Komentarze czytelników portalu lewica.pl Komentarze czytelników portalu lewica.pl

Przejdź do menu

Komentowany tekst

RACJA PL za dymisją premiera

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz

słusznie

Racja ma rację krytykując rząd za nieporadność w kwestii służby zdrowia, Racja nie ma racji
torując drogę neoliberałom z PO, Racja lubi przegrywać.

autor: Adrem63, data nadania: 2007-06-29 10:02:43, suma postów tego autora: 2307

Kpiny!!!

A kto tę kanapę bedzie słuchał!!!

Kaczki?!
Buha ! Ha!
HE HE HE!!!

A tak na marginesie, to radzę im aby swego szefa wywalili na pysk!
I to prędko!

Bo większego pseudo lewicowego obłudnika na oczy nie widziałem!!!

TFU !!!!

autor: dzeus, data nadania: 2007-06-29 10:08:11, suma postów tego autora: 1046

Cielę z dwiema głowami

Czy może być coś dziwniejszego niż partia lewicowa, która protestuje przeciw referendum w sprawie podwyższenia podatków od najbogatszych?

autor: ABCD, data nadania: 2007-06-29 10:59:57, suma postów tego autora: 20871

Pobożne życzenia!

Ale w dobrym kierunku. Tylko dlaczego tak wyśmiewane SLD was uprzedziło?
Poza tym co konflikt z Zielonymi do żądania ustąpienia!
Kpiny!
Nie to powinno głównym powodem, lecz całokształt i sposób działania tego rządu, oraz jego stosunek do obywateli.
Pieprzenie o konflikcie rządu z Zielonymi jest tu najmniej istotne!

autor: Zirhan, data nadania: 2007-06-29 12:10:20, suma postów tego autora: 187

Sama jestem zdziwiona,

ale już mnie nawet nie bawią takie prośby i apele o dymisje kierowane do rządów - jakichkolwiek, przez kogokolwiek. A już szczególnie te adresowane do kaczego rozsądku.
Mówił dziad do obrazu, a obraz doń ani razu...
Tylko rewolucja albo bomba atomowa może zmieść ten polski syf.....

autor: Hyjdla, data nadania: 2007-06-29 13:44:25, suma postów tego autora: 5956

Towarzysze , obywatele i sędziowie od dzielenia pieniędzy.

Powiadam wam, że policjanci zarabiaję tyle samo co pielęgniarki i nauczyciele. Sanepid, który dba abyście nie zachorowali na dżumę i cholerę jest na samym końcu kolejki po podwyżki. Circa 1000 - 1300 zł brutto. Skoro wy o nich nie pamiętacie - ja nie bedę pamietał o was. Pozostałymi grupami społecznymi, będącymi balastem dla reszty społeczeństwa zajmą się wszystkie partie polityczne przed nastepnymi wyborami. Rencisci, emeryci, samotne matki etc...bądźcie cierpliwi.

autor: Bicz Boży, data nadania: 2007-06-29 13:52:39, suma postów tego autora: 23

referendum

a jezeli w referendum bedziemy glosowac za podwyzszeniem podatkow w ogole to czy to przejdzie??? oczywiscie,ze nie bo ludzie sie wystrasza!a nie sadze by bylo napisane "podniesc podatki bogatym TAK X NIE X"

autor: moskwa, data nadania: 2007-06-29 18:27:21, suma postów tego autora: 605

Dodaj komentarz