuba P, data nadania: 2007-06-26 12:56:08, suma postów tego autora: 700

ZNACZĄCE PRZEMILCZENIE

I jak zwykle tendencyjny - o poniedziałkowych rozmowach rządu z "Solidarnością" służby zdrowia ani słowa. A wydawałoby się, że z punktu widzenia lewicy temat - PRYWATYZACJA SŁUŻBY ZDROWIA - był wręcz żywotny. No cóż zaraz widać kto gdzie się leczy. "Prawdziwa lewica", jak widać, jest nieuleczalnie chora.

autor: BB, data nadania: 2007-06-26 13:47:56, suma postów tego autora: 4605

myślę że

posłowie i senatorowie lewicy w czasie posiedzenia sejmu, powinni bardzo ostro wystąpić przeciw takiemu traktowaniu społeczeństwa przez ludzi którzy podobno tak źle byli traktowani w trakcie poprzednich rządów.Bardzo dobrze, że działacze lewicy tam są i niosą pomoc, moim zdaniem winno być większe. Lewica nie może tak działać jak PO,którzy wolą być "za a nawet przeciw" i głupio się tłumaczyć, że nie chcą zarzutu "upolitycznienia" protestu, choć oni bają się jak zarazy bu ich ktoś nie posądził o współpracę z lewicą. Myślę, że PO na tym asekuranctwie źle wyjdzie w oczach społeczeństwa. Z resztą moim zdaniem PO i PiS to jedno i to samo, z tym, że PO ma trochę "dłuższą ławkę".
Wypowiedzi Premiera na temat "białego strajku" są nie słychane, tak bezczelnego prymitywizmu propagandowego i lekceważenia ludzi nie słyszałem.

autor: myślę że +, data nadania: 2007-06-26 13:54:02, suma postów tego autora: 101

Popieram pielęgniarki.

A ten bezczelny, pogardzający ludźmi mały drań, który tak bardzo chciałby być dyktatorem, Kaczyński źle skończy, jeszcze troche, ale już im się grunt pod nogami pali.

autor: Getzz, data nadania: 2007-06-26 15:54:28, suma postów tego autora: 3554

Gaetzz

Zapewniam ciebie, że skończy jak Ceasuescu.

autor: Bicz Boży, data nadania: 2007-06-26 18:42:14, suma postów tego autora: 23

Kolego Puchan,

zainteresujcie się czasem problem społecznym, o którym mowa, a nie tylko superważną kwestią, ile razy w newsie napisano o Zaledze i jego grupie

autor: ABCD, data nadania: 2007-06-26 23:44:22, suma postów tego autora: 20871

KAWA NA ŁAWĘ

Kaczyński potrafił jednak przełamać impas i poczęstował kawą pielęgniarki. W rezultacie okupacja została przerwana. Czas na KAWĘ NA ŁAWĘ.

autor: BB, data nadania: 2007-06-27 08:04:22, suma postów tego autora: 4605

Dodaj komentarz