Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

Polacy krytycznie oceniają rząd, premiera i prezydenta

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

Same sukcesy!!!

I znów sukces liberalnych i antykaczych mediów!

I paczcie jak się bardzo cieszy zidiociały LID !!!

Co jednak będzie dalej?

Ano teraz PO czeka już jedynie na dekomunizacje, która elegancko załatwi Al Kwapone i społka!

Zapewniam was! PO poprze to z pewnością!!!
Bo pzecież po tym znamiennym wydarzeniu władza jest już na 100% w ich lepkich łapkach!!!

A cóż ja?
Ja czekam na ten sukces LiDu z wielkim napięciem.
I to w obu połdupkach!!!

BUCHA! HA! HE! HE!!!!

TFU!!!TFU!!!
TFU!!!
TFU!!!
TFU!!!
TFU!!!
TFU!!!


autor: dzeus, data nadania: 2007-06-27 11:14:47, suma postów tego autora: 1046

Co by Cię te półdupki nie rozbolały,

spraw sobie porządne poduchy i wielgachną spluwaczkę...(*_*)

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-06-27 15:33:56, suma postów tego autora: 5956

myślę że

patrząc na "osiągnięcia" i wyczyny rządu, tej opcji i koalicji to dziwić się należy, że społeczeństwo jeszcze na ich temat chce się wypowiadać.
Dzeus - tak się zastanawiam kiedy zmienisz "płytę" i napiszesz coś rozsądnego, poczytaj trochę książek i zwiększ zasób swoich słów bo "czytać chatko".

autor: myślę że +, data nadania: 2007-06-27 23:45:43, suma postów tego autora: 101

Już niedługo władza w ręce ludu!!! Znowu...

Socjalisci narodowi zrobili juz co swoje, wiec kolej przyszła ponownie na marksistowskich. Złotych gór narodowcy nie wyczarowali, podobnie jak wszyscy socjaliści przed nimi. Teraz kolej na jakieś nowe wcielenie SLD aby obiecywać to samo (jakie nowe słowo wymyślą, po "solidarności"??). Głównym założeniem obu nurtów jest ograbienie bogatych. Niestety jak się uda ich ograbić, to już nie ma kogo ograbiać, więc nastaje ogólna bieda. A generalnie się nie udaje, bo bogaci uciekają. A tak naprawdę grunt to że socjaliści są ciągle u władzy, a społeczeństwo daje się omamić że władza się zmienia, podczas gdy to tylko zręczna gra pozorów. I tak się ten świat socjalistów wesoło kręci, zmienia się krzyżyk na sierp i młot i z powrotem.

autor: jliber, data nadania: 2007-06-28 13:32:29, suma postów tego autora: 4329

myślę że

- jliber - krytykanctwo to sprawa prosta,łatwa i od dawna stosowana przez frustratów nie mających nic do powiedzenia i zaproponowania .Trudniej z krytyką twórczą, która po krytyce wymaga wyciągnięcia wniosków (jeśli ktoś woli postulatów), i pokazania propozycji jak krytykowaną sprawę rozwiązać.

autor: myślę że +, data nadania: 2007-06-28 14:56:58, suma postów tego autora: 101

Dodaj komentarz